Majowa Park


  • Niepołomice, wielicki, ul. 3 Maja
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 102,48  - 104,20 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie26 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Majowa Park


Majowa Park to inwestycja mieszkaniowa realizowana w centrum Niepołomic koło Krakowa. Projekt składa się z nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. W ramach osiedla oddane zostaną 3 segmenty budynków, w których znajdzie się łącznie 26 apartamentów.

Oferowane lokale liczyć będą około 100 m2 powierzchni. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 3 kondygnacje – parter, piętro i poddasze. Dodatkowo do każdego domu przynależeć będzie garaż, ogródek i 2 balkony. Wśród wyróżników inwestycji w Niepołomicach pod Krakowem wymienić można nowoczesną architekturę i wysoki standard deweloperski.

Zadbano także o elementy wpływające na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Proponowany kompleks budynków wyposażony zostanie m.in. w: automatyczną, zewnętrzną bramę wjazdową otwieraną na pilota, wideofon, antywłamaniowe drewniane drzwi wejściowe, energooszczędną, 3-szybową, drewnianą stolarkę okienną.

Zgodnie z planem, przeniesienie prawa własności nastąpi w III kwartale 2020 roku.

LOKALIZACJA 
Majowa Park znajduje się ok. 20 km od Krakowa, w powiecie wielickim, w niewielkim mieście Niepołomice. Tym samym jest to idealna propozycja dla tych, którzy na co dzień pracują bądź uczą się w stolicy małopolski, zaś wieczory pragną spędzić w zaciszu czterech ścian, w miejscu, które pozwala się zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Pamiętać jednak należy, że Niepołomice to nie tylko cisza i spokój – to również dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna oraz ciekawe punkty, które należy odwiedzić. Należą do nich Zamek Królewski, Muzeum oraz Ogrody Królowej Bony. Dodatkowo do aktywnego spędzania czasu zachęca pobliska Puszcza Niepołomicka.

Handel
Ci, którzy zdecydowali się na jeden z nowych domów inwestycji Majowa Park, będą mogli cieszyć się bliskością nie tylko Niepołomickiego centrum handlowego Galeria Bona, ale i pobliskiego Targu Miejskiego oraz Rynku w Niepołomicach. Takie punkty na pewno pozwolą na nabycie świeżych, ekologicznych produktów. Nie brakuje tu także sklepu spożywczego Żabka.

Usługi
Na ul. 3 Maja w Niepołomicach znaleźć można bankomat Euronetu oraz placówkę partnerską Alior Bank. W pobliżu zlokalizowane są również liczne lokale gastronomiczne, w tym kawiarnie Jedyna, Pizzerie Tomson Smile czy lodziarnie Lodowa Manufaktura. Świeże pieczywo nabyć można w Piekarni Iwona. Nieopodal znajduje się także Urząd Pocztowy Niepołomice. Dużym plusem jest również bliskość coraz bardziej popularnego paczkomatu Inpost.

Komunikacja
Niezmotoryzowani mieszkańcy Majowa Park będą moli korzystać z komunikacji miejskiej. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe o nazwach Niepołomice Rynek oraz Niepołomice Dworzec, z których podróżować można autobusami nr 211, 221 oraz 301.

Opieka medyczna
W pobliżu inwestycji Majowa Park znajduje się Centrum Medyczne RH+, KOBAMED oraz Stomatologia Swedent Michał Koński. Na ul. 3 Maja zlokalizowany jest Fizjopunkt – klinika fizjoterapii, gdzie każdy będzie mógł dojść do siebie po kontuzjach czy problemach zdrowotnych wymagających fizjoterapii. Nieco dalej znajduje się Niepołomickie Centrum Medyczne, zaś wszystkie recepty zrealizować będzie można w Aptece Pod Figurą lub Aptece Zdrowe Ceny.

Edukacja
Najmłodsi mieszkańcy osiedla domów szeregowych Majowa Park będą mogli uczęszczać do pobliskiego Przedszkola Samorządowego. Nieco starsi mieszkańcy będą mogli zaś pobierać nauki w Szkole Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego lub Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II.

Sport i rekreacja
W pobliżu inwestycji deweloperskiej Majowa Park znaleźć można również wiele punktów umożliwiających rozwijanie sportowych pasji. Na ul. 3 Maja umiejscowiono Halę Sportową, obok Park Miejski, zaś nieco dalej znajduje się Stadion, Kryta Pływalnia oraz Miejski Klub Sportowy Puszcza.

Kultura i rozrywka
Okolica realizowanej przez Deveko Rogala inwestycji Majowa Park pozwala również na zaspokojenie potrzeb kulturalnych. W pobliżu znajduje się Muzeum Niepołomickie, Zamek w Niepołomicach. Nieco dalej znaleźć można Bibliotekę Publiczną w Niepołomicach, zaś innym ciekawym punktem na mapie jest Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne.

 

Deweloper: Deveko Rogala sp. z o. o. sp. k.
Strona internetowa inwestycji: www.majowapark.pl

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Majowa Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Rogala
Majowa Park
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatNiepołomice

Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia102,48  - 104,20 m2
Liczba pokoi3

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, kościół

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy z poddaszem użytkowym

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

26

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMajowa Park