Malta Wołkowyska


  • Poznań, Nowe Miasto, Rataje, poznański, ul.Wołkowyska
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  • Powierzchnia: 28,00  - 125,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Malta Wołkowyska


Projektując Osiedle Malta Wołkowyska zlokalizowane na poznańskich Ratajach, jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic Poznania, opieraliśmy swoje założenia na najnowszych trendach urbanistycznych, tworząc koncepcyjną całość, świetnie wpisującą się w oczekiwania klientów. Ta dzielnica Poznania jest niezwykle atrakcyjna z kilku względów. Za jej wyjątkowością opowiada się bliskość centrum miasta i mnogość połączeń komunikacyjnych, dzięki którym przemieszczanie się z tej dzielnicy w inne części miasta nie stanowi żadnego problemu. Drugą kwestią są niezwykle urokliwe tereny zielone i rekreacyjne wraz z ich główną atrakcją na czele – Termami Maltańskimi.

 

Osiedle Malta Wołkowyska będą tworzyć 4 nowoczesne budynki. Projektem otwierającym Osiedle jest inwestycja Malta26, natomiast kolejne trzy budynki zostały stworzone tak, aby otaczająca je zieleń była integralną częścią osiedla, a tereny wspólne nawiązywały do rekreacyjnego charakteru dzielnicy. Bogata pod kątem struktury mieszkań oferta ma odzwierciedlenie w tych trzech budynkach, w których zaprojektowaliśmy 199 mieszkań – od kawalerek o powierzchni 28 m², aż do atrakcyjnych 5-pokojowych mieszkań o powierzchni 125 m².

 

Mieszkania w budynku Malta26 zostały sprzedane na wczesnym etapie realizacji. Aktualnie w ofercie znajdują się budynki B, C i D, w których można dokonywać rezerwacji mieszkać.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Malta Wołkowyska


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperUWI Inwestycje S.A.
Malta Wołkowyska
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaRataje
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia28,00  - 125,00 m2
Liczba pokoi1 - 5

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, boisko sportowe, sklep spożywczy, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

271

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMalta Wołkowyska

ul.Roosevelta 18,Poznań