Manufaktura Stare Miasto - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Stare Miasto - centrum, ul. Bóżnicza 8
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 26,00  - 136,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Manufaktura Stare Miasto - inwestycja wyprzedana


Przy ul. Bóżniczej 8 deweloper Bouygues Immobilier Polska realizuje interesującą inwestycję mieszkaniową Manufaktura Stare Miasto. Projekt obejmuje rewitalizację XIX-wiecznego budynku dawnej wytwórni alkoholi Akwawit i zachwyci każdego miłośnika oryginalnych rozwiązań. Manufaktura Stare Miasto to miejsce, w którym historia i poprzemysłowy charakter obiektu spotykają się z nowoczesnością i luksusowym wielkomiejskim stylem.

W ramach inwestycji na 4-piętrach rozlokowane zostaną mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Dzięki temu swoje miejsce znajdzie tu zarówno aktywny singiel, jak i rodzina której zależy na bliskości centrum Poznania. Oferowane lokale posiadają panoramiczne okna oraz głębokie balkony, a te znajdujące się na parterze zielone ogródki i rolety antywłamaniowe. Jedną z licznych zalet mieszkań w Manufakturze Stare Miasto są wysokie stropy nawet do 3,8 m. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach utworzony zostanie podziemny parking, a dzięki ochronie, monitoringowi i wideodomofonom każdy będzie mógł czuć się bezpiecznie.

LOKALIZACJA
Inwestycja mieszkaniowa Manufaktura Stare Miasto zlokalizowana jest w ścisłym centrum Poznania tuż przy ul. Garbary. Takie położenie otwiera szereg możliwości przed wszystkimi, którzy zdecydują się na zakup mieszkania od Bouygues Immobilier Polska. Sąsiedztwo poznańskiego Starego Rynku gwarantuje dostęp do bogatej kulturalno-rozrywkowej oferty miasta. To także tu znaleźć można modne restauracje i kawiarnie, puby oraz kluby muzyczne. W nieco dalszej odległości ulokowany jest Kupiec Poznański, Galeria MM oraz Stary Browar, będący jedną z wizytówek miasta. Miłośników kulturalnych rozrywek ucieszy także bliskość Placu Wolności, na którym często odbywają się koncerty oraz inne ciekawe eventy. W pobliżu nowych mieszkań przy ul. Bóżniczej 8 nie brakuje także szpitali, przychodni, szkół oraz przedszkoli. Słowem tu wszystko jest pod ręką! Dzięki licznym przystankom autobusowym i tramwajowym problemu nie stanowi także komunikacja z innymi częściami Poznania. Stare Miasto Poznań posiada także drugie, zielone oblicze -  w okolicy znaleźć można wiele skwerów i parków.

Jeżeli kochasz klimat Poznania i jednocześnie chcesz mieć możliwość codziennego relaksu na świeżym powietrzu, nowe mieszkanie w Manufakturze Stare Miasto może okazać się spełnieniem marzeń.

Handel
W sąsiedztwie inwestycji znaleźć można m.in.: Żabkę, Biedronkę, Lidl i kilka prywatnych sklepów spożywczych. Dzięki centralnej lokalizacji Manufaktury Stare Miasto jej mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością znanych i lubianych centrów handlowych, takich jak Avenida, Stary Browar czy Galeria Malta.

Usługi
Centralna lokalizacja sprawia, że na wyciągnięcie ręki są tu wszystkie ważne lokale usługowe. Na uwagę zasługuje także mapa gastronomiczna centrum Poznania. W poszukiwaniu dobrego smaku warto zajrzeć m.in. do: Kawiarni Gołębnik, Restauracji Why Thai, The Mexican, Pastela Cafe Restaurant, Restauracji Pekin, Pizzerii Frontiera, Restauracji Brovaria, Momo, Restauracji Rynek 95.

Komunikacja
Dobry dostęp do komunikacji miejskiej sprawia, że w szybki i wygodny sposób można dotrzeć do dowolnego punktu na mapie Poznania. Z pobliskiego przystanku Małe Garbary odjeżdżają tramwaje linii 4, 8, 17 oraz autobusy linii 47, 60, 63, 67, 74, 89, 90, 911 oraz linia nocna 911. Ponadto w okolicy znajduje się Dworzec PKP Garbary.

Edukacja
Szeroki wybór placówek edukacyjnych sprawia, że nowe mieszkanie przy ul. Bóżniczej w Poznaniu przypadnie do gustu rodzinom z dziećmi. W sąsiedztwie zlokalizowane są: Przedszkole nr 23, Przedszkole nr 29, Przedszkole Artystyczne Plastonutki, Szkołę Podstawową nr 40, Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2, Wyższa Szkoła Logistyki.

Opieka medyczna
Kolejną zaletą posiadania nowego mieszkania w centrum Poznania jest dobry dostęp do służby zdrowia. W okolicach ulicy Bóżniczej zlokalizowane są: Przychodnia POZ UZI-MED., DENTAL Stomatologia, Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza. W pobliżu znajdują się także: DOZ Apteka Dbam o Zdrowie, Apteka MEDKON.

Sport i rekreacja
Właściciele nowych mieszkań w inwestycji Manufaktura Stare Miasto wypoczywać mogą w Parku Stare Koryto Warty, gdzie poza dużą ilością zieleni znaleźć można nowoczesny plac zabaw, plaże miejskie i wiele, wiele innych. To doskonała przestrzeń zarówno dla miłośników sportu, jak i dla tych, którzy chcą zrelaksować się po wyczerpującym dniu samotnie lub w gronie znajomych. Na wyciagnięcie ręki jest także znany i lubiany przez poznaniaków Park Cytadela.

Kultura i rozrywka
Bliskość poznańskiego Starego Rynku sprawia, że na wyciagnięcie ręki są tu liczne puby, kluby muzyczne, teatry (m.in. Teatr Wielki), kina (Multikino, Kino Apollo) czy muzea (m.in. Muzeum Archeologiczne, Muzeum Etnograficzne). Latem warto zajrzeć do parku przy Starym Browarze, gdzie co roku organizowana jest akcja Lato w Mieście.

Szczegóły inwestycji Manufaktura Stare Miasto - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Manufaktura Stare Miasto - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStare Miasto - centrum
Powierzchnia26,00  - 136,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

80

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeManufaktura Stare Miasto - inwestycja wyprzedana

ul. Bóżnicza 15, Poznań