Metro Park


  • Warszawa , Bielany, Warszawa, Marymont, Aleja Słowiańska
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 19,00  - 73,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Metro Park


Metro Park to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku w pobliżu natury i zieleni, ale jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z centrum Warszawy. Przy Alei Słowiańskiej powstanie łącznie 350 mieszkań w nowoczesnej, eleganckiej zabudowie. Atrakcyjna, a zarazem spokojna okolica, to idealne miejsce dla par oraz małych rodzin – dla nich dobrym wyborem będą mieszkania 2-pokojowe oraz lokale o większym metrażu. Singli zainteresują mini apartamenty i 2-pokojowe mieszkania.
 
Inwestycja położona jest w doskonałym punkcie. Bliskość metra (5 minut pieszo do stacji Metro Słodowiec, 10 minut do stacji Metro Marymont) zapewnia stałą komunikację z innymi częściami stolicy. W pobliżu umiejscowione są też przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja ułatwia też wyjazdy poza miasto – będą one dużo sprawniejsze dzięki niewiele oddalonym od Metra Parku wylotówkom z miasta, np. trasie S8.
 
W promieniu kilkuset metrów znajdują się aż trzy kompleksy zieleni – Park Stawy Kellera, Park Kaskada i Park Olszyna. Miejsca te będą doskonałe do zdrowego wypoczynku i rekreacji – a wszystko w sąsiedztwie wody i drzew. Mieszkańców zadowolą z pewnością profesjonalne sportowe obiekty i sekcje Akademii Wychowania Fizycznego, która położona jest jedynie kilometr od Metra Parku. Oprócz tego w pobliżu ulokowane są liczne sklepy, szkoły, przedszkola, kluby fitness i salony SPA. Spragnieni sztuki będą mogli skorzystać z oferty teatru, kina czy innych ośrodków kultury.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Metro Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperHome Invest Sp. z o.o.
Metro Park
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaMarymont
Data zakończeniaII kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia19,00  - 73,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

120

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMetro Park

ul.Poborzańska 9B, Warszawa