Młodnik


  • Kamionki, Kórnik, poznański, ul. Leśny Zakątek
  • Termin oddania: IV kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Młodnik


Młodnik to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na terenie Komornik. Osiedle składa się 78 domów, gwarantujących mieszkańcom poczucie przestronności, funkcjonalność i maksimum wygody.

Powierzchnia każdego z domów wynosi 139,27 m2. Liczący 47,41 m2 parter zaprojektowany został jako open space, co da przyszłym właścicielom sporo swobody w aranżacji. Szerokie okno balkonowe stanowi wyjście na taras i zapewnia jednocześnie bardzo dobre doświetlenie wnętrza. Dodatkowo deweloper pomyślał o pionie kominkowym umożliwiającym instalację kominka. Piętro o powierzchni 45,63 m2 zostało zarezerwowane dla trzech pokoi oraz dużej łazienki. Dodatkowym atutem oferowanych domów jest poddasze użytkowe o metrażu 46,23 m2. Tak duża powierzchnia przypadnie do gustu w szczególności rodzinom z dziećmi, które cenią swój komfort i poczucie prywatności. Warto dodać, że wszystkie ścianki działowe można modyfikować zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki temu każdy nabywca może stworzyć idealne miejsce do życia dla siebie i swoich najbliższych. Kolejną zaletą domów na osiedlu Młodnik w Kamionkach są przynależne ogródki. Własny kawałek zieleni pozwoli zaprojektować niepowtarzalną przestrzeń do wypoczynku i spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Deweloper Quertos postawił na energooszczędne i proekologiczne technologie. Budynki wykonane z cegły ceramicznej, docieplone zostały styropianem fasadowym FS15. Dach deskowany pokrywa nowoczesna płaska blacho-dachówka. Na uwagę zasługuje także wysokiej klasy piec gazowy marki Saunier Duval oraz gotowa infrastruktura telewizyjno-komunikacyjna.

Deweloper doskonale rozumie, że zakup domu to ważna, życiowa decyzja, dlatego na każdym etapie służy pomocą swoim klientom. Mogą oni liczyć m.in. na wsparcie doradców kredytowych, którzy pomogą przy wyborze optymalnej oferty kredytu i przygotowaniu wszystkich wymaganych dokumentów.

LOKALIZACJA
Kamionki w gminie Kórnik to miejsce, które polecić należy wszystkim stawiającym na spokojny, podmiejski klimat. Miejscowość odcięta jest od wielkomiejskiego zgiełku i daje możliwość codziennego wypoczynku na świeżym powietrzu. Otaczający Kamionki kompleks leśny przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego wypoczynku. Biegi, spacer, rower, a może nordic walking? Mieszkańcy osiedla Młodnik mogą sobie na to wszystko pozwolić.

Kamionki w gminie Kórnik łączą w sobie zielone sąsiedztwo z rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkańcy korzystać mogą ze sklepów, punktów usługowych oraz lokali usługowych. Ponadto na terenie Kamionek zlokalizowany jest żłobek, przedszkole i szkoła. Dodając do tego sprawną komunikację z Poznaniem, otrzymujemy miejsce, w którym warto zamieszkać.

Handel
Nabywcy nowych domów na osiedlu Młodnik zyskają dostęp do zaplecza handlowego. W okolicy działają m.in.: Delikatesy Centrum, Biedronka, Tesco, Blueshop.

Usługi
W okolicy inwestycji dewelopera Quertos znaleźć można przydatne na co dzień punkty usługowe, takie jak: kwiaciarnie, zakłady fryzjerskie, gabinet weterynaryjny oraz lokale gastronomiczne (m.in. Restauracja Soprano, Sugomi Sushi, Restauracja Alio).

Komunikacja
Kolejną zaletą Komornik jest dobre połączenie z Poznaniem. Dojazd do centrum samochodem zajmuje około 18 minut. Z kolei niezmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z autobusów, którymi można dotrzeć do miasta w 30 minut.

Edukacja
Na terenie miejscowości znaleźć można: Szkołę Podstawową w Kamionkach, Przedszkole Skrzaty oraz Przedszkole i żłobek Tajemnicza Wyspa.

Sport i rekreacja
Bliskość stawów i lasów przypadnie do gustu wszystkim, którzy stawiają na codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Młodnik


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperQuertos Sp. z o.o. Sp.K.
Młodnik
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatKamionki

Data zakończeniaIV kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

szeregowy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, przedszkole, sklep spożywczy

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMłodnik

ul. Mostowa 12/1, Kamionki


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Quertos Sp. z o.o. Sp.K.