Morasko Park etap I i II


  • Poznań, Stare Miasto, Morasko, ul. Morasko
mapa
  • Powierzchnia: 159,62 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
20 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Podobne inwestycje w okolicy

Opis inwestycji Morasko Park etap I i II


Morasko Park to nowoczesne, zamknięte osiedle powstające w urokliwej części Poznania. Za realizację inwestycji odpowiada rzetelna i ceniona firma Duda Development. Inwestycja obejmuje budowę 12 budynków dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej. Całość została podzielona na dwa etapy, w których oddanych zostanie kolejno 8 i 16 lokali. Osiedle umiejscowione zostanie na liczącej 1,7 ha działce i  posiadać będzie pełną infrastrukturę, oświetlenie oraz drogę dojazdową.

Oferta obejmuje funkcjonalne segmenty liczące 159,62 m2 każdy. Tak duża powierzchnia przypadnie do gustu przede wszystkim rodzinom z dziećmi, które poszukują wygodnego miejsca do życia. Każdy lokal posiadać będzie garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Na uwagę zasługuje także przemyślany rozkład pomieszczeń. Na parterze znajdzie się przestronny salon z kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla 4 sypialni, korytarza i drugiej, większej łazienki.

Kolejną zaletą domów w zabudowie bliźniaczej na Morasku są duże, przynależne do budynków ogrody. Klienci wybierać mogą pomiędzy działkami liczącymi od 525 do 935 m2. Własny kawałek zieleni pozwoli stworzyć wyjątkową strefę rekreacji, która z pewnością stanie się miejscem spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. 

Osiedle Morasko Park adresowane jest do wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania. Standard wykończenia obejmuje m.in.: okna trójszybowe, rolety zewnętrzne, bramę garażową, ogrzewanie podłogowe, instalację pod kominek, schody żelbetowe oraz drzwi antywłamaniowe. Ponadto każdy segment domu posiadać będzie duży taras (ponad 20 m2) i loggię na piętrze.

LOKALIZACJA
Prestiżowe, zamknięte osiedle dewelopera Duda Development realizowane jest w pięknej, spokojnej okolicy przy ul. Morasko w Poznaniu. Lokalizacja ta zachwyci wszystkich, którzy marzą o życiu w sąsiedztwie przyrody i jednocześnie nie chcą rezygnować z szybkiego i swobodnego dostępu do centrum Poznania. Inwestycja mieszkaniowa Morasko Park powstaje przy północnej granicy Poznania, w miejscu gdzie miasto styka się z lasem. Oferowane domy w zabudowie bliźniaczej umiejscowione zostaną tuż przy Rezerwacie Morasko. Najbliższa okolica oferuje m.in. ścieżki krajoznawcze, trasy rowerowe oraz niezliczoną ilość miejsc spacerowych. Tak wyjątkowe otoczenie pozwoli wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia.

Życie w otoczeniu przyrody nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Bliskość Piątkowa oraz Suchego Lasu zapewnia dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury. Przyszli właściciele domów na osiedlu Morasko Park będą mogli korzystać z oferty licznych sklepów, marketów, galerii handlowych, lokali gastronomicznych i wielu, wielu innych.

Szczegóły inwestycji Morasko Park etap I i II


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDuda Development
InwestycjaMorasko Park etap I i II
Typ nieruchomościDomy
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań
Miasto/StrefaMorasko
Data zakończeniaII kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia159,62 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

wolnostojący

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba planowanych budynków

12


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Powierzchnia: 159,62 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019

Zapytaj o szczegóły

Morasko Park etap I i II

ul. Palacza 144 , Poznań