Morelowa - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Morelowa
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 40,00  - 90,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Morelowa - inwestycja wyprzedana


Na Warszawskiej Białołęce przy ul. Morelowej Bouygues Immobilier Polska realizuje nową inwestycję mieszkaniową. Całość została podzielona na dwa etapy. W ramach pierwszego z nich powstanie 5-piętorwy budynek, w którym znajdzie się 68 mieszkań o układach 2-, 3- i 4-pokojowych. W budynku z drugiego etapu zaprojektowano 169 komfortowych "M". Osoby zainteresowane inwestycją będą mogły wybierać pomiędzy lokalami o metrażu od 30 do 90 m2. Optymalne rozkłady wnętrz pozwolą przyszłym właścicielom dostosować przestrzeń do własnego stylu i potrzeb. Ponadto proponowane mieszkania posiadać będą głębokie balkony, dzięki którym lokatorzy stworzą prywatne strefy relaksu, gdzie będą mogli wypocząć po aktywnym dniu czy spędzić czas w gronie rodziny i znajomych. W trosce o komfort zmotoryzowanych mieszkańców, deweloper pomyślał także o podziemnej hali garażowej i naziemnych miejscach postojowych.

LOKALIZACJA
Białołęka to najmłodsza i druga co do wielkości dzielnica stolicy. Dynamiczny rozwój tej części miasta, sprawia że swojego miejsca do życia szuka tu wielu klientów rynku mieszkaniowego. Potencjał Białołęki wykorzystują także deweloperzy, czego najlepszym dowodem jest Osiedle Morelowa. Zakup nowego mieszkania na Białołęce polecić należy wszystkim, którym zależy na odnalezieniu własnej oazy spokoju w tętniącej życiem Warszawie. Jednym z wyróżników dzielnicy jest duża ilość zieleni, pozwalających na codzienny relaks na świeżym powietrzu. Ucieszy to zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych, którzy po wyczerpującym dniu marzą o spokojnym odprężającym spacerze. Co ważne duża ilość terenów rekreacyjnych nie wyklucza wcale rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia i wiele, wiele innych. Ze względu na atrakcyjny wybór placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia, oferty sprzedaży mieszkań na Białołęce polecić należy także rodzinom z dziećmi. Bliskość szkoły w połączeniu ze spokojną okolicą to gwarancja pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Kolejną zaletą Białołęki jest dobra komunikacja z centrum Warszawy, dzięki czemu w prosty i wygodny sposób będzie można dotrzeć do pracy, na uczelnię czy w inne miejsce na mapie stolicy.

Handel i usługi
W okolicach nowych mieszkań przy ul. Morelowej znaleźć można Freshmarket, Lidl, Auchan oraz Centrum Handlowe Marywiska 44. W pobliżu zlokalizowany jest także oddział Poczty Polskiej, Restauracja McDonald’s oraz Restauracja Staff Service.

Komunikacja
W pobliżu nowej inwestycji mieszkaniowej od Bouygues Immobilier Polska znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a droga do stacji Metro Marymont zajmuje zaledwie 15 minut.

Edukacja
Dobry dostęp do placówek edukacyjnych czyni z ul. Morelowej na Białołęce lokalizację idealną dla rodzin z dziećmi. W pobliżu inwestycji znajdują się: Przedszkole MoreLove, Przedszkole Różowy Słoń, Szkoła Podstawowa nr 118, Gimnazjum nr 121 oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie ul. Morelowej zlokalizowana jest przychodnia lekarza rodzinnego, gabinet stomatologiczny MIDENT, Apteka Dr Optima.

Sport i rekreacja
W pobliżu zlokalizowane jest ZOO i boisko. Dbającym o formę polecić należy New Age Fitness, Fitness Club ZDROFIT oraz Fitness Club Butterfly.

Szczegóły inwestycji Morelowa - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Morelowa - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaŻerań
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Powierzchnia40,00  - 90,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

pod klucz

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

237

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMorelowa - inwestycja wyprzedana

al. Armii Ludowej 14, Warszawa