Morena Residence


  • Mielno, Czerwonak, poznański
  • Cena od: 1 150 000 zł
  • Liczba pokoi: 6
  • Powierzchnia: 168,87 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Morena Residence


Morena Residence to ekskluzywne, kameralne osiedle powstające w miejscowości Mielno, na terenie gminy Czerwonak. Za realizację projektu odpowiada deweloper Solbud Development Sp. z o.o.

W ramach inwestycji oddane zostaną tylko cztery segmenty w zabudowie bliźniaczej. Klienci zainteresowani zakupem domu w okolicy Poznania wybierać mogą pomiędzy nieruchomościami o powierzchni ponad 169 m2 i 157 m2. Do każdego bliźniaka przynależy działka licząca ponad 1000 m2 oraz garaż.

Osiedle Morena Residence pomyślane zostało jako nowoczesne miejsce do życia, nastawione na potrzeby domowników. W każdej z dwukondygnacyjnych rezydencji zaplanowano m.in. 6 pokojów, trzy łazienki oraz przestronny salon z jadalnią i wysokimi przeszkleniami od strony ogrodu. Poszczególne domy połączone są ze sobą jedynie garażami, co podniesie poziom komfortu i prywatności mieszkańców. Ponadto przynależne do domów ogródki usytuowane są w taki sposób, aby nie zakłócać  spokoju sąsiadów. Do każdej posesji prowadzić będzie oświetlony, reprezentacyjny podjazd.

Nowe osiedle w Mielnie k. Poznania spełni oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Oferowane przez dewelopera, nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, wybudowane zostaną w podwyższonym standardzie, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i troską o każdy szczegół. Warto dodać, że inwestycja firmy Solbud Development Sp. z o.o. będzie zamknięta i strzeżona.

LOKALIZACJA
Luksusowe osiedle domów jednorodzinnych Morena Residence to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na odrobinę błogiego spokoju. Inwestycja położona jest w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Z okien domów podziwiać można lasy Puszczy, będącej jednym z największych kompleksów leśnych Wielkopolski. Na jego terenie znajduje się wiele ścieżek spacerowych, tras rowerowych oraz tras tematycznych. Rowerzyści w krótkim czasie dostać się mogą na najbliższą plażę nad Jeziorem Kowalskim. Z kolei dojazd nad Jezioro Stęszewskie zajmuje około pół godziny.

Inną zaletą wybranej przez dewelopera lokalizacji jest dobra komunikacja z Poznaniem. Do centrum miasta można dojechać samochodem w niecałe pół godziny. Najkrótsze trasy prowadzą przez Wierzonkę i Kobylinicę oraz przez Kliny, Kicin i Koziegłowy. Dojazd komunikacją miejską zajmuje około 35 minut. Tuż obok osiedla Morena Residence znajduje się przystanek , z którego odjeżdża bezpośredni autobus na Rondo Śródka.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Morena Residence


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSolbud Development Sp. z o.o.
Morena Residence
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatMielno

Data zakończeniaIV kwartał 2021
Cena za m² w złod 6 810 zł
Ceny mieszkańod 1 150 000 zł
Powierzchnia168,87 m2
Liczba pokoi6

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
2A (działka 881.40 m2)D168,87 m26 pok.ParterBrak danych1 150 000 zł
6 810 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy

Liczba planowanych mieszkań

4

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMorena Residence

ul. Towarowa 37, Poznań

501 48 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Solbud Development Sp. z o.o.