Murapol - Osiedle Murapol Poznańska - nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


  • Kraków, Krowodrza, ul. Poznańska 7
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 27,26  - 80,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2016
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Murapol - Osiedle Murapol Poznańska - nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


Nowoczesna inwestycja zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego, blisko parków, szeroki wybór metraży mieszkań – to Murapol Poznańska.
Murapol Poznańska, to osiedle łączące w sobie zalety wynikające z położenia w niewielkiej odległości do Rynku, a jednocześnie z bogactwa zieleni w sąsiedztwie. Na inwestycję składają się trzy budynki o nowoczesnej i eleganckiej formie. W ramach pierwszego etapu powstało 210 mieszkań (kawalerek, dwupokojowych, trzypokojowych) w najbardziej poszukiwanych metrażach: od 27 do 80 mkw. Z kolei w drugim etapie zaprojektowane zostały kolejne budynki. Zbudowano w nich łącznie 359 mieszkań (od kawalerek do czteropokojowych). Każde z mieszkań posiada balkon lub przestronny ogródek. Metraże lokali kształtują się w przedziale: 21-67 mkw. Inwestycja zyskała zielony dziedziniec oraz plac zabaw. Wygodną komunikację na wyższe kondygnacje zapewniają ciche windy. We wszystkich budynkach zaplanowano podziemne garaże, które pomieszczą kilkaset samochodów.
Lokalizacja
2 KM OD RYNKU GŁÓWNEGO
Murapol Poznańska, to inwestycja powstająca w centrum Krakowa, zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego. Prestiżowa lokalizacja umożliwia wygodne poruszanie się po centrum miasta na piechotę, bądź rowerem.
TERENY ZIELONE I REKREACYJNE
Ciszę oraz motywację do sportowej aktywności mieszkańcy odnajdą w parku Wyspiańskiego, parku Krakowskim, na słonecznych Błoniach a także w rewitalizowanych Ogrodach Łobzów.
SPRAWNA KOMUNIKACJA MIEJSKA
Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwi mieszkańcom szybki dojazd w każde miejsce Krakowa bez konieczności korzystania z samochodu.
WYGODA DZIĘKI INFRASTRUKTURZE
Kilka minut spacerem od osiedla funkcjonują przedszkola oraz szkoły. Blisko są również bank, poczta i przychodnia. Na zakupy można wybrać się do supermarketu oddalonego o 500 metrów.
DOSTĘP DO ROZRYWKI
Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Kino, teatr, centra handlowe oraz restauracje znajdują się tuż za rogiem. Blisko osiedla działają siłownia oraz basen.
SZYBKI DOJAZD DO DWORCA
Zaledwie 2 km od inwestycji oddalony jest Dworzec Główny i Regionalny Dworzec Autobusowy. Ułatwi to mieszkańcom planowanie podróży i pozwoli oszczędzić czas potrzebny na dojazd.
 
data rozpoczęcia budowy: czerwiec 2015
data oddania do użytkowania: oddany
liczba budynków: 3
liczba wszystkich mieszkań: 569
liczba kondygnacji naziemnych: 10
liczba kondygnacji podziemnych: 1
miejsca postojowe podziemne: posiada
miejsca postojowe naziemne: posiada
komórki lokatorskie: posiada
 

Szczegóły inwestycji Murapol - Osiedle Murapol Poznańska - nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMurapol S.A.
Murapol - Osiedle Murapol Poznańska - nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatKraków

Miasto/StrefaKrowodrza
Data zakończeniaII kwartał 2016
Powierzchnia27,26  - 80,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, sklep spożywczy, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

569

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMurapol - Osiedle Murapol Poznańska - nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana

ul. Poznańska 7, Kraków