Murapol - Osiedle Nowy Wrocław - nowe mieszkanie już od 568 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


  • Kiełczów, Długołęka, wrocławski, ul. Makowa
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 29,00  - 54,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Murapol - Osiedle Nowy Wrocław - nowe mieszkanie już od 568 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


Nowy Wrocław to kameralne osiedle realizowane przez znanego i cenionego dewelopera Murapol. Inwestycja ta spełni oczekiwania wszystkich, którzy poszukują wygodnego i spokojnego miejsca do życia. W ramach I etapu inwestycji oddane zostały 72 mieszkania o powierzchniach od 29 do 54 m2. Aktualna oferta obejmuje kolejne budynki, w których znalazły się lokale liczące od 29 do 60,5 m2. Osoby zainteresowane własnymi czterema kątami w tym kompleksie mieszkaniowym wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz mieszkaniami 2- i 3-pokojowymi. Tak szeroki wachlarz metraży sprawia, że swoje idealne „M” znajdzie tu zarówno singiel, para, senior, jak i poszukująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi. Mieszkania parterowe posiadać będą tarasy, a właściciele lokali na wyższych kondygnacjach zyskają przestronne balkony.

Architektura osiedla w harmonijny sposób łączy się z dominującą w sąsiedztwie zabudową. Osiedle Nowy Wrocław tworzą niskie 3-kondygnacyjne budynki utrzymane w jasnych kolorach. Proponowana inwestycja to nie tylko wygodne mieszkania, ale także szereg udogodnień dla lokatorów. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach, deweloper zaplanował parking samochodowy. Nie zabraknie także miejsc postojowych dla rowerów. Murapol nie zapomniał także o najmłodszych – tę grupę lokatorów z pewnością ucieszy plac zabaw znajdujący się na terenie osiedla.

LOKALIZACJA

Jednym z wielu atutów inwestycji Nowy Wrocław jest lokalizacja. Osiedle położone jest we wschodniej części aglomeracji, na terenie miejscowości Kiełczów. Miejsce to zachwyci wszystkich, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na odrobinę spokoju. Podmiejski klimat sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Miłośnicy joggingu czy jazdy na rowerze będą mogli oddawać się swoim ulubionym aktywnością z dala od zatłoczonych ulic, a osoby stawiające na spokojne spacery ucieszy z pewnością bliskość lasów i łąk.

Zielone sąsiedztwo nie oznacza rezygnacji z wygody. Mieszkańcy osiedla Nowy Wrocław będą mogli korzystać z rozwiniętej infrastruktury – w pobliżu inwestycji znaleźć można m.in. sklepy, aptekę, przychodnię lekarską, a także przedszkole i szkoły. Z kolei w nieco dalszej odległości zlokalizowane jest centrum handlowe.

Mieszkanie poza granicami Wrocławia nie oznacza także rezygnacji z dotychczasowej pracy czy rozrywek, jakie oferuje duże miasto. Rozwinięta sieć dróg lokalnych pozwala dojechać do Śródmieścia w mniej niż 20 minut. Osoby stawiające na transport publiczny skorzystać mogą z pobliskich przystanków MPK.

Handel
W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Murapol zlokalizowany jest Freshmarket, prywatny sklep spożywczo-przemysłowy oraz sklep z eko żywnością Pszczółka. Nieco dalej znaleźć można Biedronkę i Tesco.

Usługi
W okolicy osiedla Nowy Wrocław działa zakład fryzjerski, poczta, kwiaciarnia, myjnia samochodowa i wiele innych niezbędnych na co dzień punktów usługowych. W poszukiwaniu dobrego smaku warto wybrać się do Restauracji Tęczowy Pstrąg, Pizzerii Ciao, Restauracji Mlekiem i Miodem oraz Kawiarni Migdali.

Komunikacja
Pełną wygodę zapewnia bliskość przystanków MPK. Do dyspozycji mieszkańców są tu linie 911, 921, 931.

Opieka medyczna
W okolicy nowych mieszkań w Kiełczowie działa Apteka Sławin oraz Apteka Zdrowia.

Edukacja
Rodziców z pewnością ucieszy bliskość Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej,  oraz Przedszkola Alto.

Sport i rekreacja
Dbającym o formę polecić należy Boisko Orlik przy ul. Sportowej, Crossfit Psie Pole.

 

 

 

Szczegóły inwestycji Murapol - Osiedle Nowy Wrocław - nowe mieszkanie już od 568 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMurapol S.A.
Murapol - Osiedle Nowy Wrocław - nowe mieszkanie już od 568 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatKiełczów

Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia29,00  - 54,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci, osiedle zamknięte

Otoczenie

apteka, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, centrum handlowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

72

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMurapol - Osiedle Nowy Wrocław - nowe mieszkanie już od 568 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana

ul. Buforowa, Wrocław