Nasze Jeżyce


  • Poznań, Jeżyce, ul. Szczepanowskiego
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 40,59  - 72,58 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Nasze Jeżyce


Nasze Jeżyce to jeden z poznańskich projektów od Echo Investment. Inwestycja składa się z dwóch etapów - planowane zakończenie I etapu przypada na I kwartał 2021r., a drugiego - na II kwartał 2021r. Osiedle będzie tworzyć sześć 6-kondygnacyjnych budynków, w których znajdą się 304 nowe mieszkania. Szeroki wachlarz dostępnych powierzchni sprawia, że klienci o zróżnicowanych potrzebach znajdą tu coś dla siebie. Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras. Dodatkowo mieszkania zostaną wyposażone w smart rozwiązania firmy Somfy, która pozwoli na np. sterowanie oświetleniem czy ustawienie odpowiedniej temperatury.

Poza ciekawą architekturą Nasze Jeżyce kuszą również dobrze zagospodarowanymi częściami wspólnymi. Na terenie inwestycji znaleźć można plac zabaw dla najmłodszych, stojaki na rowery, ładowarkę do samochodów elektrycznych oraz prywatny paczkomat, ułatwiający odbiór przesyłek.

LOKALIZACJA
Jeżyce to jedna z topowych dzielnic Poznania, którą chętnie wybierają osoby lubiące być blisko miasta i centrum wydarzeń. Sąsiedztwo XIX i XX-wiecznych kamieniczek, popularne lokale gastronomiczne i uwielbiany przez Poznaniaków Rynek Jeżycki to atuty, które trudno pominąć. Warto również dodać, że Jeżyce są bardzo blisko centrum, a dobrze rozwinięta siec komunikacyjna – zarówno tramwajowa, jak i autobusowa ułatwią przemieszczanie się po całym Poznaniu. Nie brakuje tu również terenów rekreacyjnych, pośród których wymienić można Park Sołecki, Park Wodziczki czy Ogród Botaniczny. Na terenie Jeżyc znaleźć można również liczne szkoły oraz wydziały uczelni, co jest dodatkowo kuszącym atutem dla tych, którzy są w trakcie edukacji. Na Jeżycach po prostu chce się żyć.

Handel
Mieszkańcy inwestycji deweloperskiej Nasze Jeżyce będą mogli robić codzienne zakupy w pobliskim Lidlu lub Biedronce. Nieco dalej znajdują się dwa sklepy z artykułami dla najmłodszych – Mimi Świat zabawek oraz Pati i Maks – Sklep dla dzieci. Zakupy drogeryjne można zaś zrobić w popularnej drogerii Hebe. Bez problemu można też dostać się na popularny poznański Rynek Jeżycki, gdzie znaleźć można świeże owoce i warzywa oraz wiele innych ciekawych produktów.

Usługi
Nasze Jeżyce znajdują się nieopodal wielu punktów usługowych. Zmotoryzowanych ucieszy bliskość Auto Serwisu i Geometrii samochodowej. Niedaleko znajduje się również stacja paliw Lotos. W pełni wypocząć będzie można zaś w Samurai-Spa Poznań. Nie braknie również kawiarni i cukierni, w tym Cukierni Sowa oraz Elite. Ciekawe dania zaserwują restauracje, w tym Omega Restaurant&Catering, WYPAS oraz popularna wśród Poznaniaków Yeżyce Kuchnia. Nieco dalej znajduje się również Urząd Pocztowy Poznań.

Komunikacja
Nieopodal nowych mieszkań na Jeżycach znaleźć można przystanek autobusowy i tramwajowy- Polna. Odjeżdżają z niego autobusy nr 239 i 241 oraz tramwaje 2, 17 oraz 18. Bez problemów dostać się można również na przystanek Niestachowska, skąd ruszają autobusy nr 182, 191, 193 oraz 195.

Opieka medyczna
W pobliżu nowego osiedla Echo Investment znajduje się jeden z najpopularniejszych szpitali w Poznaniu – Instytut Ginekologii i Położnictwa AM oraz kolejny, niemal tak samo popularny, Szpital Miejski im. Franciszka Raszei. Nieco dalej znajduje się Szpital Kliniczny im Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu Oddział Grunwaldzka oraz Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów. Bliżej znaleźć zaś można klinikę chirurgii plastycznej Mandala Beauty Clinic. W pobliżu znaleźć też można aptekę DOZ Dbamy o Zdrowie, gdzie nie tylko można kupić leki na miejscu, ale i zamówić je przez internet w konkurencyjnych cenach.

Edukacja
Rodzice najmłodszych mieszkańców Naszych Jeżyc nie będą musieli martwić się o swoje pociechy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znaleźć można dwa przedszkola – Prywatne Przedszkole Wspólne Gniazdko oraz Przedszkole Prywatne Fistaszki. Nieco dalej znajduje się kolejna placówka – Dobre Przedszkole i Kropka – Prywatne Przedszkole. Starsi uczęszczać będą mogli uczęszczać do VII Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki lub Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Nieco dalej znajduje się Wydział Ogrodnictwa i Architektury krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Sport i rekreacja
Nabywcy nowych mieszkań na Jeżycach w Poznaniu będą mogli wybrać się na spacer do pobliskiego Parku Sołackiego, gdzie znajdują się Stawy Sołackie. Nieco dalej znajduje się popularny wśród Poznaniaków Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie znajduje się Szkółka Ogrodu Botanicznego oraz Stacja Pomiarów Zanieczyszczeń Powietrza. Niedaleko znajduje się również plaża przy jeziorze Rusałka, gdzie można zażyć kąpieli.

 

Szczegóły inwestycji Nasze Jeżyce


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEcho Investment S.A.
Nasze Jeżyce
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Data zakończeniaII kwartał 2021
Powierzchnia40,59  - 72,58 m2
Liczba pokoi2 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

304

Liczba planowanych budynków

6


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNasze Jeżyce

ul. Garbary 95, Poznań