Neovillage - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Konotopska
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 25,00  - 99,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Neovillage - inwestycja wyprzedana


Neovillage to osiedle zlokalizowane w zielonej, zachodniej części Ursusa (Gołąbki), gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Przy ul. Konotopskiej, w 2013 r. powstał I etap NeoVillage, osiedla dającego komfort mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. W pierwszym etapie powstało 146 mieszkań: jedno, dwu i trzypokojowych. Budynki od ulicy Konotopskiej zostały częściowo obniżone do 2 kondygnacji, na dachach tej części zaprojektowano przestronne tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony bądź loggie.
 
W drugim etapie inwestycji zaplanowano kameralny kompleks czterech budynków 2 i 4-kondygnacyjnych z lokalami usługowymi na parterze. W ofercie NeoVillage znajduje się 125 mieszkań, w przeważającej większości 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 30 do 70 m2. Ergonomiczny rozkład mieszkań daje swobodę aranżacji wnętrz. Pomieszczenia są przestronne i dobrze doświetlone, dając komfort wykończenia zarówno dla rodzin z dziećmi jak i singli. Każde z mieszkań wyposażone jest w duży balkon lub przestronną loggię, natomiast do lokali na parterze przynależne są koncepcyjnie zaprojektowane ogródki.
 
Każdy budynek posiada cichobieżny dźwig osobowy połączony z garażem. NeoVillage zostało stworzone z myślą o potrzebach jego mieszkańców, dając idealne miejsce do życia codziennego i wypoczynku. W trosce o naszych najmłodszych na terenie osiedla powstanie plac zabaw z urządzeniami rekreacyjnymi i piaskownicą. Dużą zaletą lokalizacji inwestycji jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej ‚Gołąbki’. Podróż do Centrum zajmuje zaledwie 20 min!

Szczegóły inwestycji Neovillage - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperNeocity Polska Sp. z o.o.
Neovillage - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaGołąbki
Data zakończeniaII kwartał 2020
Powierzchnia25,00  - 99,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNeovillage - inwestycja wyprzedana

ul. Kadłubka, Warszawa