Nordic Mokotów II - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Sikorskiego 9c
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  • Powierzchnia: 28,80  - 155,20 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Nordic Mokotów II - inwestycja wyprzedana


Nordic Mokotów II to kolejny etap nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego budowanego przy Al. Sikorskiego w Warszawie. Za realizację osiedla odpowiada największy fiński deweloper YIT Development. W ramach tego etapu powstanie 91 wysokiej klasy mieszkań o metrażu od 28,8 do 155,2 m2. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowymi. Tak szeroki wachlarz powierzchni sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi.

Wyjątkowy desing w połączeniu z wysoką jakością i dogodną lokalizacją sprawia, że Nordic Mokotów II zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestycja idealnie wpisuje się w fińskim styl życia, zgodnie z którym spokój powinien w harmonijny sposób łączyć się z aktywnością. Innymi wyróżnikami osiedla są m.in.: garaże z miejscami postojowymi z ładowarkami do samochodów elektrycznych i hybrydowych, drewniane tarasy oraz przepiękny widok na panoramę Warszawy. Warto dodać, że do łącznego metrażu mieszkania nie jest wliczana stanowiąca ok. 4% całości, powierzchnia pod ścianami. Dzięki temu można zaoszczędzić sumę, która z pewnością przyda się przy wykańczaniu idealnych czterech kątów.

Poza wygodnymi i funkcjonalnymi lokalami YIT Development oferuje pomoc architekta oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

II etap inwestycji Nordic Mokotów zostanie oddane w styczniu 2019 roku.

LOKALIZACJA
Mokotów to jedna z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic stolicy. W odpowiedzi na potrzeby klientów rynku pierwotnego nieruchomości deweloperzy realizują tu komfortowe osiedla mieszkaniowe, czego najlepszym przykładem jest Nordic Mokotów II.

O atrakcyjności dzielnicy stanowi jej centralne położenie i dobre połączenie z innymi częściami Warszawy. W pobliżu inwestycji  YIT Development tętni życie biznesowej, kulturalne i rozrywkowe. Mieszkając na Mokotowie na wyciagnięcie ręki ma się wszystkie udogodnienia i atrakcje stolicy. Nowe cztery kąty na Mokotowie sprawdzą się nie tylko wśród młodych, aktywnych osób. Duża ilość szkół i przedszkoli sprawia, że doskonale odnajdą się tu rodziny z dziećmi, które stawiają na wygodę i bezpieczeństwo.

Mokotów to miejsce, które łączy w sobie wiele zalet. Nie tylko znajduje się blisko serca Warszawy, ale także może pochwalić się dużą ilością zieleni. Okoliczne tereny rekreacyjne pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. To doskonała wiadomość zarówno dla osób, które dbają o formę, jak i dal tych, którzy po spełnieniu wszystkich swoich obowiązków marzą o spokojnym, relaksującym spacerze.

Jeżeli chcesz zachować odpowiednią proporcję pomiędzy dostępem do atrakcji dużego miasta, a życiem w zielonej okolicy, nowe mieszkanie na Mokotowie okaże się spełnieniem marzeń.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Nordic Mokotów II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperYIT Development Sp. z o.o.
Nordic Mokotów II - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaStegny
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia28,80  - 155,20 m2
Liczba pokoi1 - 5

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, apartamentowiec

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, sklep spożywczy, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

97

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNordic Mokotów II - inwestycja wyprzedana

ul. Twarda 18, Warszawa