Nova Park


  • Łomianki, warszawski zachodni, ul. Kościelna Droga / ul. Wiślana
mapa
  • Cena od: 421 000 zł
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 79,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Mieszkania


nr ofertymetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
22B79,00 m24 pok.Parter421 000 zł
5 329 zł/m2
rzut
7A_rezerwacja79,00 m24 pok.Parter426 000 zł
5 392 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Opis inwestycji Nova Park


Inwestycja Nova Park w Łomiankach stanowi kontynuację osiedla Bukowy Park I i Bukowy Park II. Proponowany kompleks mieszkaniowy to odpowiedź na spore zainteresowanie klientów rynku pierwotnego nieruchomości atrakcyjnymi projektami w tak dogodnej lokalizacji. Zakup nowego domu w Łomiankach to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku.

Osiedle Nova Park składać się będzie z segmentów o powierzchni od 80 do 100 (120) m2 z poddaszem oraz działką. W ramach inwestycji oddane zostaną nowoczesne budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej. W bryle każdego z nich znajdą się po dwa segmenty. Przemyślany projekt zapewni przyszłym mieszkańcom maksimum wygody i pozwoli w optymalny sposób wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni. Na parterze znajdzie się strefa dzienna, na którą złoży się przestronny salon z kominkiem, jadalnią i widną kuchnią. Dodatkowo na parterze ulokowana zostanie toaleta. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla trzech sypialni oraz łazienki. Obie kondygnacje zostaną połączone otwartą klatką schodową. Ponadto do dyspozycji właścicieli będzie poddasze.

Do każdego segmentu przynależeć będzie ogrodzona bramą działka. Jej teren zostanie zagospodarowany w zakresie ogródka, tarasu, miejsc parkingowych oraz dojścia od budynku. Własny kawałek zieleni pozwoli domownikom stworzyć prywatna strefę relaksu, gdzie będą mogli złapać oddech po aktywnym dniu.

Warto dodać, że do wykonania domów na osiedlu Nova Park używane są tylko solidne i sprawdzone materiały. Deweloper postawił na energooszczędną technologię budowy, co pozwoli w realny sposób obniżyć koszty utrzymania budynku.

LOKALIZACJA
Nowy dom w Łomiankach to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o życiu w zielonej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Klienci wybierający Nova Park odnajdą swoją własną enklawę spokoju i jednocześnie nie będą musieli rezygnować z dostępu do udogodnień. Na terenie miejscowości działają sklepy, centra handlowe i ośrodki zdrowia, co zapewni codzienny komfort. Ponadto w pobliżu osiedla dewelopera Sławbud znaleźć można szkoły i przedszkola. Czyni to z Łomianek przestrzeń idealną dla rodzin z dziećmi. Bliskość placówki edukacyjnej zapewni wygodę i bezpieczeństwo zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. Kolejną zaletą Łomianek jest dobra komunikacja z centrum Warszawy. Niezmotoryzowani mieszkańcy skorzystać mogą z autobusów. Dzięki temu w prosty sposób połączyć można dotychczasową pracę czy zainteresowania z życiem za miastem. Po wyczerpującym dniu nieocenione okaże się zielone sąsiedztwo własnego „M”. Pobliskie tereny pozwolą wpisać jogging, spacer czy rower w stały rozkład dnia.

Szeregowce w Łomiankach to gwarancja spokoju, komfortu i pełnej wygody każdego dnia.

Handel
Na terenie Łomianek znajduje się kilka punktów handlowych, w tym: Biedronka, Żabka czy Groszek. Dodatkowo niedaleko ul. Kościelna Droga znaleźć można ekologiczny sklep – ekolubek, w samym sercu miejscowości jest centrum handlowe Łomianki Park (w nim m.in.: drogeria HEBE, Pepco, Green Smoke, Euronet czy Kolporter), a na jej obrzeżach hipermarket Auchan.

Usługi
W najbliższym otoczeniu inwestycji Nova Park działa firma remontowo-budowlana Magda eM, komis samochodowy Michalski Team, punkty z usługami stolarskimi (Sokół Sławomir, Wasilewski),  geodezyjnymi (Bambit GIS i GPS), elektrycznymi (Opęchowski J.) oraz placówki pocztowe w tym Urząd Pocztowy Łomianki oraz InPost. W  centrum miasta swoją działalność prowadzą takie banki jak Alior, BZWBK, Bank Zachodni, PKO Bank Polski, Mazowiecki Bank Spółdzielczy czy Eurobank. W okolicy nie brakuje też bankomatów m.in. MBS, Euronet, Planet Cash, Pekao, PKO. Każda osoba posiadająca czworonożnego przyjaciela może zadbać o jego zdrowie u  pobliskich specjalistów. Dostępne gabinety weterynaryjne to: Lecznica Weterynaryjna, Na Szczęśliwej, Gabinet weterynaryjny Dziekanów Leśny czy  Przychodnia weterynaryjna Agnieszka Walesiak.

W promieniu 1 do 4 km od inwestycji dewelopera Sławbud znaleźć można również wiele punktów gastronomicznych opierających się na daniach z różnych zakątków świata. Są tutaj m.in. Restauracja Szynk u Kazia, Trattoria ORO DI NAPOLI, Pizzeria GiMPizza, Sushimania, Kebab Pamira Shoarma, Lunch Bar Siesta, Gościniec Polski, Villa Antinori, Soja Sushiand thai, Spot.,  Lemon Tree.

Komunikacja
W odległości około 1,5 km od ul. Kościelna Droga usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej (Łomianki-Centrum), z którego liniami 750 oraz 150 można dostać się na obrzeża Warszawy, skąd linią metra bezpośrednio dojedzie się do centrum stolicy. Osoby poruszające się własnym środkiem transportu w szybki sposób wyjadą poza miasto drogą krajową nr 7 łączącą się z S8.

 

Opieka medyczna

W okolicy zlokalizowane są: placówka Hipoterapii Fundacji Byka za Rogi, w której skorzystać można ze specjalistycznego programu terapii przy udziale zwierząt oraz Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora. Oczywiście na terenie Łomianek nie brakuje lekarzy stosujących konwencjonalne metody terapeutyczne, placówek podstawowej opieki medycznej takich jak prywatnych gabinetów. W pobliżu działa Przychodnia Łomianki, TCMed oraz Szpital w Dziekanowie Leśnym im. Dzieci Warszawy. Miasto posiada także wiele punktów aptecznych - Hebe, DOZ dbam o zdrowie, Syrenka, Aronia, Apteka Twoja, Salud, Natura.

EdukacjaOpiekę nad maluchami mieszkającymi w Nova Park mogą sprawować okoliczne żłobki (Nasza Mała Rodzinka, Bąbelki, Baby Ocean, Kids Story) i przedszkola(Przedszkole Niepubliczne Aniołów Stróżów, Przedszkole Samorządowe, Kidi-Mini, Przedszkole Europejskiej, Kraina Fantazji).

Kilka placówek kształcenia mają do wyboru również starsze dzieci i młodzież. Należą do nich m.in.: Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kownackiej, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa i Dwujęzyczne Gimnazjum w Łomiankach, Kolegium św. Rodziny, Zespół Szkół w Dziekanowie Leśnym, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia, Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym, Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny im. Świętej Rodziny, Szkoła Podstawowa nr 2, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Instytut Politologii, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Wydział Zamiejscowy w Warszawie.

Sport i rekreacja
W okolicy znajduje się Wisła, dwa niewielkie jeziora (Kiełpińskie, Fabryczne) oraz duży obszar zieleni stanowiącej Kampinoski Park Narodowy. Miejsca te idealnie sprawdzą się na wycieczki rowerowe, spacery i podziwianie przyrody. Zajęcia zorganizowane lub pod okiem personalnego trenera można podjąć w jednym z wielu fitness klubów w promieniu 4 km od inwestycji (Klub Figura, ICDS, ModeLinia, ArtFit Studio, SportUnit, Calypso Fitness).

Kultura i rozrywka
Planując czas wolny warto skorzystać z lokalnych miejsc, takich jak: Jazz Cafe, Centrum Kultury czy Biblioteka Publiczna.

Szczegóły inwestycji Nova Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSławbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
InwestycjaNova Park
Typ nieruchomościDomy
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatŁomianki
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia79,00 m2
Liczba pokoi4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Wykończenie

pod klucz

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, park, teren rekreacyjny, centrum handlowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Kanalizacja

tak

Piwnica

nie

Dach

wielospadowy

Dom graniczący z terenem zielonym

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy z poddaszem użytkowym

Liczba planowanych budynków

10


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Cena od: 421 000,00 zł
  • Powierzchnia: 79,00 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Termin oddania: I kwartał 2019

Zapytaj o szczegóły

Nova Park

ul. Warszawska 189, Łomianki

22 751 ... Pokaż numer
www