NOVA Sołtysowicka 29 - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 29
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 26,88  - 86,20 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji NOVA Sołtysowicka 29 - inwestycja wyprzedana


W północnej części Wrocławia deweloper PCG realizuje atrakcyjny kompleks mieszkaniowy – NOVA Sołtysowicka 29. Budowa inwestycji została podzielona na etapy. Pierwszy z nich zostanie zakończony jesienią 2018 roku, a drugi jesienią 2019 roku.
 
I etap inwestycji, który obejmuje budynek A z 52 mieszkaniami oraz budynek B z 36 mieszkaniami. Szeroki wybór metraży sprawia, że przy ul. Sołtysowickiej swoje miejsce znajdzie zarówno singiel, jak i rodzina z dziećmi. Proponowane lokale posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu lub tarasu (mieszkania parterowe). Nowe mieszkania od dewelopera PCG polecić należy zarówno osobom poszukującym własnych czterech kątów, jak i prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie. Połączenie wysokiej jakości i dogodnej lokalizacji to gwarancja pełnego zadowolenia.
 
Na uwagę zasługuje architektura budynków z elementami stylu skandynawskiego. Wśród innych wyróżników inwestycji wymienić można: windy z poziomu garaży podziemnych, komórki lokatorskie oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W trosce o komfort i bezpieczeństwo lokatorów, deweloper pomyślał o monitoringu, videodomofonach oraz ogrodzeniu terenu osiedla. Kolejną zaletą NOVA Sołtysowicka 29 są atrakcyjne ceny nowych „M” zaczynające się już od 5344 zł/m2. Osoby, które zdecydują się na zakup jednego z mieszkań mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.
Deweloper PCG dobrze wie jak ważnym krokiem jest zakup własnych czterech kątów. Aby ułatwić realizację marzenia o idealnym miejscu do życia, oferuje nabywcom opcję wykończenia mieszkania pod klucz. Decydując się na ten wariant oszczędza się czas i pieniądze, a co najważniejsze można wprowadzić się do gotowego „M”. Za oryginalnymi niepowtarzalnymi projektami wnętrz stoi wyspecjalizowana pracownia Partner Design. Klienci dewelopera PCG mogą także liczyć na wsparcie doradcy finansowego, który bezpłatnie sprawdzi zdolność kredytową, a także pomoże wybrać ofertę kredytową, która najlepiej pasować będzie do potrzeb i możliwości nabywcy.
 
LOKALIZACJA 
Inwestycja NOVA Sołtysowicka 29 zlokalizowana jest w obrębie Psiego Pola. Ta część miasta odpowiada na potrzeby ludzi, którzy chcą żyć w dużym i nowoczesnym mieście, a równocześnie zależy im na odrobinie spokoju i kameralnym klimacie. Połączenie tych dwóch zalet sprawia, że nowe mieszkania na Psim Polu są chętnie wybierane przez klientów rynku pierwotnego nieruchomości.
Dogodne położenie dzielnicy sprawia, że mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają uroki i atrakcje centrum Wrocławia. W ramach granic Psiego Pola znaleźć można także sporo obiektów handlowo-usługowych czy lokali gastronomicznych, a jednym z najbardziej charakterystycznych punktów tej części miasta jest odnowiony w 2013 roku rynek z ławeczkami i fontannami. Kolejną zaletą dzielnicy jest rozbudowana infrastruktura drogowa oraz dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej. Dzięki temu podróż do pracy czy w inne miejsce na mapie Wrocławia należy do szybkich i wygodnych. Ze względu na duży wybór placówek edukacyjnych, nowe mieszkania na Psim Polu polecić należy rodzinom z dziećmi, które cenią wygodę i bezpieczeństwo.
Życie w dużym mieście, choć wiąże się z licznymi udogodnieniami, w dłuższej perspektywie czasu może stać się zbyt męczące. Nawet najbardziej zagorzały miłośnik wielkomiejskiego stylu potrzebuje czasami wytchnienia. Mieszkańcy Psiego Pola cieszyć się mogą sąsiedztwem przepięknych terenów zielonych, dzięki którym relaks na świeżym powietrzu może stać się stałym elementem ich dnia.
 
Handel 
W sąsiedztwie nowych mieszkań przy ul. Sołtysowickiej działa wiele punktów handlowych, wśród których wymienić można: sklepy sieci Fresh, Lidl, Netto, Carreofur Express. Niedaleko znaleźć można również Park Handlowy Młyn oraz Centrum Handlowe Korona.
 
Usługi 
W pobliżu inwestycji NOVA Sołtysowicka 29 zlokalizowane są liczne potrzebne na co dzień  punkty usługowe. Nie brakuje tu także lokali gastronomicznych, takich jak: Restauracja TUR, Kuchnia Pobite Gary.
 
Komunikacja 
Właściciele nowych mieszkań w inwestycji NOVA Sołtysowicka 29 będą mogli korzystać z pobliskiego przystanku MPK Poprzeczna, który jest punktem na trasie linii 116, 119 oraz 246. W niewielkiej odległości zlokalizowana jest także stacja PKP Sołtysowice. Wystarczy tylko 15 minut, aby dostać się do Placu Grunwaldzkiego. 
 
Opieka medyczna 
Nabywcy nowych mieszkań od dewelopera PCG będą mogli także cieszyć się dobrym dostępem do służby zdrowia. W pobliżu znaleźć można m.in. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego oraz Centrum Medyczne Baby Clinic.
 
Edukacja 
Bliskość placówek edukacyjnych to kolejna zaleta nowych mieszkań na Psim Polu. W okolicy inwestycji NOVA Sołtysowicka 29 zlokalizowane są: Przedszkole nr 70, Punkt Przedszkolny Mali Zdobywcy, Szkoła Podstawowa nr 40 im. B. Iwaszkiewicza, Szkoła Podstawowa nr 83 im. J. Kasprowicza. Studentów z pewnością ucieszy sąsiedztwo Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu, Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.
 
Sport i rekreacja 
Codzienny relaks na świeżym powietrzu umożliwia Las Sołtysowicki. Dbającym o formę polecić należy Wrocław Squash Club oraz siłownię Fitness World.
 
Kultura i rozrywka 
W wolnej chwili warto wybrać się do zlokalizowanego w Centrum Handlowym Korona kina Cinema City oraz do Parku Trampolin GOjump i Fortu Przygody Pintball. Najmłodsi mieszkańcy z pewnością chętnie odwiedzą park rozrywki Bobolandia.
 

Szczegóły inwestycji NOVA Sołtysowicka 29 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPCG Sp. z o.o.
NOVA Sołtysowicka 29 - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaSołtysowice
Data zakończeniaIV kwartał 2018
Powierzchnia26,88  - 86,20 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

pod klucz

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNOVA Sołtysowicka 29 - inwestycja wyprzedana

ul. Życzliwa 21, Wrocław