Nove Olendry


  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Czarnucha
  • Liczba pokoi: 3 - 6
  • Termin oddania: IV kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie36 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Nove Olendry


W Poznaniu przy ul. Czarnucha, w dzielnicy Naramowice, swoją nową inwestycje realizuje Novaform Polska. Nove Olendry to projekt łączący w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Ciekawa, zewnętrzna elewacja klinkierowa oraz zastosowane rozwiązania ekologiczne sprawiają, że w tym miejscu po prostu chce się mieszkać. Dodatkowo fakt, że przy realizacji zastosowano materiały o najwyższej jakości sprawiają, że klienci będą mogli cieszyć się codziennym komfortem.

Dla zmniejszenia kosztów utrzymania części wspólnych Novaform Polska zastosował fotowoltaiki, które energię słoneczną zmieniają w energię zasilającą m.in. korytarze i klatki schodowe.

Nowe Olendry to miejsce przyciągające tych, którzy cenią sobie nowoczesny design i miejski styl życia. Sprawdź, czy również Ty znajdziesz tu miejsce dla siebie.

LOKALIZACJA
Dzielnica Naramowice, będąca częścią poznańskiego Starego Miasta, to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które chcą pozostać blisko przyrody, a jednocześnie chcą mieć na wyciągnięcie ręki centrum miasta. Mieszkańcy mogą cieszyć się bowiem bliskością rezerwatu Żurawiec, Góry Morasko, wybrzeża Warty czy Nadwarciańskiego Szlaku Rowerowego. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z pewnością będą zadowoleni.

Mieszkańcy Novych Olendrów cieszyć się mogą również bliskością placówek edukacyjnych, centrów handlowych czy punktów usługowych, które ułatwiają codzienne życie. Również łatwy dostęp do komunikacji miejskiej sprawia, że punkty, takie jak Stary Rynek czy Park Cytadela również są na wyciągniecie ręki.

Handel
Ci, którzy zdecydują się na nowe mieszkanie na osiedlu Nove Olendry, będą mogli robić zakupy w sklepach takich jak: Biedronka, Tesco, Groszek, Biospace czy Chata Polska. Każdy z nich znajduje się zaledwie kilkaset metrów od inwestycji, dzięki czemu jej lokatorzy będą mogli na zakupy wybrać się nawet piechotą. Ciekawym punktem jest również sklep Chata Rybna ze świeżymi rybami.

Usługi
Sąsiedztwo Novych Olendrów to również liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Bardzo blisko znajduje się Pizzeria Tivoli, nieco dalej swoją cukiernie ma Kandulski, Wachowiak oraz Maciejewski. Nieopodal znajduje się również Poczta Polska oraz bank Santander Polska.

Komunikacja
Nieopodal ul. Czarnucha znajdują się liczne przystanki autobusowe. Najbliżej znajduje się przystanek o nazwie Rubież, z którego odjeżdżają autobusy nr 144, 146, 147, 167, nocny 248 oraz 911. Zmotoryzowani zaś dojadą bez problemu do każdego zakątka Poznania i pod miasto dzięki pobliskiej ul. Naramowickiej.

Edukacja
Rodzice dzieci mieszkający na Novych Olendach na pewno docenią pobliskie placówki edukacyjne. W sąsiedztwie znaleźć można m.in. Przedszkole nr 134 „Słoneczny Świat”, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 czy Zespół Szkół im. J. i. W. Zamoyskich. Również studentów ucieszy bliskość Instytutu Geologii i Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM.

Sport i rekreacja
W pobliżu Nowych Olendrów zlokalizowane są ciekawe paki, w tym Poznański Park Naukowo-Technologiczny z Laboratorium Wyobraźni oraz Rezerwat Żurawiniec. Blisko ul. Czarnucha znajdują się również łąki nadwarciańskie w Naramowicach, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Ciekawym miejscem jest również Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce. Blisko znajdują się również ogródki działkowe im. F. Roosevelta.

 

Szczegóły inwestycji Nove Olendry


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperNovaform Naramowice Sp. z o.o.
Nove Olendry
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaNaramowice
Data zakończeniaIV kwartał 2020
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoi3 - 6

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 1-poziomowe z antresolą

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

103

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNove Olendry

ul. Wojskowa 4, Poznań