Nowa Papiernia


  • Wrocław, Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, ul. Gen. T. Kościuszki 142a
mapa
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  • Powierzchnia: 35,62  - 99,68 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2018
55 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Nowa Papiernia


Osiedle loftowe Nowa Papiernia powstało w podwórzu przy ul. Kościuszki 142 a-e. To tu powstały nowe mieszkania we Wrocławiu, które otaczają klimatyczne kamienice. Przez lata działała tutaj papiernia pod kierownictwem Richarda Chutscha – Mechanische Papierwaren Fabrik. Po wojnie zaś Wrocławskie Zakłady Wyrobów Papierowych, produkujące znane chyba wszystkim bruliony, teczki czy zeszyty do nut.
 
Deweloper RED Real Estate Development wyremontował dawne budynki, odnowił części wspólne i zadbał o pozostawienie oryginalnych elementów, np. 125-letniej cegły czy zdobionych bogato zdobionych podstopnic na częściach wspólnych. Dzięki procesowi rewitalizacji powstały lofty, wysokie apartamenty i nowe, klimatyczne mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Ze względu na szacunek dla historii miejsca, wnętrza mieszkań, loftów, a także przestrzenie wspólne Nowej Papierni robią dzisiaj duże wrażenie. Obecnie to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju loftowe mieszkania we Wrocławiu.
 
Lofty są wysokie nawet do 4 metrów, posiadają oryginalne stropy łukowe, a dzięki dużym oknom i portfenetrom są dobrze doświetlone i charakteryzują się otwartą przestrzenią – podobnie jak klimatyczne kamienice. Mieszkańcy mogą się tutaj poczuć swobodnie. W podwórzu po sąsiedzku powstały nowe mieszkania New Line. W budynku znajdują się w wysokie mieszkania o wysokim standardzie, inspirowane loftami.
 
Nowa Papiernia zachowała industrialny klimat poprzemysłowych budynków, a inwestycja kojarzy się również ze starymi kamienicami. Szukasz mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu w znakomitej lokalizacji i o wyjątkowej atmosferze? W tej ofercie znajdują się zarówno lofty, jak i nowe wysokie mieszkania - soft lofty.
 
W ostatnim już etapie Nowej Papierni deweloper proponuje wysokie mieszkania inspirowane loftami. Nowe mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w centrum miasta – około 15 minut od wrocławskiego Rynku i Placu Grunwaldzkiego oraz 5 minut od Dworca Głównego. Bliskość uczelni wyższych oraz galerii handlowo-usługowych sprawia, że Nowa Papiernia to miejsce idealne dla osób poszukujących mieszkania w centrum Wrocławia. Tuż obok inwestycji znajdują się tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu, dzięki czemu w tej okolicy będą czuły się doskonale osoby lubiące sport na świeżym powietrzu oraz rodziny z dziećmi. Nowa Papiernia to inwestycja realizowana w drugiej linii zabudowy, gwarantująca ciszę i spokój w centrum miasta, a urokliwy Wrocław to jedno z najlepiej rozwiniętych infrastukturalnie i gospodarczo miast w Polsce.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Nowa Papiernia


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRED Real Estate Development Sp. z o.o.
InwestycjaNowa Papiernia
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaPrzedmieście Oławskie
Data zakończeniaII kwartał 2018
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia35,62  - 99,68 m2
Liczba pokoi1 - 5

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, loft

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

ochrona, osiedle zamknięte , usługi, plac zabaw dla dzieci, park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Wysokość pomieszczeń

do 400 cm

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

170

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNowa Papiernia

ul. Gen. T. Kościuszki 116-118, Wrocław

503 60 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę