Nowe Centrum Południowe Etap II


  • Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Gwiaździsta 36
  • Liczba pokoi: 2
  • Powierzchnia: 51,76 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Nowe Centrum Południowe Etap II


Nowe Centrum Południowe II to kontynuacja projektu GPI Wrocław, który spotkał się z dużym zainteresowaniem wrocławian. Całość powstała w oparciu o doświadczenie dewelopera oraz współprace z renomowanym krakowskim biurem architektonicznym – DDJM. Efektem tego połączenia są 184 mieszkania o komfortowych układach i pożądanych metrażach, mieszczących się w przedziale od 29 do 108 m2. Dużym atutem lokali położonych na najwyższych piętrach są tarasy, z których rozpościera się piękny widok na Wrocław. Dla wygody mieszkańców Nowego Centrum Południowego II zaplanowano również dwupoziomowy parking podziemny. Cała bryła budynku idealnie wpasowuje się w wielkomiejską architekturę Wrocławia.

W każdej klatce schodowej znajdą się dwie windy. Standard inwestycji obejmuje również m.in. portale gresowe wokół wind i w części parterowej, zabudowę stolarką wokół skrzynek na listy.

Deweloper GPI Wrocław doskonale wie jak ważnym krokiem jest zakup własnych czterech kątów. Wychodząc naprzeciw potrzebom kupujących, we współpracy z firmą redNet Dom przygotował atrakcyjną ofertę wykończenia pod klucz. Rozwiązanie to polecić należy wszystkim, którym zależy na wygodzie oraz oszczędności czasu i pieniędzy. Nabywcy nowych mieszkań na osiedlu Nowe Centrum Południowe II mogą także liczyć na bezpłatne wsparcie doradcy kredytowego, który pomoże wybrać optymalną ofertę i doradzi we wszystkich kwestiach związanych z pożyczką.

LOKALIZACJA

Nowe Centrum Południowe II znajduje się przy ul. Gwieździstej, na Wrocławskich Krzykach. Taka lokalizacja sprawia, że mieszkańcy nowych mieszkań bez problemów dostaną się do centrum stolicy Dolnego Śląska. Będą oni mogli również korzystać z w pełni rozwiniętej infrastruktury, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 
Handel
W bliskim sąsiedztwie Nowego Centrum Południowego II znaleźć można popularne sieci sklepów, w tym Biedronka czy Aldi. Mieszkańcy będą mogli również korzystać z dóbr zlokalizowanego nieopodal centrum handlowego Sky Tower, Pasaż Zielińskiego oraz Arkady Wrocławskie, wyposażonych nie tylko w sklepy spożywcze, ale i odzieżowe.
 
Usługi
Nowe Centrum Południowe II znajduje się przy dwóch restauracjach – Restauracja Questa przy u. Zaolziańskiej oraz zlokalizowanej nieco dałej Karczmie Polskiej.
 
Komunikacja
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla od GPI Wrocław znaleźć można przystanki autobusowe – Zaolziańska, z której odjeżdżają linie 247, 248 oraz 257, Gwieździsta (122 oraz 241) oraz Zielińskiego z linią 144 oraz 241. Nieopodal znajduje się również przystanek tramwajowy – Zaolziańska, z liniami 0L, 2, 3, 6, 7, 10, 11, 17, 20, 23, 24, 31, 32 oraz 33. 
 
Opieka medyczna
W pobliżu osiedla Nowe Centrum Południowe II znaleźć można Dolnośląskie Centrum onkologii we Wrocławiu. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z usług Centrum Medycznego Lux Med. 
 
Kultura i rozrywka
Właścicieli nowych mieszkań na Krzykach może zainteresować także kino zlokalizowane w centrum Top Shop. Ci, którzy preferują bardziej klasyczne formy rozrywki, będą mogli wybrać się do Teatru Polskiego oraz Teatru Capitol.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Nowe Centrum Południowe Etap II


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGPI Wrocław Sp z o. o.
Nowe Centrum Południowe Etap II
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaPołudnie
Data zakończeniaIV kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia51,76 m2
Liczba pokoi2

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
B5 - rezerwacjaM51,76 m22 pok.Parterb.d. rzut
B6 - rezerwacjaM51,76 m22 pok.Parterb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, ochrona

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, basen, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

184

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNowe Centrum Południowe Etap II

ul. Gwiaździsta 36, Wrocław

71 729 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę