Nowe Żegrze


  • Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Rzeczańska/Byteńska
  • Cena od: 457 320 zł
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 61,30  - 61,80 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie5 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Nowe Żegrze


Na poznańskich Ratajach u zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej znany i ceniony deweloper Agrobex realizuje inwestycję mieszkaniową Nowe Żegrze. W ramach projektu oddane zostaną cztery kameralne budynki w niskiej 5-kondygnacyjnej zabudowie. Szeroki wybór metraży sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, jak i stawiająca na większą przestrzeń rodzina z dziećmi. Wśród licznych zalet proponowanych lokali wskazać można funkcjonalne rozkłady oraz atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. Osoby, które zdecydują się na jedno z mieszkań parterowych będą mogły cieszyć się prywatnym przydomowym ogródkiem, z kolei mieszkania na piętrach posiadać będą przestronne balkony.

W ramach I etapu zrealizowany zostanie budynek D. Oferta sprzedaży tej fazy budowy obejmuje 24 lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 42,4 do 56,9 m2. Agrobex ceni indywidualne potrzeby klientów, dlatego nabywcy nowych „M” będą mogli skorzystać z opcji łączenia mieszkań.

Nowe Żegrze to znacznie więcej niż komfortowe i funkcjonalne cztery kąty. W trosce o wygodę przyszłych właścicieli, deweloper pomyślał także o podziemnej hali garażowej i komórkach lokatorskich. Do dyspozycji lokatorów będzie również siłownia plenerowa, a najmłodszych mieszkańców ucieszy z pewnością osiedlowy plac zabaw.

Budynek D - 30.01.2019
Budynek A, B - 31.07.2019

LOKALIZACJA
Położone na Nowym Mieście Rataje to atrakcyjna lokalizacja na mieszkaniowej mapie Poznania. Dzielnica ta łączy w sobie wiele zalet, dzięki czemu swojego miejsca do życia szuka tu wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Potencjał tego obszaru dostrzegają także deweloperzy, dzięki czemu na Ratajach znaleźć można coraz więcej nowych, atrakcyjnych osiedli mieszkaniowych, a najlepszym tego dowodem jest Nowe Żegrze.

Rataje pozwalają zachować odpowiednią proporcję pomiędzy dostępem do wielkomiejskich rozrywek, a możliwością codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Doskonała komunikacja miejska pozwala w szybki i sprawny sposób dotrzeć co centrum oraz innych części Poznania. Także zmotoryzowani mieszkańcy mogą bez problemu przemieszczać się po terenie stolicy wielkopolski. Warto jednak zaznaczyć, że aby zrobić zakupy wcale nie trzeba planować wycieczki w stronę Śródmieścia. Właściciele nowych mieszkań na Ratajach mogą cieszyć się dostępem do rozwiniętej infrastruktury handlowej – na terenie dzielnicy znaleźć można sklepy osiedlowe, markety, a nawet centra handlowe. Nie brakuje tu także placówek edukacyjnych, co czyni z Rataj okolicę idealną na rodzin z dziećmi.

Choć życie w dużym mieście wiąże się z licznymi wygodami w dłuższej perspektywie czasu może stać się zbyt męczące. Każdy potrzebuje na moment wyciszyć się i odetchnąć od ulicznego zgiełku. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania od dewelopera na Ratajach będą mogły korzystać z zielonego sąsiedztwa parków i terenów rekreacyjnych. To doskonała wiadomość zarówno dla uprawiających sport, jak i dla miłośników relaksujących spacerów.

Handel
W najbliżej okolicy osiedla Nowe Żegrze znaleźć można wiele sklepów, wśród których wymienić można: Biedronkę, Lidl i Netto. Ponadto na terenie dzielnicy zlokalizowane są znane centra handlowe: M1, Posnania, Galeria Malta.

Usługi
W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Agrobex działa wiele punktów usługowych, takich jak: gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, kwiaciarnie, placówki banków.  Znaleźć tu można również lokale gastronomiczne, np.: Burgerownia Ranczo.

Komunikacja
W odległości ok. 0,4 km umiejscowiony jest przystanek autobusowy os. Polan, z którego odjeżdżają następujące linie: 52, 62, 65, 96. Ponadto w okolicy kursują tramwaje: 1, 5, 11, 16, 17 i 201.

Edukacja
W pobliżu mieszkań na osiedlu Nowe Żegrze działają liczne placówki edukacyjne, takie jak: Bajkowa Akademia Smyka Żłobek Uniwersytecki, Przedszkole nr 20 Śmiałka Umiałka, Przedszkole nr 186, Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoła Podstawowa nr 64 im. M. Konopnickiej, X LO im. Przemysła II.

Opieka medyczna
W okolicy działają apteki, np.: Apteka Zielona, DOZ Apteka. Ponadto w odległości ok. 5 km położony jest Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia.

Kultura i rozrywka

W poszukiwaniu atrakcji warto zajrzeć do Kinepolis czy na Jump Arenę. Ponadto w okolicy osiedla Nowe Żegrze działa Dom Kultury Polan Sto.

Sport i rekreacja
Najbardziej rozpoznawalnym obszarem rekreacyjnym na poznańskich Ratajach jest Malta. Miejsce to zachwyci zarówno miłośników sportu, jak i tych, którzy w spokoju chcą odpocząć na świeżym powietrzu. Działa tu także lodowisko, pole mini golfa, kino letnie i wiele innych. W wolnym czasie warto wybrać się na Termy Maltańskie lub do Nowego ZOO. 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Nowe Żegrze


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAGROBEX Sp. z o.o.
Nowe Żegrze
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaRataje
Data zakończeniaII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia61,30  - 61,80 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
C11M61,60 m23 pok.1462 000 zł
7 500 zł/m2
rzut
C17M61,60 m23 pok.2462 100 zł
7 500 zł/m2
rzut
C23M61,30 m23 pok.3472 010 zł
7 700 zł/m2
rzut
C65M61,80 m23 pok.1457 320 zł
7 400 zł/m2
rzut
C70M61,50 m23 pok.2467 400 zł
7 600 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci, centrum sportowe

Otoczenie

apteka, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

24

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNowe Żegrze

ul. Kochanowskiego 7, Poznań

61 846 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę