Ogród Bielany - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Wólczyńska 303
  • Powierzchnia: 230,00  - 270,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Ogród Bielany - inwestycja wyprzedana


Ogród Bielany to kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan pośród jednorodzinnej zabudowy. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, w tym Kampinoskiego Parku Narodowego, zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych, czyniąc z osiedla Ogród Bielany idealne miejsce do życia. Jedną z wielu zalet osiedla jest jego położenie, które umożliwia łatwy dojazd do centrum Warszawy zarówno samochodem (około 30 min.), jak i komunikacją miejską (40 min.). Dużym atutem jest fakt, że osiedle znajduje się w pierwszej strefie TAXI dzięki czemu, można korzystać z taksówki, nie martwiąc się przy tym o koszty.
Osiedle Ogród Bielany to 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach 230 lub 270 m2, posadowionych na działkach o powierzchniach od 270 do 550 m2.
Teren osiedla jest ogrodzony, a dostęp zapewnia brama wjazdowa sterowana pilotem.
Nowoczesna architektura budynków nadaje osiedlu elegancji i niepowtarzalnego charakteru, co podkreślają duże okna oraz elewacja wykonana z tynku akrylowego w dwóch kolorach.
Domy zostały wybudowane w tradycyjnej technologii (cegła ceramiczna, dachówka) przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć renomowanych producentów. Osiedle Ogród Bielany wyróżnia bardzo wysoki standard wykonania oraz materiały najwyższej jakości.
Deweloperski standard wykonania zawiera m.in. kompletną instalację centralnego ogrzewania, w tym: nowoczesny piec firmy Immergas, z którym zintegrowane są dwa urządzenia energooszczędne: kolektory słoneczne oraz termo kominek. Dla podniesienia komfortu i efektywności w znacznej części domu zastosowano wodne ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna wykonana z drewna Meranti jest antywłamaniowa, podobnie jak drzwi zewnętrzne. W budynkach zainstalowaliśmy także system alarmowy. Każdy dom posiada własny, zagospodarowany zielenią ogród z tarasem.
W zależności od metrażu budynku garaże są dwu lub jednostanowiskowe, a każdy dom ma dodatkowe, zewnętrzne miejsce postojowe.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Ogród Bielany - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMM Budownictwo Sp. z o.o.
Ogród Bielany - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaWawrzyszew
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia230,00  - 270,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba planowanych budynków

12


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOgród Bielany - inwestycja wyprzedana

ul. Krzywickiego 34, Warszawa