Ogrody Słowackiego Apartments


  • Kielce, Śródmieście, Wietrznia, ul. Słowackiego
  • Powierzchnia: 30,00  - 130,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2023
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Ogrody Słowackiego Apartments


Nowoczesne mieszkania w historycznych murach, zielony dziedziniec do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, bez samochodów, przeznaczony wyłącznie jako przestrzeń do wypoczynku, wielostanowiskowe podziemne parkingi oraz lokalizacja w ścisłym centrum Kielc, to tylko niektóre atuty wyróżniające Apartamenty Centrum.
Te nowoczesne i komfortowe mieszkania powstają w miejscu istniejącego kompleksu budynków pomiędzy ulicami Słowackiego i Śniadeckich w Kielcach.
Będzie to miejsce niezwykłe i wyjątkowe. Projektuje się je tak, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat i zaproponować trochę odmienny styl życia.
W kamienicach i oficynach zaplanowano mieszkania o metrażu od 30 do 130 metrów kwadratowych. Te w budynkach frontowych będą miały wysokość kondygnacji sięgającą 3,5 metra. Wysokości mieszkań w oficynach będą mniejsze, ok. 2,8 metra.
W ofercie znajdzie się również kilka mieszkań dwupoziomowych, o świetnie zaplanowanej przestrzeni wewnętrznej. Każde z projektowanych mieszkań będzie miało duży balkon lub taras. Wszystkie budynki oraz kamienice będą wyposażone w windy od poziomu garaży podziemnych do ostatniej kondygnacji. Projektuje się mieszkania bardzo różnorodne. Niewiele układów się powtarza. Każdy klient znajdzie więc rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania.
W planowanej inwestycji  przygotowano kompleksowo wykończone mieszkania pokazowe. Ich aranżacje zostaną opracowane przez renomowanych projektantów wnętrz. Będą stanowiły podpowiedź i inspirację dla kupujących. Część mieszkań będzie oferowana wraz z projektem i kompleksowym wykończeniem wnętrz i wyposażeniem. W tym celu Dorbud opracuje tabele standardów. 
W parterach kamienic frontowych, zaprojektowane są lokale usługowe, z dostępem bezpośrednio z ulic J.Słowackiego oraz  J.i J. Śniadeckich.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Ogrody Słowackiego Apartments


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDorbud S.A.
Ogrody Słowackiego Apartments
Województwoświętokrzyskie
Miasto/PowiatKielce

Miasto/StrefaWietrznia
Data zakończeniaI kwartał 2023
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia30,00  - 130,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

do uzgodnienia

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, usługi

Otoczenie

miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOgrody Słowackiego Apartments

ul. Zagnańska 153, Kielce


Informacje, które moga Cię zainteresować

Pozostałe inwestycje Wietrznia

Inne inwestycje dewelopera Dorbud S.A.