Osada Lednicka


  • Dziećmiarki, Kłecko, gnieźnieński
  • Powierzchnia: 100,00  - 125,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osada Lednicka


Osada Lednicka to nowe osiedle mieszkaniowe, powstające w miejscowości Dziećmiarki koło Gniezna. Za realizację projektu odpowiada deweloper Ferchmin Equity.

W ramach inwestycji przygotowane zostaną przestronne domy o powierzchni 98,15 m2 i 127 m2. Część parterową zajmie wiatrołap, kotłownia, łazienka, pokój, salon z aneksem kuchennym oraz hor. Piętro zostało z kolei zarezerwowane dla trzech pokoi, łazienki i korytarza. Do każdego domu na osiedlu Osada Lednicka przynależy ogrodzona działka oraz miejsca parkingowe. Ponadto przyszli domownicy będą mogli skorzystać z opcji montażu kominka. Dużą zaletą okażą się także niskie koszty ogrzewania. W trosce o komfort nabywców, deweloper postawił na najlepsze materiały budowlane.

Osada Lednicka k. Poznania to wyjątkowy punkt na mapie wielkopolskich inwestycji deweloperskich. Oferowane przez Ferchmin Equity domy łączą w sobie tradycyjną, wiejską bryłę z funkcjonalnymi rozwiązaniami.

LOKALIZACJA
O wyjątkowości Osady Lednickiej świadczy również lokalizacja projektu. Osiedle położone jest nad wysoką skarpą śródleśnego Jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym. Z każdej działki można pieszą ścieżką udać się bezpośrednio do urządzonej plaży. Zielone otoczenie zachęca do spacerów wśród okolicznych wzgórz, jezior, lasów i licznych pomników przyrody.

Sąsiedztwo natury nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Inwestycja Osada Lednicka powstaje w pobliżu Gniezna – dojazd do miasta zajmuje około 10 minut. Nieco dalej zlokalizowany jest Poznań, do którego dotrzeć można w 35 minut. Mieszkańcy mają do dyspozycji trasę ekspresową S5 oraz Poznańską Kolej Metropolitalną.

Osada Lednicka to doskonała alternatywa dla osób, które poszukują nowego domu w okolicy Poznania – blisko zieleni i z dobrym dojazdem do miasta.

 

 

 

Szczegóły inwestycji Osada Lednicka


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperFerchmin Equity
Osada Lednicka
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatDziećmiarki

Powierzchnia100,00  - 125,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, szkoła, boisko sportowe, kościół

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba planowanych mieszkań

14

Liczba planowanych budynków

7


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsada Lednicka

ul. Paderewskiego 8, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować