Osiedle Balistyczna


  • Rzeszów, Staroniwa, ul. Balistyczna
  • Termin oddania: III kwartał 2024
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Balistyczna


Inwestycja „Osiedle Balistyczna” zlokalizowana będzie w  atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa na osiedlu Staroniwa przy ulicy Balistycznej. Osiedle składać się będzie z 6 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej z dużymi działkami jak na zabudowę szeregową od  2,1 ary segment środkowy do 4,3 arów segment skrajny.

 

Domy budowane będą według projektu „Dom w Klematisach 9” pracowni Archon, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort  i wygodę mieszkania.

Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie budynków w stanie surowym otwartym planowane było na sierpień 2012r, stan surowy zamknięty na październik 2012r, w stanie deweloperskim na grudzień 2012r a zakończenie inwestycji II kwartał 2013 roku.

 

Lokalizacja „Osiedla Balistyczna” będzie w spokojnej i cichej części Staroniwy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych bez możliwości zabudowy wielorodzinnej.

 

„Osiedle Balistyczna” skomunikowane będzie od ulicy Staroniwskiej poprzez ulicę Strzelniczą a następnie ulicę Balistyczną, która w przyszłości również będzie asfaltowa. Droga wewnętrzna osiedla  wykonana będzie z kostki brukowej. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja - ścisłe centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 2 kilometry.

 

Oferujemy trzy standardy wykonania domów: stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty oraz stan deweloperski. Każdy ze standardów  realizowany jest w połączeniu z wysoką  jakością materiałów budowlanych oraz  zastosowaniem nowoczesnych technologii  zapewniający  naszej  inwestycji  piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

 

Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z bankami oraz z instytucjami doradztwa finansowego, pomagając  Państwu w wyborze kredytów hipotecznych z ofert większości banków . Warunki kredytów korzystniejsze  nawet  niż  w oddziale banku.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Balistyczna


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperHEGRA Deweloper
Osiedle Balistyczna
Województwopodkarpackie
Miasto/PowiatRzeszów

Miasto/StrefaStaroniwa
Data zakończeniaIII kwartał 2024
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Wykończenie

stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Kanalizacja

tak

Dach

dwuspadowy

Dom graniczący z terenem zielonym

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Balistyczna

ul. Jana Matejki 6A/7, Rzeszów