Osiedle Biała Góra - Dymka 214


  • Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, poznański, ul.Florentyny Luboińskiej 3
  • Powierzchnia: 31,00  - 95,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Biała Góra - Dymka 214


OSTATNIE MIESZKANIE W SPRZEDAŻY 

  • lokal gotowy do odbioru 
  • w cenie 2 miejsca postojowe i komórka lokatorska 

Osiedle Biała Góra – Dymka 214 to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ulicy Florentyny Luboińskiej w Poznaniu - po prawej stronie Warty, w sąsiedztwie jeziora Malta. Projekt zrealizowany został przez dewelopera Pekabud Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

Usytuowane na terenie Nowego Miasta osiedle, tworzą dwa 5-kondygnacyjne budynki, w których znalazły się komfortowe mieszkania o powierzchni do 31 do 95 m2. Szczególny nacisk położono na funkcjonalność lokali i wysoki standard wykończenia. Deweloper zadbał o pełną infrastrukturę, obejmującą drogi wewnętrzne, alejki, zielone skwery i plac zabaw.

Projekt budynków wyłoniony został w ramach konkursy architektonicznego. Wznoszące się na poznańskim Chartowie osiedle wyróżnia przemyślana pod kątem estetyki i funkcjonalności przestrzeń do życia, która stanowi odpowiedź na potrzeby osób ceniących komfort i swobodę. Przy realizacji budynków wykorzystano nowoczesne okładziny elewacji i okładziny ścian budynku w stonowanych kolorach.

 

LOKALIZACJA
Jedną z największych zalet inwestycji Osiedle Biała Góra – Dymka 214 jest atrakcyjna lokalizacja. Budynki usytuowane są na terenie Chartowa, będącego częścią dzielnicy Nowe Miasto w Poznaniu. Wybrana przez dewelopera okolica przypadnie do gustu osobom, które poszukują połączenia wielkomiejskiego stylu i możliwości codziennego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W pobliżu ulicy Florentyny Luboińskiej 3 znaleźć można wszystko co niezbędne na co dzień – nie brakuje tu sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, lokali gastronomicznych czy placówek edukacyjnych. Dużym plusem jest także dobrym dostęp do komunikacji miejskiej.

Co istotne, Chartowo poza rozwiniętą infrastrukturą ma także do zaoferowania atrakcyjne, cenione przez poznaniaków tereny rekreacyjne. W sąsiedztwie Osiedla Biała Góra – Dymka 214 znajduje się rzeka Warta oraz jezioro Maltańskie wraz z całym zapleczem sportowo-rozrywkowym.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Biała Góra - Dymka 214


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPekabud Morasko Inwestycje Sp.z o.o.
Osiedle Biała Góra - Dymka 214
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaChartowo
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia31,00  - 95,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Biała Góra - Dymka 214

ul.Abp. W. Dymka 214, Poznań