Osiedle Bliskie VI - inwestycja wyprzedana


  • Plewiska, Komorniki, Poznań, ul. Lukrecjowa
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Bliskie VI - inwestycja wyprzedana


Osiedle Bliskie zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i przemyślane rozwiązania. Połączenie nowych trendów i klasyki zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Osiedle dewelopera Jandach jest osiedlem zamkniętym, z bramą na pilota.

W ramach VI etapu inwestycji oddane zostaną wysokiej jakości domy z ogródkami. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy dwoma metrażami – 72 i 84 m2. Każda nieruchomość będzie mogła pochwalić się sprawdzonym, funkcjonalnym układem pomieszczeń, który w bezpośredni sposób wpłynie na wygodę przyszłych lokatorów. Powierzchnia została zaplanowana tak, aby zapewnić maksymalną ustawność elementów wyposażenia. Dzięki temu każdy właściciel nowego domu w Plewiskach będzie mógł stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do własnego stylu i potrzeb.

Na parterze zaplanowany został jasny, przestronny pokój dzienny, kuchnia i łazienka. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla trzech sypialni i drugiej łazienki. Cena każdego z domów obejmuje m.in. schody wewnętrzne, piec dwufunkcyjny, instalacje światłowodowe Inea oraz przyłącze do kominkach. Ponadto do każdego segmentu przynależy ogródek i indywidualne miejsce postojowe.

LOKALIZACJA
Osiedle Bliskie VI polecić należy każdemu, kto marzy o nowym domu w kameralnej lokalizacji, pozwalającej na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Plewiska w gminie Komorniki to doskonałe połączenie podmiejskiego spokoju i rozwiniętej infrastruktury. Nabywcy nowych domów od dewelopera JANDACH na wyciągnięcie ręki mieć będą m.in. sklepy i punkty usługowe. Ponadto na terenie gminy działają placówki edukacyjne, co znacznie ułatwia życie rodzin z dziećmi. Osiedle Bliskie przy ul. Lukrecjowej może pochwalić się również doskonałą komunikacją z Poznaniem. Jeżeli marzysz o zacisznej okolicy i jednocześnie nie chcesz rezygnować z pracy czy atrakcji, jakie oferuje duże miasto, VI etap Osiedla Bliskiego w Plewiskach okaże się doskonałym rozwiązaniem.

Handel
Jednym z wielu atutów lokalizacji inwestycji dewelopera JANDACH jest dostęp do szerokiej oferty handlowej. W okolicy działają sklepy, takie jak: Biedronka, Lidl, Piotr i Paweł, Netto, Żabka oraz Sklep Spożywczo-Warzywniczy Zielniak.

Usługi
W okolicy osiedla przy ul. Lukrecjowej można znaleźć kilka lokali gastronomicznych, m.in.: Restaurację Pesto, Restaurację Figa, Pizzę Muffin, Bistro Pieprz i Sól, Cukiernię Elite Anusia. W okolicy działa też kilka punktów usługowych, takich jak bankomaty (WBK, Euronet), Alior Bank, Urząd Pocztowy, salon fryzjerski, stacja Orlen.

Komunikacja
W pobliżu mieszkań w podpoznańskich Plewiskach właściciele mają dostęp do komunikacji miejskiej.  Nieopodal znajduje się przystanek linii autobusowej nr 716, a nieco dalej pętla tramwajowo-autobusowa Junikowo. W pobliżu zlokalizowana jest także stacja kolejowa PKP, dzięki której można liczyć na szybki i łatwy dojazd do centrum Poznania. Kolejnym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla Bliskie VI jest bliskość autostrady A2.

Opieka medyczna
Dużym atutem nowych mieszkań na ul. Lukrecjowej jest dostęp do  pobliskich ośrodków zdrowia, takich jak: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KoraMed, NZOZ Twoja Przychodnia, Stomatologia Madent. W okolicy znajduje się także kilka aptek m.in. Apteka W Przychodni czy Apteka Przyjazna.

Edukacja
Inwestycja mieszkaniowa w Plewiskach zlokalizowana jest w bliskiej odległości od kilku placówek edukacyjnych, takich jak: Żłobek Misie Tulisie, Przedszkole Samorządowe Zielony Zakątek, Przedszkole Stumilowy Las, Przedszkole Publiczne Małe Talenty, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa im. Tytusa i Jana Działyńskich. Dzięki bardzo dobrej komunikacji z miastem Poznań można bez problemu dotrzeć do szkół średnich oraz wyższych, których w Poznaniu nie brakuje.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy nowego osiedla przy ul. Lukrecjowej w gminie Komorniki mają dostęp do wielu terenów zielonych, znajdujących się w pobliżu inwestycji. Właściciele mieszkań na osiedlu Bliskie VI mogą korzystać z pobliskich ośrodków sportowych, takich jak: Centrum REZON (m.in. squash i wspinaczka), Stadion GOSiR, Podwórko Nivea. Nie brakuje tu także placów zabaw.

Kultura i rozrywka
W Plewiskach w gminie Komorniki działa Ośrodek Kultury Kultury „Remiza” oraz Biblioteka Publiczna.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Bliskie VI - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJANDACH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Osiedle Bliskie VI - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPlewiska

Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

boisko sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Bliskie VI - inwestycja wyprzedana

ul. Skryta 21, Plewiska


Informacje, które moga Cię zainteresować