Osiedle Chabrowe


  • Tulce, Kleszczewo, Poznań, ul. Fiołkowa/Konwaliowa
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 148,19 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Osiedle Chabrowe


Osiedle Chabrowe to nowa inwestycja deweloperska, realizowana na terenie miejscowości Tulce w gminie Kleszczewo. Osiedle składa się z nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Osoby zainteresowane ofertą, mogą wybierać pomiędzy następującymi powierzchniami: 146,21m2, 148,09m2 oraz 148,19m2. Domy mieszczą się na działkach liczących od 184 do 432 m2. Ze względu na duży metraż, nowe domy przy ulicy Fiołkowej i Konwaliowej zadowolą w szczególności rodziny z dziećmi. Zaplanowane powierzchnie zapewnią należyty komfort i poczucie prywatności wszystkim mieszkańcom.

Proponowane domy są kompleksowo wyposażone – posiadają instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, alarmową, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzacza i domofonu. Nabywcy mogą także podpisać umowę z firmą ochroniarską. Ponadto każdy lokal posiada indywidualne przyłącze telekomunikacyjne i telewizyjne kablem światłowodowym. Mieszkańcy Osiedla Chabrowego będą mogli również cieszyć się pełnym poczuciem bezpieczeństwa – deweloper pomyślał o drzwiach antywłamaniowych, żaluzjach oraz instalacji alarmowej.

Własny dom w Tulcach to doskonała alternatywa dla mniejszego mieszkania w Poznaniu. Połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny to niewątpliwy atut Osiedla Chabrowego. Nie można także zapominać o przynależnych ogródkach. Własny kawałek zieleni pozwoli stworzyć prywatną strefę relaksu, o którą niełatwo w dużym mieście.

Domy oddawane są w stanie deweloperskim.

LOKALIZACJA
Tulce spełnią oczekiwania wszystkich, którzy poszukują połączenia spokoju i wygody. Zakup własnego domu pod Poznaniem pozwoli odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i pędu. Własny ogródek i kameralne otoczeni zapewni mieszkańcom codzienny relaks na świeżym powietrzu. Cisza i spokój nie oznaczają jednak rezygnacji z dostępu do udogodnień. W Tulcach znaleźć można sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne i wiele więcej. Działają tu również placówki edukacyjne, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi. Dodając do tego sprawną komunikację z centrum Poznania, otrzymujemy miejsce warte zamieszkania.

Handel
W pobliżu Osiedla Chabrowego w Tulcach działała Biedronka oraz mniejsze sklepy. Po większe zakupy warto wybrać się do Parku Handlowego Franowo.

Usługi
W pobliżu Osiedla Chabrowego działają przydatne na co dzień punkty usługowe, wśród których wymienić można: pocztę, salony kosmetyczne, zakłady fryzjerskie, serwisy samochodowe, lokale gastronomiczne (m.in. Bistro u Alexa, Restauracja La Scalla, Restauracja Bambaryła).

Komunikacja
Dobre połączenie ze stolicą wielkopolski to kolejna korzyść wynikająca z posiadania nowego mieszkania w Tulcach. Podróż samochodem zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Do dyspozycji mieszkańców jest także sieć podmiejskich autobusów.

Edukacja
Tulce to idealnie miejsce dla rodzin z dziećmi. W pobliżu Osiedla Chabrowego zlokalizowane są: Zespół Szkół w Tulcach (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum), Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum oraz Niepubliczne Przedszkole Bajowa Kraina. Osoby, które chcą podszkolić języki mogą skorzystać z oferty Centrum Języków Obcych Euro Languages.

Sport i rekreacja
Tulce kuszą spokojną, podmiejską atmosferą. Wkrótce powstanie tu sztuczny zbiornik wodny, umożliwiający uprawianie sportów wodnych. Dobre połączenie z Poznaniem pozwala na wygodne korzystanie z oferty Jeziora Maltańskiego. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą dotrzeć tam rowerem, jadąc przez wschodni klin zieleni.

Kultura i rozrywka
Właściciele nowych mieszkań w Tulcach korzystać mogą z oferty Cinema City Kinepolis. Wystarczy 10 minut, aby dostać się do kina. Z kolei dojazd do centrum Poznania zajmuje tylko 15 minut.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Chabrowe


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperZakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J.
Osiedle Chabrowe
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatTulce

Data zakończeniaIV kwartał 2018
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia148,19 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
VI_Z2P_12_sprzedaneD148,19 m24 pok.ParterBrak danychb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

miejsca kultury i rozrywki, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Chabrowe

ul. Dworska 5, Poznań

694 49 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować