Osiedle Classic - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Modlińska 73
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 23,00  - 70,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Classic - inwestycja wyprzedana


Inwestycja i mieszkania
Na warszawskim Tarchominie, przy ul. Modlińskiej 73 powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy Osiedle Classic. Projekt zakłada realizację czteropiętrowych wygodnych budynków wielorodzinnych, w których rozmieszczono funkcjonalne mieszkania. Przemyślany projekt pozwala w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy nabytej przestrzeni. Ponadto wszystkie lokale posiadają balkon lub ogródek. Miłośnicy dużych powierzchni mogą skorzystać z opcji łączenia mieszkań. Do oferty sprzedaży trafiły już nowe „M” z piątego etapu inwestycji. Proponowane lokale kwalifikują się do dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, a ich ceny rozpoczynają się już od 5 650 zł/m2. Zakończenie tej fazy budowy datowane jest na IV kwartał 2018 roku.

Z myślą o komforcie lokatorów, osiedle oferuje liczne udogodnienia, wśród których wymienić można: parking podziemny i naziemny, komórki lokatorskie, cichobieżne windy, plac zabaw czy zielone otoczenie budynków. Ponadto teren inwestycji został ogrodzony.

Dogodna lokalizacja
Jednym z niezaprzeczalnych atutów Osiedla Classic jest jego lokalizacja, łącząca w sobie dostęp do miejskich udogodnień i sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W pobliżu nie brakuje m.in. punktów handlowo-usługowych, szkół i przedszkoli, ośrodków zdrowia i aptek. Ta część Warszawy posiada także drugie, zielone oblicze. Po aktywnym dniu mieszkańcy wypocząć mogą na jednym z okolicznych terenów zielonych – w niedalekiej odległości położne są np.: Rezerwat Łęgi Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka, Park Bródnowski czy Zalew Zegrzyński.

Kolejnym ważnym aspektem takiej lokalizacji jest dobre połączenie z innymi częściami stolicy. Niezmotoryzowani mieszkańcy skorzystać mogą z przystanku tramwajowego (ok. 800 m), dzięki któremu można dotrzeć do Metra Młociny lub bezpośrednio do centrum Warszawy. Z kolei właściciele samochodów do dyspozycji mają Trasę Armii Krajowej oraz Most Północny. 

Szczegóły inwestycji Osiedle Classic - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperVictoria Dom S.A.
Osiedle Classic - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaTarchomin
Data zakończeniaIV kwartał 2018
Powierzchnia23,00  - 70,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte , park, teren rekreacyjny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

267

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Classic - inwestycja wyprzedana

ul. Przaśna 16, Warszawa