Osiedle ENTER


  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Sielawy
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 32,00  - 87,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle ENTER


IV ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY - MIESZKANIA OD 27 DO 143 M2 Z OGRÓDKAMI I BALKONAMI 

TYLKO 8 MINUT OD NOWEJ LINII TRAMWAJOWEJ 

Osiedle Enter to inwestycja na Naramowicach w Poznaniu. Za jej realizację odpowiada deweloper Echo Investment. Budowa osiedla przy ulicy Sielawy została podzielona na trzy etapy.

W ramach pierwszego z nich oddane zostaną 222 mieszkania w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Szeroki wybór powierzchni, od 32 do 87 m2, sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców deweloper zadbał o szereg udogodnień, takich jak: wiaty i stojaki rowerowe, ładowarka eCar, parking wielopoziomowy, prywatny punkt odbioru przesyłek (dostępny 24h na dobę).

Wyróżnikiem nowych mieszkań na Osiedlu Enter są SMART rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb domowników. Co istotne, inteligentne rozwiązania światowego lidera automatyki, klienci otrzymują w standardzie. System inteligentnego domu pozwala zarządzać własnym „M” z poziomu urządzenia multimedialnego, takiego jak tablet, smartwatch czy komputer. Za pośrednictwem prostej i intuicyjnej aplikacji mieszkańcy będą mogli m.in. sterować oświetleniem, temperaturą czy sprzętami RTV i AGD.

Nabywcy mieszkań od Echo Investment mogą także liczyć na pomoc przy wyborze optymalnej oferty kredytu hipotecznego. Bezpłatne wsparcie doradców rozpoczyna się od przedstawienia możliwych opcji, a kończy dopiero w momencie wypłaty środków.

LOKALIZACJA
Osiedle Enter powstaje przy ulicy Sielawy, na terenie Naramowic w Poznaniu. Dzielnica ta dynamicznie się rozwija i ma coraz więcej do zaoferowania. Bogate zaplecze handlowo-usługowe przełoży się na codzienny komfort mieszkańców. W zasięgu ręki znajdują się: małe sklepy, markety, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, salony kosmetyczne, ośrodki sportowe i wiele, wiele innych. Naramowice to także szeroki wybór placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia. Nie brakuje tu żłobków, przedszkoli i szkół. Na uwagę zasługuje także dobry dostęp do komunikacji miejskiej, ułatwiającej podróż do centrum i innych części Poznania.

Z drugiej strony, Naramowice mają do zaoferowania zieleń i tereny rekreacyjne, o jakie trudno w dużym mieście. Rezerwat Przyrody Żurawiniec przypadnie do gustu, zarówno miłośnikom sportu, jak i amatorom relaksujących spacerów.

Szczegóły inwestycji Osiedle ENTER


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEcho Investment S.A.
Osiedle ENTER
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaNaramowice
Data zakończeniaIV kwartał 2021
Powierzchnia32,00  - 87,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz, do uzgodnienia

Otoczenie

usługi, szkoła, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, miejsca kultury i rozrywki, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

222

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle ENTER

ul. Rubież 14/44, Poznań