Osiedle Gardenia


  • Rokietnica, poznański, ul. Szkolna
mapa
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 73,30 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
3 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Osiedle Gardenia


Przy ul. Szkolnej w podpoznańskiej Rokietnicy Chronos Development realizuje Osiedle Gardenia. Dzięki lokalizacji projektu blisko centrum miasta mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z jego infrastruktury, w skład której wchodzą sklepy, szkoły czy punkty usługowe.

Osiedle Gardenia to domy w zabudowie bliźniaczej, w ramach których klienci wybrać mogą lokale o powierzchnie 73,30, 90,50 lub 102,90 m2 i układach 4- i 5-pokojowych. Do każdego z nich przynależą duże ogrody. Tym samym jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy seniorów.

LOKALIZACJA
Rokietnica, w której zlokalizowana jest inwestycja Osiedle Gardenia, to idealna propozycja dla tych, którzy marzą o miejscu, które pozwoli im uciec od zgiełku dużego miasta, bez rezygnowania z licznych wygód, jakie one oferuje. Przemyślana lokalizacja pozwala w kilka minut dostać się do centrum Poznania.

Warto dodać, że sama Rokietnica posiada dobrze rozwinięta infrastrukturę, która pozwala załatwić wiele spraw na terenie miasta, bez potrzeby wyjazdu do stolicy wielkopolski. Znaleźć tu można wiele sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli oraz ośrodki zdrowia. Jednocześnie jest to miejsce, w którym można wypocząć na świeżym powietrzu. Szlaki rowerowe, lasy czy jezioro zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Jest tu więc wszystko, czego potrzeba na co dzień.

Handel
W otoczeniu nowych mieszkań od Chronos Development znajduję się wiele sklepów m.in. Żabka, Targowisko Gminne, Delikatesy 24, Supermarket Piotr i Paweł, Drogeria Rossmann  Pepco oraz Biedronka.

Usługi
W sąsiedztwie Osiedlea Gardenia znajduje się: mechanik samochodowy -F.H.U Sebastian Nowak Mechanika Pojazdowa, AUTO WOLF Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Warsztat samochodowy, Salon Urody Dominique, IWN-CARS RĘCZNA AUTOMYJNIA WULKANIZACJA, Livet Salon fryzjerski Rokietnica, Stacja Paliw ORLEN, Urzad Gminy, Urząd Stanu Cywilnego, Auto Service. Kurzak W., Kwiaciarnia Bratek, Rokietnica Auto Naprawa. W okolicy mieszkańcy mogą się udać na smaczny obiad lub kolacje do pobliskich restauracji - Paleta SMAKU, Pierogi Na Trakcie, Kawiarnia Familijna "Słone Karmelove" s.c., Restauracja AROMA by Patryk Dziamski, Pod Gruszą Restauracja Rokietnica Kuchnia polska Obiady domowe Catering, Abdul Świat Kebabu, Beef House.

Komunikacja
Przy inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy Rokietnica/Leśna z liniami: 832 oraz 882, które pozwolą na bezpiecznie i szybkie poruszanie się po regionie.

Opieka medyczna
Niedaleko Osiedla Gardenia działają apteki - Consultorio, Apteka. Dorota Derezińska, Apteka Rokietnicka, Styranka Anna, Arkadiusz. Apteka s.c. Ponadto w okolicy znaleźć można: Przychodnia Lekarzy Rodzinnych, Jomadent Poradnia Stomatologiczna, Batura-Gabryel Halina, dr hab. nauk med. internista. Spec. chorób płuc. Gabinet.

Edukacja
W pobliżu nowych mieszkań w Rokietnicy znajdują się placówki edukacyjne - Przedszkole "Bajeczka", Zespół Szkół im. J.W. Zamoyskich, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Zespół Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy.

Sport i rekreacja
W pobliżu osiedla w Rokietnicy znajduje się siłownia ROSFIT oraz Studio Fitline.

Kultura i rozrywka
W okolicy Osiedla Gardenia od Chronos Development znajduje się Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej w Rokietnicy oraz ROS- hala widowiskowa.

Zapytaj o szczegóły

Szczegóły inwestycji Osiedle Gardenia


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperChronos Development Sp. z o. o. Sp. k.
InwestycjaOsiedle Gardenia
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatRokietnica

Data zakończeniaI kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia73,30 m2
Liczba pokoi5

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
C13P-rezerwacjaM73,30 m25 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut
C14L-rezerwacjaM73,30 m25 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut
C14P-rezerwacjaM73,30 m25 pok.ParterBrak danychZAPYTAJ rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Bezpłatny poradnik inwestora

"Mieszkanie - 10 sposobów negocjacji cen z deweloperem"


Technologia i standard wykończenia


Otoczenie

usługi, plac zabaw dla dzieci

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Powierzchnia: 73,30 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Termin oddania: I kwartał 2020

Zapytaj o szczegóły

Osiedle Gardenia

ul. Hugona Kołłątaja 6, Luboń

517 23 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę