Osiedle Grafitowe V - inwestycja wyprzedana

  • Skórzewo, Dopiewo, poznański, ul. Grafitowa

Opis inwestycji Osiedle Grafitowe V - inwestycja wyprzedana


Wszystkie mieszkania w V ETAPIE inwestycji zostały sprzedane.

NIEBAWEM VI ETAP

Realizowane na terenie Skórzewa Osiedle Grafitowe V to kolejny etap popularnej inwestycji od Lepiko Developer. Lokalizacja osiedla to jeden z jego największych atutów – bliskość obwodnicy S-11 zapewnia sprawny dojazd do Poznania. Ponad to Skórzewo zapewnia swoim mieszkańcom szeroki zakres usługowy, jak i bliskość tak popularnych ostatnio miejsc, jak Park Rozrywki dla dzieci, fitness kluby czy restauracji.

Osiedle Grafitowe V to nowoczesna inwestycja, w ramach której znaleźć można mieszkania o metrażach od 40,77 do 74,04 m2. Do lokali znajdujących się na parterze przynależą ogródki, zaś do pozostałych przypisano powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub loggii. Do każdego „M” dołączono również komórkę lokatorską, której koszt wliczony jest w cenę mieszkania .

Warto również dodać, że klienci Lepiko Developer nie będą musieli martwić się miejscami postojowymi dla swoich aut – na każde „M” przypadają bowiem ponad dwa miejsca postojowe. Dodatkowo lokatorzy będą mieli dostęp do światłowodu oraz anteny zbiorczej do odbioru telewizji naziemnej, cyfrowej i radia.

LOKALIZACJA
Skórzewo to miejscowość znajdująca się w gminie Dopiewo, granicząca z Poznaniem. Skórzewo może pochwalić się dobrze rozwiniętym zapleczem edukacyjnym, terenami rekreacyjnymi, jak i ośrodkiem zdrowia. Uwadze osób szukających nowego mieszkania czy domu pod Poznaniem nie może umknąć również fakt, że Skórzewo jest bardzo dobrze skomunikowane ze stolicą wielkopolski – bez problemu dojechać tu można zarówno dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg, jak i – w przypadku osób niezmotoryzowanych – licznymi liniami autobusowymi. Wszystko to po to, aby w Skórzewie żyło się wygodniej.

Handel
W okolicy nowych mieszkań w Skórzewie znajduje się wiele sklepów m.in. Piotr i Paweł w galerii handlowej Mallwowa , Chata Polska oraz Dino 2 in pieszo od Osiedla Grafitowego , Żabka, Netto, Lidl, Biedronka, Bricomarché, sklep RTV, sklep zoologiczny.

Usługi
W pobliżu znajdują się m.in. stacja paliw, agencja pocztowa, bankomat Santander, gabinet weterynaryjny, kosmetyczny . W okolicy działają także restauracje: Rodzinka, Burganic, Karczma Chata Wiejska, Pracownia Pizzy, Yattai Sushi i inne.

Komunikacja
Przy  inwestycji mieści się przystanek autobusowy z liniami: 727,729. Nieco dalej zlokalizowany jest przystanek, z którego odjeżdża linia 177.

Opieka medyczna
W  Skórzewie znajdują się ośrodki zdrowia, apteki oraz szereg innych usług medycznych.

Edukacja
W pobliżu Grafitowego nie brakuje również placówek oświatowych. Na terenie samego osiedle znajduje się Przedszkole Diamentowa Kraina. Kawałek dalej mieści się Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne „Iskierki” w Skórzewie, Przedszkole i Żłobek Harmonijka, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie, Akademia Przedszkolaka. Przedszkole Prywatne, Przedszkole publiczne "Wyspa skarbów" oraz Arcymalce.

Sport i rekreacja
W sąsiedztwie znajdują się także obiekty sportowe jak: Orlik,  Korty tenisowe, trening 36 minut, Fabryka Formy. Osiedle Grafitowe łączy z centrum Skórzewa nowa ścieżka rowerowa.

Kultura i rozrywka
W pobliżu mieści się biblioteka i Park Rozrywki Rodzinka.

Szczegóły inwestycji Osiedle Grafitowe V - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperLEPIKO DEVELOPER Sp. z o.o. Sp. k.
Osiedle Grafitowe V - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatSkórzewo

Powierzchnia40,77  - 74,04 m2
Liczba pokoi2 - 4

Osiedle Grafitowe V - inwestycja wyprzedana


  • Skórzewo, Dopiewo, poznański, ul. Grafitowa
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 40,77  - 74,04 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, usługi, centrum handlowe, kościół

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, loggia, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

102

Liczba planowanych budynków

6


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje


Informacje, które moga Cię zainteresować