Osiedle Grunwaldzka 589 - inwestycja wyprzedana


  • Plewiska, Komorniki, poznański, ul. Grunwaldzka 589
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 79,33  - 80,90 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Grunwaldzka 589 - inwestycja wyprzedana


Plewiska – ulica Grunwaldzka 589 – to właśnie tutaj realizujemy budowę kameralnego osiedla. W dwóch równoległych budynkach znajdzie się szesnaście lokali w zabudowie szeregowej z wyjątkowymi poddaszami. Budynki przedzielone są jezdnią dojazdową. Każdy segment posiada swoje miejsce parkingowe. Układ każdego z segmentów został tak pomyślany, by codzienne czynności każdego z członków rodziny mogły odbywać się bez uciążliwych kompromisów. Funkcjonalny układ pomieszczeń, intymność poszczególnych segmentów, idealna do wygodnego i harmonijnego życia rodzinnego okolica stanowią o atrakcyjności osiedla.

Bryła budynków to efektowne połączenie formy klasycznego domu jednorodzinnego z nowoczesnymi detalami i ciekawymi elementami architektonicznymi. Prosta forma – pozbawiona zbędnych, efekciarskich rozwiązań – daje wrażenie budynku rodzinnego, przyjemnego i przede wszystkim estetycznego. Projekt w lekki sposób łączy tradycję z nowoczesnością, a estetyka nie koliduje z funkcjonalnością całości osiedla i poszczególnych mieszkań z osobna.

Ustawienie obydwu budynków oparto na planie litery „C”, stąd na froncie znajduje się sześć wejść do mieszkań, dwa pozostałe usytuowane są z boków. Tuż przy wejściu znajduje się miejsce na samochód, a z tyłu domownicy będą mogli spędzać czas w przytulnych ogródkach. Tył budynków odgrodzony jest niskim płotkiem, który w dyskretny sposób wyznacza granice każdej posesji.

Wesoła, pastelowa kolorystyka elewacji, drewniane wykończenia i drobne konstrukcje nadają bardzo przyjemnego charakteru i pozwalają się poczuć jak w prawdziwym domku jednorodzinnym. Budynki od strony ulicy Grunwaldzkiej przesłaniać będzie szpaler drzew, co stworzy zaciszną, przytulną atmosferę.

Oczywiście wszystkie mieszkania jakie proponujemy spełniają oczekiwania nowoczesnego klienta. Mamy więc bieżącą wodę, gaz, kanalizację, linię telefoniczną, możliwość podłączenia szerokopasmowego Internetu oraz instalację alarmową w każdym domu.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Grunwaldzka 589 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJANDACH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Osiedle Grunwaldzka 589 - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPlewiska

Data zakończeniaII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia79,33  - 80,90 m2
Liczba pokoi4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

szeregowy

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, miejsca kultury i rozrywki, centrum handlowe, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Kanalizacja

tak

Dach

wielospadowy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy z poddaszem użytkowym


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Grunwaldzka 589 - inwestycja wyprzedana

ul. Skryta 21, Plewiska


Informacje, które moga Cię zainteresować