Osiedle Kaszmirowe - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Kozia / ul. Łomżyńska
  • Cena od: 333 320 zł
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  • Powierzchnia: 64,10  - 88,87 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Kaszmirowe - inwestycja wyprzedana


Osiedle Kaszmirowe to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w zielonej części Maślic. Kameralny budynek usytuowany zostanie u zbiegu ulic Koziej i Łomżyńskiej. Realizacja projektu potrwa od II kwartału 2017 roku do III kwartału 2018 roku.

W ramach osiedla oddanych zostanie 60 funkcjonalnych mieszkań 3- i 4-pokojowych mieszczących się w przedziale od 64,10 do 88,87 m2. Oferta sprzedaży obejmuje 1- i 2-poziomowe nowe „M”. Każdy z lokali posiadać będzie garaż lub miejsce postojowe oraz zielony ogródek, który pozwoli stworzyć prywatną strefę relaksu. Deweloper pomyślał także o w pełni zagospodarowanej infrastrukturze osiedla oraz placu zabaw dla najmłodszych lokatorów.

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości na Osiedlu Kaszmirowym, mogą wybierać pomiędzy 6 typami mieszkań:

TYP A1– dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,57 m2 z ogródkiem liczącym 33 m2. Na parterze zaplanowano salon z wyjściem na ogród, oddzielną kuchnię oraz toaletę. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla 3 sypialni i łazienki. Mieszkanie z garażem.

TYP A2– dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,10 m2 z ogródkiem liczącym od 64 do 120 m2. Na parterze zaplanowano salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród, pomieszczenie gospodarcze oraz toaletę. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla 2 sypialni i łazienki. Mieszkanie z miejscem postojowym na terenie osiedla.

TYP B1 PREMIUM– parterowe mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 69,86 z ogródkami liczącymi 93 m2. Wewnątrz zaplanowano duży salon z aneksem kuchennym, przedpokój z dużymi wnękami na pojemne szafy, 2 sypialnie oraz łazienkę. Mieszkanie z garażem.

TYP B2– jednopoziomowe mieszkania umiejscowione na pierwszym piętrze. Lokale o powierzchni 87,42 z ogródkami liczącymi 40 m2. Wewnątrz zaplanowano salon, oddzielną kuchnię, 3 sypialnie oraz łazienkę. Mieszkanie z garażem.

TYP C1– dwupoziomowe mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 88,87 m2 z ogródkami liczącymi 98 m2. Na parterze zaplanowano wychodzący na ogród salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze oraz toaletę. Piętro zostało zarezerwowane dla 3 przestronnych sypialni oraz łazienki. Mieszkanie z miejscem postojowym na terenie osiedla.

TYP C2– dwupoziomowe mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 72,33 m2 z ogródkami liczącymi 52 m2. Na parterze zaplanowano wychodzący na ogród salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze oraz toaletę. Piętro zostało zarezerwowane dla 3 kompaktowych sypialni oraz łazienki. Mieszkanie z miejscem postojowym na terenie osiedla.

LOKALIZACJA
Osiedle Kaszmirowe spełni oczekiwania klientów, którzy poszukują połączenia charakterystycznego dla przedmieścia spokoju z łatwym dostępem do rozbudowanej infrastruktury i centrum dużego miasta. Inwestycja dewelopera Incepti zlokalizowana zostanie w dzielnicy Wrocław-Fabryczna, w obrębie osiedla Maślice. Powstający u zbiegu ulic Koziej i Łomżyńskiej projekt zachęca kameralnym klimatem, który stanowi idealny kontrast dla dynamicznego Wrocławia. Nic dziwnego, że ta część miasta przyciąga coraz większe grono klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Odpowiedni balans pomiędzy odpoczynkiem, a aktywnością to gwarancja pełnego komfortu.

Ogromne znaczenie ma duża ilość terenów zielonych, które gwarantują możliwość codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Rower, jogging, piknik, a może odprężający spacer po męczącym dniu? Wybór należy do Ciebie! Maślice dają wiele możliwości! Ponadto w okolicy Osiedla Kaszmirowego znaleźć można sklepy, aptekę oraz przedszkole. Problemu nie stanowi również komunikacja z centrum i innymi częściami Wrocławia. Niezmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z pobliskich przystanków komunikacji miejskiej.

Handel
W sąsiedztwie Osiedla Kaszmirowego znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy HERMES, nieco dalej zlokalizowana jest Biedronka, kilka punktów sieci Żabka oraz Delikatesy Konkret.  W promieniu 3 km mieszkańcy mogą wybrać się na zakupy do marketu LIDL lub do centrum handlowego Pasaż Królewiecki  (piekarnia Hert, herbaciarnia, Rossmann, sklep z chemią z Niemiec, Optyk, sklep z wyposażeniem wnętrz i wiele innych). W okolicy jest również sklep komputerowy Vena Virt.

UsługiInwestycja Incepti Development KP Investment położona jest w zachodniej części Wrocławia, głównie kojarzonej z nowymi projektami zabudowy jedno- lub wielorodzinnej. Pomimo tego na terenie tym jest kilka ciekawych punktów usługowych czy gastronomicznych. W niedalekiej odległości znajduje się komis samochodowy Top-Car, serwisy pojazdów (Duczemiński, Mochniej, Adamowicz AD), gabinet weterynaryjny Na Koziej, fryzjer Studio Artiz, wywóz gruzu Ekoplanet Kontenery, kawiarnia Tawerna Herman, restauracja Manekin, Restauracja Sushi Yuna, bankomat Planet Cash oraz agencja pocztowa.

Komunikacja miejska
W pobliżu ul. Koziej umiejscowiono przystanek linii 102, 103 i 245, dzięki czemu mieszkańcy osiedla nie będą mieć problemów z dostaniem się do centrum Wrocławia. Natomiast osoby korzystające z własnego środka transportu mogą poruszać się Autostradową Obwodnicą Wrocławia oddaloną o jedynie 5 min jazdy samochodem od obiektu.

 

Opieka medyczna

Na terenie dzielnicy Fabrycznej istnieje wiele placówek medycznych. Te zlokalizowane najbliżej Osiedla Kaszmirowego to: Przychodnia STABŁOWICE, lek. medycyny rodzinnej Paździor Bożena,  Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta , EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią, Przychodnia Kozanów, Villa Medica Centrum medycyny i rehabilitacji. W okolicy znajduje się również kilka punktów aptecznych, w tym Expresspharm, apteka Na Dobre i Na Złe, Millenium czy Apteka Stabłowicka.

Edukacja

Mieszkańcy posiadający małe dzieci mogą skorzystać z pomocy pobliskich placówek rozwojowych i edukacyjnych, w tym: Klub Malucha Psotne Stópki, Klub Małych Odkrywców, Łobuziaki - językowy punkt przedszkolny, Przedszkole Pod Wierzbami, Piccolini Montessori Żłobek, Żłobek bajkowe Ludki, Niepubliczny Żłobek Nibylandia, Olinkowy Ogródek, Przedszkole nr 10 - Budynek B, Publiczne Przedszkole Galileo, Przedszkole nr 10, Przedszkole nr 62, Przedszkole Pod Wierzbami, Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12, Przedszkole Przy Stadionie czy Pastelowe Przedszkole.

Z kolei dzieci i młodzież w wieku szkolnym mogą uczęszczać do jednej z następujących placówek: Szkoły Podstawowej nr 20, Szkoły Podstawowej im. Jarosława Iwaszkiewicza, Zespółu Szkół nr 21, Szkoły Podstawowej nr 118 im. płk. B. Orlińskiego, Szkoły Podstawowej nr 33, Szkoły Podstawowej nr 37 im. kard. S. Wyszyńskiego, Szkoły Podstawowej nr 24, Liceum Ogólnokształcącego nr VI im. B. Prusa, PERSONA Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego.

Sport i rekreacja
Niedaleko inwestycji znajduje się wiele zieleni idealnej do aktywnego spędzania czasu. Wycieczki rowerowe czy spacery to jedna z opcji jakie mają mieszkańcy osiedla. Warto wykorzystać rozbudowane ścieżki rowerowe czy biegowe, okoliczne miejsca do organizacji pikników czy pobliskie lasy (Las Pilczycki, Osobowicki, Rędziński oraz Mokrzański), by spędzić czasz rodziną. Na terenie dzielnicy znajdzie się również coś dla amatorów uprawiania innych sportów - Kąpielisko Glinianki, stadnina koni, Stadion Miejski, Wake Park czy punkty fitness (Klub Fitness Forma, Hes Gym&Fitness, California Fitness Siłownia, FUNFIT II).

Kultura i rozrywka
W okolicy usytuowane są filie publicznej biblioteki miejskiej (nr  9, 15, 20, 23), dom kultury Wrocławski Klub Anima oraz kręgielnia Creator klub.

Szczegóły inwestycji Osiedle Kaszmirowe - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperIncepti Development KP Investment Sp. z o. o. Sp. k.
Osiedle Kaszmirowe - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaMaślice
Data zakończeniaIII kwartał 2018
Powierzchnia64,10  - 88,87 m2
Liczba pokoi3 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

przedszkole, centrum sportowe, basen, boisko sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, usługi

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

60


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Kaszmirowe - inwestycja wyprzedana

al. Gen. Józefa Hallera 182/1, Wrocław