Osiedle Księżnej Dąbrówki - Fosowa i Gościniec


  • Dąbrówka, Dopiewo, Poznań, ul. Komornicka/ul/ Koronna
  • Cena od: 602 396 zł
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 143,50  - 146,10 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie6 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki - Fosowa i Gościniec


Osiedle Księżnej Dąbrówki to znana i ceniona przez klientów inwestycja firmy Nickel Development. Projekt powstaje od 2000 roku, a obecnie trwa realizacja kolejnego, dziesiątego już etapu osiedla, który wzbogaci ofertę o budynki wielo- i jednorodzinne. Prace rozpoczęły się wiosną 2017 roku. Zgodnie z planem nabywcy odbiorą klucze jeszcze w 2018 roku.

Osoby, które zdecydują się na lokal z tego etapu wybierać mogą pomiędzy funkcjonalnymi mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi mieszczącymi się w przedziale od 50 do 75 m2. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek lub balkon. Ponadto nabywcy mogą skorzystać z możliwości dokupienia miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej. Wszystkie proponowane lokale są jasne i ustawne, dzięki czemu przyszli właściciele będą mogli cieszyć się pełnym komfortem.

Z myślą o osobach potrzebujących większej przestrzeni przygotowywane są wygodne domy w zabudowie bliźniaczej. Oferowane domy posiadają układ 4- lub 5-pokojowy, a ich powierzchnie wahają się od 100 do 150 m2. Zakup tego typu nieruchomości w Dąbrówce w szczególności należy polecić wielodzietnym lub wielopokoleniowym rodzinom, które cenią komfort i chcą, aby każdy z domowników mógł cieszyć się odpowiednią dozą prywatności. Bliźniaki na Osiedlu Księżnej Dąbrówki zachęcają także przynależnymi ogrodami oraz garażami lub wiatami postojowymi. Ponadto istnieje możliwość zamontowania instalacji kominkowej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych klientów, Nickel Development przygotował ofertę wykończenia mieszkania pod klucz. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na czasie i pieniądzach. Co najważniejsze skorzystanie z fachowej pomocy pozwala wprowadzić się do gotowego, dopasowanego do własnego stylu „M”.

Na uwagę zasługuje także osiedlowa infrastruktura w postaci dróg, chodników, zieleni i placów zabaw dla najmłodszych lokatorów.

LOKALIZACJA
Osiedle Księżnej Dąbrówki powstaje w dynamicznie rozwijającej się gminie Dąbrówka, u zbiegu ulic Komornickiej i Koronnej. Lokalizacja ta zachwyci wszystkich, którzy marzą o ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku i jednocześnie nie chcą rezygnować z szeregu wygód. W sąsiedztwie nowych mieszkań i domów w Dąbrówce znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe i wiele innych. Ponadto gmina może pochwalić się atrakcyjną ofertą edukacyjną. Argument ten przekonać powinien rodziny z dziećmi, które cenią swój czas i wygodę. Dąbrówka idealnie łączy w sobie rozwiniętą infrastrukturę z kameralnym podmiejskim klimatem, który okaże się nieoceniony po wyczerpującym dniu. Problemu nie stanowi także komunikacja ze stolicą wielkopolski.

Jeżeli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania w dogodnej lokalizacji w okolicach Poznania, Osiedle Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec okaże się spełnieniem marzeń.

Handel
W pobliżu Osiedla Księżnej Dąbrówki - Fosowa i Gościniec znajduje się sklep spożywczy Bączek, centrum handlowe Aurora, piekarnia Sarnowska, sklep zoologiczny Platforma Zoo oraz Biedronka.

Usługi
Mieszkańcy inwestycji NICKEL DEVELOPMENT mają w okolicy dostęp do różnych placówek usługowych przydatnych w codziennym życiu. Należą do nich: Bank Spółdzielczy Duszniki, bankomat Euronet, Salon samochodowy, punkt ksero Studio okno, optyk Buczkowski, pracownia fotograficzna Beata Szwabowicz, CED Wynajem Samochodów, Stacja Paliw ORLEN oraz oddalona o około 4km Poczta Polska. Wolny czas warto z kolei spędzić w lokalnych punktach gastronomicznych: Otruno Shop (kawiarnia), Silva Rerum Restauracja i Catering, Parkova Cafe.

Komunikacja miejska
Z przystanku Dąbrówka/Kasztanowa można dostać się do centrum Poznania liniami 727 oraz 77, na pętlę Poznań-Ogrody linią 729 lub do Dopiewa (727). Na terenie miejscowości znajduje się również stacja PKP, nie ma więc problemu z przemieszczaniem się w dalsze rejony Polski. Osoby poruszające się własnym środkiem transportu zyskają łatwy i szybki dojazd do Poznania, a drogą S11 do Wrocławia i Piły.

Opieka medyczna
W niedalekiej odległości od ul. Komornickiej znajdują się dwie apteki – Apteka Dąbrówka oraz Apteka Consultorio.

Edukacja
Mieszkańcy osiedla mogą pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych pracowników miejscowych placówek edukacyjnych (Przedszkole Publiczne Mali Odkrywcy, Przedszkole Bajkowa Wyspa, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu).

Sport i rekreacja
Okoliczne tereny zielone sprzyjają uprawianiu sportów na łonie natury w ciepłe dni (jogging, spacery, wycieczki rowerowe), gdy jednak nadejdzie chłodniejszy okres warto skorzystać z oferty pobliskiej siłowni CrossFit Joyride.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki - Fosowa i Gościniec


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperNICKEL DEVELOPMENT SP. Z O.O.
Osiedle Księżnej Dąbrówki - Fosowa i Gościniec
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatDąbrówka

Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia143,50  - 146,10 m2
Liczba pokoi5

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
512_2 - PROMOCJAM146,01 m25 pok.Parter611 782 zł
4 190 zł/m2
rzut
514_2 - PROMOCJAM146,10 m25 pok.ParterBrak danych610 651 zł
4 190 zł/m2
rzut
516_2 - PROMOCJAM145,65 m25 pok.Parter610 274 zł
4 190 zł/m2
rzut
518_2 - PROMOCJAM145,07 m25 pok.Parter607 843 zł
4 190 zł/m2
rzut
520_2 - PROMOCJAM143,77 m25 pok.Parter609 938 zł
4 242 zł/m2
rzut
522_1 - PROMOCJA - rezerwacjaM143,50 m25 pok.Parter602 396 zł
4 198 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, centrum handlowe, kościół

Parking

garaż w budynku, wiata garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Księżnej Dąbrówki - Fosowa i Gościniec

ul. Piątkowska 110, Poznań

506 17 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę