Osiedle Lawendowa 3 - inwestycja wyprzedana


  • Zielonki, Kraków, ul. Lawendowa
  • Powierzchnia: 78,90  - 100,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Lawendowa 3 - inwestycja wyprzedana


Kolejny etap w przygotowaniu 
 
Osiedle Lawendowa 3 obejmuje 42 budynki w zabudowie bliźniaczej. Realizacja inwestycji została podzielona na etapy:
III Etap – 21B,23B – gotowe do odbioru
IV Etap – 1A - 6B – IV kwartał 2018 r.
 
Osiedle zostało w całości ogrodzone, a wjazd na jego teren umożliwia automatycznie otwierana brama wjazdowa. Z myślą o potrzebach zmotoryzowanych mieszkańców, deweloper zadbał o miejsca postojowe. Na uwagę zasługuje także architektura, łącząca w sobie walory estetyczne i praktyczne. Prostą formę zabudowy podkreśla minimalizm elementów wykończeniowych.
Każde spośród 84 mieszkań zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, tak aby jego przyszli właściciele mogli cieszyć się pełnym komfortem. Układ lokali umożliwia aranżację strefy dziennej i nocnej, co znacznie wpłynie na wygodę wszystkich domowników. Mieszkania na Osiedlu Lawendowa 3 posiadają także atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. Połowa z nich dysponuje kameralnymi ogródkami, druga połowa zachęca z kolei poddaszem użytkowym, które można wykorzystać w dowolny sposób.
 
Odpowiadający za realizację inwestycji Maxus Developer doskonale wie jak ważne jest dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i wymagań domowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma daje możliwość modyfikacji aranżacji wnętrza na każdym etapie budowy. Na specjalne życzenie nabywcy, deweloper wprowadzić może zmiany w układzie ścian działowych czy rozmieszczeniu punktów elektrycznych.
Ponadto deweloper zapewnia wsparcie wykwalifikowanych doradców kredytowych, którzy wskażą optymalną ofertę kredytu hipotecznego, a także będą służyć pomocą przy wszystkich formalnościach.
 
LOKALIZACJA
Osiedle Lawendowa 3 zlokalizowane jest w podkrakowskich Zielonkach. Inwestycja znajduje się bardzo blisko ul. Łokietka, dzięki czemu mieszkańcy w szybki i łatwy sposób skorzystać mogą z oferty sklepów Makro i IKEA. 
 
Obszar ten przyciąga wiele osób poszukujących własnych czterech kątów. Trudno się temu dziwić, w ostatnich latach Zielonki znacznie się rozwinęły i z każdym rokiem mają coraz więcej do zaoferowania. Miejscowość pochwalić się może coraz bogatszym zapleczem handlowo-usługowym, co w znaczny sposób wpływa na wygodę właścicieli nowych mieszkań. Ponadto Zielonki przyciągają podmiejskim spokojem, który okaże się szczególnie ważny po męczącym dniu w pełnym zgiełku dużym mieście. Nie brakuje tu terenów zielonych, pozwalających na odprężający spacer czy jogging. Z drugiej zaś strony bliskość Krakowa pozwala w pełni korzystać z oferty usługowej miasta.
Osiedle Lawendowa 3 to miejsce, które pozwoli połączyć aktywność i relaks. Wysoka jakość oferowanych mieszkań w połączeniu z dogodną lokalizacją zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.
 
Handel
W pobliżu Osiedla Lawendowa 3zlokalizowane są najpotrzebniejsze w codziennym życiu punkty handlowe: Biedronka, Lewiatan, Sklep Spożywczy Groszek oraz nieco bardziej oddalona Żabka. Ponadto mieszkańcy mogą wybrać się do najbliższego centrum handlowego Galerii Bronowice lub sklepów: IKEA, Castorama, Auchan.
 
Usługi
Posiadacze czworonożnych przyjaciół będą zadowoleni z faktu, iż na sąsiedniej ulicy znajduje się Salon Pielęgnacji Zwierząt Happy Dog. Podobnie sytuacja ma się dla miłośników roślin - nowe okazy do uprawy można zakupić w centrum ogrodniczym Niemczewskich. W okolicy ul. Lawendowej znaleźć można takie punkty usługowe jak: Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe, ICAR Fabryka Ram, Euroglas szyby samochodowe czy hurtownię zabawek Euro-Trade. Amatorzy włoskiego jedzenia mogą wybrać się do Pizzerii Conrado lub Tina, a Ci preferujący fast food do oddalonego o około 4 km KFC lub McDonald’s.
 
Komunikacja
Zielonki są dobrze skomunikowane z Krakowem. W niedalekiej odległości od Osiedla Lawendowa 3 znajduje się przystanek komunikacji miejskiej (Długopolska), z którego liniami 297, 237 oraz 227 można dostać się do centrum miasta. Osoby poruszające się własnym środkiem transportu mogą wyjechać z Zielonek kierując się na jedną z głównych ulic Krakowa - Opolską, a następnie obwodnicą przemieszczać się w stronę Katowic, Kielc lub innych punktów Polski.
 
Opieka medyczna  
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, oddalony o około 3 km jest najbliższą dużą placówką medyczną. W nieco większej odległość od inwestycji Maxus Developer znajdują się prywatne i publiczne gabinety lekarskie: gabinet lekarza Piotra Grzyba, UNICARDIA Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń czy Klinika Kakowska (przychodnia specjalistyczna).
 
Edukacja
W trakcie pracy mieszkańcy posiadający małe dzieci mogą korzystać z pomocy pobliskich placówek edukacyjnych takich jak: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana, Prywatne Przedszkole nr 16 „Domowe Przedszkole”, Przedszkole Publiczne Nasze Skarby nr 1 Oddział I, Przedszkole nr 165 Samorządowe, Przedszkole Samorządowe. Starsze dzieci uczęszczające do szkoły najbliżej mają do Szkoły Podstawowej nr 58, Szkoły Podstawowej nr 67 w Krakowie im. Władysława Łokietka oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Joanny Beretty Molli. Młodzież, która chce się uczyć blisko miejsca zamieszkania ma do wyboru Zespół Szkół Ogólnokształcących XIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika lub Liceum nr 14.
 
Sport i rekreacja
Osoby zainteresowane regularnym uczęszczaniem na zajęcia sportowe mogą wybrać się do klubu oddalonego o około 2 km Body Paradise (siłownia, fitness, studio kosmetyczne, solarium oraz sporty walki) lub zlokalizowanego w sąsiedztwie na ulicy Malinowej Krakowskiego Centrum Kundalini Yogi.
 
Kultura i rozrywka
Właściciele nowych mieszkań przy ul. Lawendowej mogą wybrać się do Kina Mikro w Galerii Bronowice lub spędzić czas relaksując się przy minigolfie. W okolicy znajdują się dwie biblioteki: publiczna w Zielonkach oaz Biblioteka Kraków Filia nr 19 przy ul. Władysława Łokietka oraz Centrum Integracji Społecznej.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Lawendowa 3 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMaxus Developer
Osiedle Lawendowa 3 - inwestycja wyprzedana
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatZielonki

Data zakończeniaII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia78,90  - 100,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, dom wielorodzinny

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

84

Liczba planowanych budynków

42


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Lawendowa 3 - inwestycja wyprzedana

ul. Brogi 2, Kraków


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Maxus Developer