Osiedle Leśne IV etap III - inwestycja wyprzedana


  • Czapury, Mosina, poznański
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  • Powierzchnia: 49,57  - 68,08 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2015
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Leśne IV etap III - inwestycja wyprzedana


W pięknej, malowniczej okolicy we wsi Czapury – położonej pod Poznaniem, wzdłuż Warty. Tu, gdzie w sąsiedztwie lasów Nadleśnictwa Babki oraz rzeki Głuszynki, powstało już 450 nowych domów jednorodzinnych i mieszkań, powstaje obecnie najnowszy - III etap budowy Osiedla Leśnego IV.

Nowe osiedle sąsiaduje z Osiedlem Leśnym IV etap II – oba kompleksy nieruchomości otoczone są lasem i terenami zielonymi. Zostaną tu zbudowane 174 nowe, komfortowe mieszkania. Developer proponuje mieszkania z dostępem do ogrodu, balkonu lub garażu, trzy- i czteropokojowe o metrażu od 50 m2 do 70 m2. Nasze nowe mieszkania znajdować się będą w zabudowie szeregowej, w trzech typach.

 

Pierwszy z nich obejmował będzie 36 nowych mieszkań - usytuowanych po 2 w segmencie. Każde mieszkanie, o powierzchni około 50m2, będzie miało trzy pokoje. Dodatkowo mieszkania położone na parterze (oraz te na piętrach w segmentach skrajnych) będą w pakiecie z ogrodem. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup lokalu w segmencie skrajnym, mogą Państwo wybrać mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny albo oddzielną kuchnię.

Mieszkania drugiego typu – w sumie 68 lokali - będą usytuowane na piętrze oraz na parterze. Te na parterze składać się będą z 3 pokoi o łącznej powierzchni około 74,5 m2, plus wygodny garaż i ogród. Na piętrze na sprzedaż będą nowe, 4-pokojowe mieszkania o metrażu około 69 m2. Każde mieszkanie będzie miało balkon oraz ogród.

W trzecim typie zabudowy wybudowanych zostanie 70 nowych mieszkań. Nieruchomości na parterze składać się będą z 3 pokoi o powierzchni ok. 61,40 m2, z ogrodem ok.50 m2. Na piętrze powstaną 4-pokojowe mieszkania o metrażu ok. 63,14 m2 z balkonem. W segmentach skrajnych będą one dodatkowo posiadać ogród (ok. 30-200 m2).

W standardzie deweloperskim nieruchomości otrzymają: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne w oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. W przyszłości powstanie także infrastruktura osiedla - podjazdy i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem.

Zakończenie budowy przewidziane jest na przełom 2014/2015 roku.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Leśne IV etap III - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperFamily House Sp. z o.o.
Osiedle Leśne IV etap III - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatCzapury

Data zakończeniaI kwartał 2015
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia49,57  - 68,08 m2
Liczba pokoi3 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

174


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Leśne IV etap III - inwestycja wyprzedana

ul. Półwiejska 28/5, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować