Osiedle Lipowe II - inwestycja wyprzedana


  • Kleszczewo, poznański, ul. Lipowa/ul. Polna
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 99,60  - 101,50 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Lipowe II - inwestycja wyprzedana


WKRÓTCE NOWY ETAP
 

Osiedle Lipowe w Kleszczewie to inwestycja złożona z nowoczesnych domów szeregowych o podwyższonym standardzie. Propozycja ta zainteresuje wszystkich, którzy poszukują domu w cenie mieszkania. Położony zaledwie 15 minut od Poznania kompleks mieszkaniowy to miejsce, w którym mieszkańcy mogą cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa i komfortu.
 
Realizacja projektu została podzielona na 6 etapów, w ramach których oddanych zostanie łącznie 50 domów. II etap zakłada przygotowanie pierwszych 9 segmentów. Każdy z oferowanych domów ma około 100 m2. Wewnątrz znalazły się 3 sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, WC oraz pralnia z kotłownią. Dobrze przemyślany projekt pozwolił w optymalny sposób wykorzystać każdy metr kwadratowy i w efekcie stworzyć funkcjonalną przestrzeń przyjazną domownikom. Wyróżnikiem szeregowców na Osiedlu Lipowym jest elegancki wygląd, który zapewnia reprezentatywne wejście, duże okna oraz pomieszczenia wysokie do 2,90 cm. Ponadto na terenie posesji zlokalizowane są 2 miejsca postojowe, a goście korzystać mogą z dodatkowego miejsca na ulicy. Domy położone są na dużych działkach, których powierzchnia mieści się w przedziale od 190 do 303 m2.
 
Wszystkie lokale wykończone są w podwyższonym standardzie deweloperskim, co oznacza, że inwestor daje w cenie znacznie więcej niż konkurencja, co przekłada się niższe koszty finalnego wykończenia lokum. Nabywcy nowych domów w Kleszczewie zyskają m.in.: ogrzewanie podłogowe na całym parterze, taras z wyjście na działkę, rolety elektryczne zewnętrzne na parterze, instalację pod kominek w salonie oraz instalację do centralnego odkurzacza.
 
Osiedle Lipowe charakteryzuje najwyższa jakość, której najlepszą gwarancją jest ponad 25-letnie doświadczenie firmy Ciepłownik Ekoinwestycje. Każdy, kto poszukuje rzetelnego i uczciwego dewelopera, będzie zadowolony z usług, jak i produktu tego inwestora.
 
LOKALIZACJA
Osiedle Lipowe zlokalizowane jest w Kleszczewie 20 km od Poznania. Miejsce to spełni oczekiwania klientów, którzy marzą o zamieszkaniu w spokojnej okolicy i jednocześnie nie chcą rezygnować z wygód miasta czy dotychczasowej pracy. Dobrze zorganizowana komunikacja sprawia, że podróż do Poznania zajmuje zaledwie 15 minut. Zmotoryzowani mieszkańcy do dyspozycji mają drogę ekspresową S5 połączoną z autostradą A2. Osoby nieposiadające własnego samochodu skorzystać mogą z komunikacji podmiejskiej.
 
Po aktywnym dniu nieocenione okaże się sąsiedztwo własnego miejsca zamieszkania. W bezpośrednim otoczeniu Osiedla Lipowego znaleźć można tereny zielone, które pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład zajęć. Ponadto na terenie miejscowości mieści się zespół szkół (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum), sklep, punkty usługowe oraz kościół.
 
Wybierając Osiedle Lipowe zyskuje się spokój, komfort oraz szybki dojazd do Poznania.

Handel
W niewielkiej odległości od nowej inwestycji przy ul. Lipowej/ul. Polnej w Kleszczewie znaleźć można sporo punktów handlowych. Z całą pewnością ma na to wpływ fakt, iż osiedle zostało zlokalizowane bardzo niedaleko Poznania. Już na wjeździe do tego miasta można natknąć się na ogromny park handlowy Franowo. W bezpośrednim sąsiedztwie projektu mieszkańcy znajdą za to lokalne sklepy spożywcze i nie tylko.

Usługi
Droga do Poznania prowadzi przez Szczepankowo, w którym nie brakuje punktów usługowych. To właśnie tam będzie można pozałatwiać ważne codzienne sprawy. Do bogatej infrastruktury należy m.in. Tulsystem Serwis Elektroniczny Audio oraz Auto Napierała - MECHANIKA POJAZDOWA J.J. Napierała. W samym Kleszczewie mieści się np. Urząd Gminy Kleszczewo. Znajduje się tutaj również kościół.

Komunikacja
Osiedle Lipowe II od Ciepłownik Ekoninwestycje jest świetnie skomunikowane z większymi aglomeracjami, a w pobliżu znajduje się wiele świetnie przygotowanych dróg dojazdowych. Są to m.in. autostrada A2 oraz droga szybkiego ruchu S5. Dzięki nim dojazd do Poznania jest łatwy, wygodny i zajmuje zaledwie 15 minut. Z Kleszczewa bez problemu można dostać się również do innych miast w Polsce. Niedaleko inwestycji dewelopera Ciepłownik Ekoinwestycje kursują również linie autobusowe, które ułatwią komunikację mieszkańcom nieposiadającym samochodów.

Edukacja
Choć inwestycja zlokalizowana została w jednej ze spokojniejszych podpoznańskich miejscowości, nie brakuje tu licznych placówek edukacyjnych. Jedynie 5 minut od osiedla mieści się Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Kleszczewie oraz przedszkole Wesołe Skrzaty. Dużo szkół można również znaleźć w pobliskim Czerlejnie, Ziminie oraz Robakowie. Warto również skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej Poznania, która z pewnością dotrze także do przyszłych studentów.

Sport i rekreacja
Kleszczewo pod Poznaniem to mała miejscowość, w której aż roi się od malowniczych terenów zielonych. Ciepłownik Ekoinwestycje zadbał o to, aby lokalizacja inwestycji owiana była spokojnym i cichym klimatem. W sąsiedztwie Osiedla Lipowego II można znaleźć liczne ścieżki spacerowe oraz rowerowe. Pobliska przyroda sprzyjać będzie każdemu miłośnikowi wszelkich sportów na świeżym powietrzu. Połączenie aktywności fizycznej z malowniczymi widokami przyrody zapewni mieszkańcom idealny wypoczynek blisko swojego nowego mieszkania. Ponadto, w samym Kleszczewie mieści się Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, do którego również warto zajrzeć w wolnym czasie.

Kultura i rozrywka
Zapracowanych mieszkańców z pewnością ucieszy dostęp do wielu atrakcji. Czas wolny można przeznaczyć między innymi na wypad do pobliskich restauracji, takich jak Hotelik Familijny czy Natka z Pietruszką.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Lipowe II - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperCiepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp. k.
Osiedle Lipowe II - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatKleszczewo

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia99,60  - 101,50 m2
Liczba pokoi4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

szeregowy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Winda

nie

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

9

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Lipowe II - inwestycja wyprzedana

ul. Grunwaldzka 475, Plewiska


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp. k.