Osiedle Na Smolnej VII


  • Poznań, Nowe Miasto, Zawady, ul. Mariacka
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 34,85  - 82,59 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie6 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Na Smolnej VII


Osiedle na Smolnej VII to kontynuacja dobrze przyjętego projektu dewelopera Spravia. W ramach nowego etapu inwestycji mieszkaniowej na poznańskich Zawadach, oddany  zostanie 4-piętrowy budynek, w którym znajdzie się 156 funkcjonalnych lokali. Budowa VII etapu rozpoczęła się w II kwartale 2019 roku i zgodnie z planem potrwa do III kwartału 2021 roku.

Klienci planujący zakup mieszkania na Nowym Mieście w Poznaniu wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowymi. Powierzchnie oferowanych przez dewelopera lokali mieszczą się w przedziale od 31 do 100 m2. Zdecydowana większość mieszkań posiadać będzie balkon, loggię lub ogródek.

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper Spravia, zaplanował trzy dziedzińce pełne osiedlowej zieleni oraz elementów małej architektury. Ponadto powstanie skwerek rekreacyjny ze stołami do gier towarzyskich. Na osoby zmotoryzowane czekać będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Kolejnym udogodnieniem będzie wózkarnia i rowerownia na parterze.

VII etap inwestycji mieszkaniowe przy ul. Mariackiej i Smolnej w Poznaniu będzie spójny z poprzednimi. Elewację budynku pokryje biel z elementami ciepłego brązu, okna otrzymają teksturę drewna, a przy wejściach do klatek znajdzie się nowoczesna okładzina.

LOKALIZACJA
Osiedle na Smolnej VII powstaje na Zawadach, będących częścią dzielnicy Nowe Miasto. Lokalizacja ta łączy w sobie zielone sąsiedztwo oraz typowo miejskie udogodnienia.

W pobliżu ulicy Smolnej znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień – w tym sklepy, galerie handlowe, punkty usługowe czy lokale gastronomiczne. Ze względu na szeroką ofertę edukacyjną, zakup nowego mieszkania na Zawadach w Poznaniu polecić należy rodzinom z dziećmi. Całość uzupełnia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Zawady to miejsce, gdzie miasto i rekreacja idą w parze. W sąsiedztwie inwestycji znaleźć można przepiękne tereny zielone, z Ostrowem Tumskim i Jeziorem Maltańskim na czele. Wolny czas warto spędzić także na pobliskiej Śródce, gdzie nie brakuje klimatycznych knajpek.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Na Smolnej VII


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSpravia
Osiedle Na Smolnej VII
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaZawady
Data zakończeniaIII kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia34,85  - 82,59 m2
Liczba pokoi1 - 4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
1M34,85 m21 pok.Parterb.d. rzut
20M72,36 m24 pok.2b.d. rzut
25M82,59 m24 pok.3b.d. rzut
33M82,59 m24 pok.4b.d. rzut
51M64,38 m23 pok.1b.d. rzut
55M64,32 m23 pok.2b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, loggia, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

156

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Na Smolnej VII

ul. Milczańska 1, Poznań

61 222 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę