Osiedle Park Chopina - inwestycja wyprzedana


  • Łomianki, warszawski zachodni, Al. Chopina
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 29,00  - 77,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Park Chopina - inwestycja wyprzedana


CENY OD 5 400 zł/m2

Szukając nowych i funkcjonalnych mieszkań na terenie Łomianek warto dokładniej przyjrzeć się inwestycji Osiedle Park Chopina. To tu, przy Alei Chopina 107 i 109 znaleźć można budynki o przyjaznej architekturze. Jednocześnie są one usytuowane w taki sposób, że ich mieszkańcy nie będą mieć problemów z korzystaniem z bogatej infrastruktury Łomianek.

Osiedle Park Chopina w swojej ofercie posiada lokale 1-, 2- i 3-pokojowe, o powierzchniach 29, 38, 51, 58 i 77 m2. Każde z nich zaplanowano w taki sposób, aby przyszli mieszkańcy nie mieli problemów z ich umeblowaniem. Duże okna zapewniają naturalne światło. Dodatkowo wszystkie „M” na Osiedlu Park Chopina posiadają balkony, a te usytuowane na parterze – ogrody. Dla tych, którzy szukają ciekawych rozwiązań, zaplanowano dwupoziomowe lokale z antresolą i tarasem. Na terenie osiedla znaleźć można również miejsca parkingowe.

I ETAP - zakończenie IV kwartał 2020 roku 
II ETAP - zakończenie III kwartał 2021 roku 

LOKALIZACJA
Nowe mieszkania na terenie Łomianek to idealna propozycja dla tych, którzy szukają kameralnego miejsca do życia. Tereny rekreacyjne, pozwalające na częste spacery czy uprawianie joggingu lub wycieczki rowerowe, kusić będą każdego, kto szuka ucieczki od miejskiego zgiełku. Jednocześnie jednak mieszkańcy Łomianek i Osiedla Park Chopina nie muszą martwić się o udogodnienia takie, jak bliskość sklepów, centr handlowych czy ośrodków zdrowia – wszystkie te punkty są na wyciągnięcie ręki. Rodziców ucieszy również fakt, że Łomianki posiadają również liczne placówki edukacyjne, w tym szkoły i przedszkola. Dużą zaletą Łomianek jest również bliskość Warszawy, dzięki czemu jest to idealna propozycja dla tych, którzy po ciężkim dniu pracy w stolicy chcą odpocząć w zaciszu własnego „M”.

Handel
W okolicy Osiedla Park Chopina znajdują sklepy, w których nabyć można artykuły pierwszej potrzeby. Wśród nich wymienić można sklep popularnej sieci Żabka, Groszek, sklep odzieżowy Manufaktura Mody czy sklep z pościelami Lumiere. Nieopodal znajdują się również dyskonty dużych firm,  takich jak Netto czy Biedronka.

Usługi
W Łomiankach, nieopodal al. Chopina, działa wiele lokali gastronomicznych, takich jak Restauracja U Kazia czy Pizzeria Parma oraz Dominum. Pośród ciekawych punktów wymienić można również kafejki – takie jak Jazz Cafe czy Cukiernia Tiramisu. W sąsiedztwie znaleźć można również urząd pocztowy, podobnie jak i wiele punktów związanych z motoryzacją, proponujących np. regeneracje alternatorów i rozruszników czy stacje kontroli pojazdów.

Opieka medyczna
Pośród aptek, zlokalizowanych w Łomiankach w okolicy al. Chopina, wymienić można aptekę Cef@rm 36,6 oraz oferującą zakupy w Internecie aptekę DOZ Dbam o Zdrowie. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również szpital dziecięcy. Nieopodal zlokalizowane jest także centrum hipoterapii, Fundacja Byka Za Rogi.

Edukacja
Łomianki mogą się pochwalić dobrym zapleczem edukacyjnym. Młodzi rodzice swoje pociechy posłać mogą do szkoły Młociny, Zespołu Szkół w Dziekanowie Leśnym, zaś najmłodsi mogą brać udział w zajęciach w Przedszkolu i Żłobku Kids Story.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy Osiedla Park Chopina korzystać mogą również z licznych udogodnień pozwalających uprawiać sport i cieszyć się świeżym powietrzem. Pośród nich wymienić można Boisko Orlik nr 1 oraz Stadion Piłkarski KS Łomianki. Najmłodszych ucieszy zapewne fakt, że niedaleko znajduje się plac zabaw.

 

Szczegóły inwestycji Osiedle Park Chopina - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSławbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Osiedle Park Chopina - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatŁomianki

Data zakończeniaIII kwartał 2021
Powierzchnia29,00  - 77,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 1-poziomowe z antresolą

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

51

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Park Chopina - inwestycja wyprzedana

ul. Warszawska 189, Łomianki