Osiedle Pod Lipami


  • Kleszczewo, Poznań, ul. Lipowa
mapa
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 99,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
4 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Osiedle Pod Lipami


Przy ul. Lipowej w Kleszczewie powstaje nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej – Osiedle Pod Lipami. W ramach projektu zaplanowano cztery domy o powierzchni 99 m2. Do każdego z nich przynależy działka o wielkości 300 m2. Klienci, którzy zdecydują się na jedno z „M” na tym osiedlu, będą mieli do aranżacji 5 pokoi. Tym samym jest to idealna opcja dla tych, którzy szukają przestrzeni – w szczególności dla rodzin z dziećmi.

LOKALIZACJA
Kleszczewo to miejscowość znajdująca się w niewielkiej odległości od Poznania. Tym samym klienci decydujący się na jeden z nowych domów na Osiedlu Pod Lipami będą mogli czerpać zarówno z atutów samej miejscowości, jaki i stolicy wielkopolski, do której bez problemów dostać się można dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji podmiejskiej czy drodze ekspresowej S5, połączoną z autostradą A2.

Kleszczewo niesie ze sobą jednak również wiele innych atutów lokalizacyjnych. Można tu znaleźć liczne szkoły, boiska, hale sportowe, sklepy czy punkty usługowe. Dzięki temu wszelkie potrzeby dnia codziennego załatwić można na miejscu. Dużym atutem miasta jest również bliskość licznych terenów zielonych, które zachęcają do spacerów, jak i również do aktywnego wypoczynku – biegów czy wycieczek rowerowych.

Handel
Mieszkańcy nowych domów przy ul. Lipowej, na Osiedlu pod Lipami będą mogli korzystać z usług sklepu znajdującego się przy ul. Poznańskiej, gdzie nabyć mogą towary pierwszej potrzeby. Przy tej samej ulicy zlokalizowany jest salon meblowy GIETAP, gdzie nabyć można podstawowe wyposażenie nowego mieszkania.

Usługi
W Kleszczewie znaleźć można punkt Poczty Polskiej, obok którego usytuowany jest Urząd Gminy Kleszczewo – miejsce, gdzie załatwić można wiele formalności, jak na przykład sprawy związane z meldunkiem. Na wyjeździe z miasta znaleźć można Route Bistro.

Komunikacja
Nowi mieszkańcy Osiedla pod Lipami będą mogli korzystać z komunikacji podmiejskiej – w całym mieście, jak i również na ulicy, przy której znajduje się inwestycja, znaleźć można przystanki autobusowe. Zmotoryzowani będą zaś mogli podróżować drogą S5 oraz autostradą A2, które ułatwiają podróż do Poznania czy Kostrzyna.

Edukacja
W Kleszczewie nie braknie również punktów zapewniających edukacje i zajęcia dla dzieci. Najmłodsi mogą uczęszczać do przedszkola Wesołe Skrzaty, zaś starsze pociechy uczyć się mogą w Szkole Podstawowej przy Zespole Szkół w Kleszczewie.

Szczegóły inwestycji Osiedle Pod Lipami


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDOM INWESTYCJE SP Z O.O.
InwestycjaOsiedle Pod Lipami
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatKleszczewo

Data zakończeniaI kwartał 2019
Powierzchnia99,00 m2
Liczba pokoi5

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, boisko sportowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

8

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Pod Lipami

ul. Emilii Sczanieckiej 8b/102, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować