Osiedle Południowe w Tulcach


  • Tulce, Kleszczewo, Poznań
  • Cena od: 399 000 zł
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 110,28 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Osiedle Południowe w Tulcach


Osiedle Południowe w Tulcach dedykowane jest wszystkim poszukującym spokojnego miejsca do życia w okolicach Poznania. Inwestycja obejmuje budowę 40 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Klienci wybierać mogą pomiędzy mieszkaniami mieszczącymi się w przedziale od 86,88 do 111,37 m2. Tak duży metraż przypadnie do gustu w szczególności rodzinom z dziećmi, które cenią swoją wygodę i poczucie prywatności każdego z domowników. Do oferowanych lokali przynależeć będzie garaż oraz miejsce postojowe przed posesją. Nabywców nowych mieszkań na Osiedlu Południowym z pewnością ucieszą również przydomowe ogródki. Własny kawałek zieleni pozwoli stworzyć prywatną rekreacji, która stanie się miejscem odpoczynku i spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Odpowiadający za realizację inwestycji deweloper CGK doskonale rozumie oczekiwania dzisiejszych klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferuje obsługę w zakresie kredytów hipotecznych. Kompetentni doradcy chętnie przybliżą propozycje różnych banków i pomogą wybrać tę, która najlepiej pasować będzie do możliwości przyszłego kredytobiorcy.

LOKALIZACJA
Osiedle Południowe powstaje na terenie podpoznańskiej miejscowości Tulce. Miejsce to łączy w sobie wiele zalet i pozwala cieszyć się kameralną, spokojną atmosferą bez rezygnacji z wygody oraz możliwości, jakie daje duże miasto. Przestrzeń ta zauroczy wszystkich, którzy doceniają atrakcyjność walorów przyrodniczych i nie wyobrażają sobie dnia bez relaksu na świeżym powietrzu. Z drugiej strony szybkie połączenie z Poznaniem zapewnia bezproblemowy dojazd do pracy czy w inne miejsce na mapie miasta. Warto pamiętać, że także same Tulce mają sporo do zaoferowania. Na terenie miejscowości działają sklepy, punkty usługowe i wiele innych. Nie brakuje tu także szkół i przedszkoli, co czyni z Osiedla Południowego miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Handel
Mieszkańcy osiedla Południowego w Tulcach mogą robić zakupy w Biedronce oraz mniejszych sklepach spożywczych i wielobranżowych. Ponadto Tulce położone są blisko Parku Handlowego Franowo.

Usługi
Właściciele nowych mieszkań w Tulcach korzystać mogą z oferty pobliskich punktów usługowych, w tym: salonu kosmetycznego, serwisów samochodowych, lokali gastronomicznych (m.in. Restauracja La Scalla) czy placówki Poczty Polskiej.

Komunikacja
Właściciele nowych mieszkań w Tulcach mogą cieszyć się dobrą komunikacją z Poznaniem. Zmotoryzowani mieszkańcy potrzebują zaledwie kilkunastu minut. Do dyspozycji jest tu także sieć podmiejskich autobusów. Ponadto wystarczy 20 minut, żeby znaleźć się na Dworcu Głównym PKP.

Edukacja
W sąsiedztwie inwestycji dewelopera CGK zlokalizowane są: Przedszkole Niepubliczne Bajkowa Kraina, Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum oraz Zespół Szkół w Tulcach, w skład którego wchodzi przedszkole Leśny Zakątek, szkoła podstawowa i gimnazjum. W okolicy działa również Centrum Języków Obcych Euro Languages.

Sport i rekreacja
Najmłodszych mieszkańców z pewnością ucieszy bliskość placów zabaw. Starsi docenią z kolei spokój podmiejskiej lokalizacji. Już wkrótce Tulce doczekają się sztucznego zbiornika wodnego z infrastrukturą do uprawnia sportów wodnych. W szybki sposób można także dotrzeć nad Jezioro Maltańskie.

Kultura i rozrywka
Dzięki dobrej komunikacji, nabywcy nowych mieszkań w Tulcach korzystać mogą z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej Poznania. Ponadto wystarczy 10 minut, aby dostać się do Cinema City Kinepolis.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Południowe w Tulcach


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperCGK Sp. z o.o.
Osiedle Południowe w Tulcach
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatTulce

Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia110,28 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
C2M110,28 m23 pok.ParterBrak danych399 000 zł
3 618 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

dom wielorodzinny

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

2-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

40


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Południowe w Tulcach

ul. Czartoria 1, Poznań

618 65 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera CGK Sp. z o.o.