Osiedle Pomorzany Park


  • Szczecin , Zachód, al. Powstańców Wielkopolskich 29
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 31,00  - 92,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Pomorzany Park


Spektakularna inwestycja na Pomorzanach

Nowoczesne Osiedle Pomorzany Park przy al. Powstańców Wielkopolskich 29 powstaje w najbardziej malowniczej części dzielnicy Pomorzany. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja: centrum Pomorzan, dzielnicy, która prężnie się rozwija, a jednocześnie jest idealnie skomunikowana ze śródmieściem. Dlatego to idealne miejsce do zamieszkania przez młode rodziny, ale i dynamicznych, aktywnych ludzi szukających mieszkania niedaleko centrum.

Stąd jest wszędzie blisko. Galerie handlowe, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, centra sportowe i rekreacyjne, szpital na Pomorzanach wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie. Inwestycja została przygotowana w bardzo elastyczny sposób by zadowolić klientów poszukujących konkretnego metrażu mieszkania, wysokości lub ilości pokojów.

Wokół budynku powstanie także zupełna nowa przestrzeń handlowa i usługowa. Inwestycja ma zagwarantować klientom dogodne warunki do życia i rozwoju. Architektura będzie wyróżniać nowe osiedle na tle innych budowanych właśnie obiektów mieszkalnych: kaskadowa konstrukcja budynków od niższego do najwyższego, z oryginalnym kolorem elewacji, bardzo dużo elementów przeszklonych, co pomaga idealnie wykorzystać lokalizację i operację słońca. Wielkim atutem jest widok na niemal cały Szczecin z najwyższych kondygnacji.

Nowym osiedlem powinni zainteresować się także rentierzy, zajmujący się dzierżawą lokali dla studentów – trudno o lepiej zlokalizowaną przestrzeń dla studentów okolicznych kampusów, a jak wiemy, te prężnie się rozwijają. Na terenie osiedla powstaną stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

W realizacji jest budynek A i B. W późniejszym etapie realizowany będzie budynek C.

Jeżeli chcecie Państwo zamieszkać w przyjaznym, doskonale położonym miejscu, z potencjałem na dalszy rozwój – z dużą bliskością szkół, przedszkoli, szpitali, centrów handlowych – trudno wybrać lepszą lokalizację niż osiedle powstające przy Al. Powstańców Wielkopolskich. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

Szczegóły inwestycji Osiedle Pomorzany Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSiemaszko
Osiedle Pomorzany Park
Województwozachodniopomorskie
Miasto/PowiatSzczecin

Data zakończeniaIII kwartał 2020
Powierzchnia31,00  - 92,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Pomorzany Park

Al. Powstanców Wlkp. 81A, Szczecin