Osiedle Sielankowe


  • Kamionki, Kórnik, poznański, ul. Poznańska/Kamienna
  • Cena od: 399 000 zł
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 91,00  - 101,47 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie3 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Osiedle Sielankowe


Osiedle Sielankowe - nowe domy szeregowe i bliźniacze na granicy Borówca i Kamionek. Oferowana przez Solbud Deweloper inwestycja spełni oczekiwania klientów poszukujących połączenia podmiejskiego klimatu i sprawnego dojazdu do Poznania.

Osiedle Sielankowe składać się będzie z 28 mieszkań w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Powierzchnie proponowanych lokali mieszczą się w przedziale od 76 do 110 m2. Wszystkie domy posiadają 3 sypialnie, 2 miejsca parkingowe oraz strych w cenie, który pozwoli na wydzielenie dodatkowego pokoju. Wśród licznych zalet inwestycji w Kamionkach wymienić można funkcjonalny układ pomieszczeń oraz kompletną infrastrukturę na terenie osiedla. Na uwagę zasługują także duże okna, ściany o podwyższonej izolacji akustycznej między sypialniami oraz reprezentatywne wejście. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie strefa relaksu i plac zabaw.

Nabywcy nowych domów na Osiedlu Sielankowym w Kamionkach w cenie otrzymują m.in.: parapety wewnętrzne, zewnętrzne rolety okienne, pomalowane na biało ściany i sufity, ogrzewanie podłogowe przy wejściu i w łazience na piętrze.

LOKALIZACJA
Osiedle Sielankowe zlokalizowane zostało w przepięknej okolicy, na granicy Borówca i Kamionek. Miejscowości te są położone na tyle daleko od stolicy Wielkopolski, aby cieszyć się spokojnym klimatem, a jednocześnie na tyle blisko, żeby móc bezproblemowo skorzystać z bogatej miejskiej infrastruktury. Inwestycja znajduje się w sercu malowniczych terenów zielonych i rekreacyjnych. Nie brakuje jej również dostępu do ważnych punktów usługowych i handlowych. Kamionki i Borówiec to miejscowości, które na przestrzeni ostatnich lat bardzo się rozwinęły i obecnie stanowią jeden z lepszych terenów na przyszłe mieszkanie. Decydując się na zakup mieszkania na Osiedlu Sielankowym, klienci otrzymują również niesamowity komfort lokalizacyjny, a także możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku na łonie natury.

Handel
Aby zrobić małe lub większe zakupy nie trzeba jechać aż do Poznania. Najważniejsze punkty handlowe znajdują się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Najbliższe centrum handlowe mieści się już w sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera Solbud i nosi nazwę Galerii Mini. Obejmuje ona m.in. market spożywczy, piekarnię oraz aptekę. Alternatywnie można również zajrzeć  np. do Biedronki zlokalizowanej w Borówcu lub innych sklepów spożywczych w Kamionkach.

Usługi
Zarówno w Kamionkach jak i Borówcu znajduje się mnóstwo punktów usługowych. W pobliżu Osiedla Sielankowego mieści się m.in. apteka we wspomnianej powyżej Galerii Mini, Kwiaciarnia Gretaflowers, Fryzjerski Pasja, PSB MRÓWKA Budom Market oraz mnóstwo innych miejsc tego typu. W okolicy można znaleźć również wiele restauracji, takich jak Bistro Bauer Borówiec, Soprano pizzeria, czy Restauracja Alio.

Komunikacja
Dojazd do Poznania nie powinien zająć więcej niż kilkanaście minut. Dzięki niewielkiej odległości od wjazdu na drogę szybkiego ruchu S11 oraz autostradę, w łatwy i szybki sposób można dostać się nie tylko do stolicy wielkopolski, ale również w każdy zakątek Polski. Alternatywą dla niezmotoryzowanych mieszkańców są kursujące nieopodal autobusy, którymi bezproblemowo dojechać można do pobliskich miejscowości oraz centrum Poznania.

Opieka medyczna
Przyszli nowych domów na Osiedlu Sielankowym pod Poznaniem nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo w zakresie zdrowia. W razie jakiejkolwiek potrzeby do ich dyspozycji są pobliskie szpitale oraz przychodnie. Najbliższa placówka szpitalna znajduje się w Kórniku i nosi nazwę Centrum Medyczne MedHeart. Niedaleko inwestycji dewelopera Solbud Dewelopment znajdują się również apteki, a w samych Kamionkach i Borówcu przychodnie, takie jak Centrum Medyczne Kamionki, Centrum Zdrowia Rodziny oraz VITA-DENT. Właścicieli zwierząt domowych ucieszy również dostęp do przychodni weterynaryjnych. Przykładem jednej z nich jest Przychodnia Weterynaryjna "Gogulscy".

Edukacja
W pobliżu nowych mieszkań przy ul. Poznańskiej/Kamiennej znajduje się także mnóstwo placówek edukacyjnych. Swoje pociechy warto wysłać np. do Szkoły Podstawowej w Kamionkach, Niepublicznego Przedszkola i Żłobka "Tajemnicza Wyspa" lub Przedszkola SKRZATY.

Sport i rekreacja
Okolica jest przepełniona najróżniejszymi terenami rekreacyjnymi i zielonymi. Oprócz pięknych widoków, lokalizacja wydaje się być idealnym miejscem na uprawianie wszelkich sportów na świeżym powietrzu takich jak jogging lub yoga. Pobliski las sprawia również idealne warunki spacerowe, a dostępność licznych dróg rowerowych z pewnością ucieszy niejednego miłośnika kolarstwa. W pobliskim Kórniku znajduje się również miejscowe boisko, place zabaw, basen oraz korty tenisowe.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Sielankowe


DeweloperSolbud Development Sp. z o.o.
Osiedle Sielankowe
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatKamionki

Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia91,00  - 101,47 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
7AD94,34 m23 pok.Parter399 000 zł
4 229 zł/m2
rzut
5A_rezerwacjaD91,00 m23 pok.ParterBrak danych412 000 zł
4 527 zł/m2
rzut
5B_rezerwacjaD101,47 m23 pok.ParterBrak danych428 000 zł
4 218 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak, szeregowy

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, centrum handlowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

28


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Sielankowe

ul. Towarowa 37, Poznań

501 48 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Solbud Development Sp. z o.o.