Osiedle Słoneczne


  • Domasław, Kobierzyce, wrocławski, ul. Promykowa
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 117,20  - 118,50 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2023
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Słoneczne


W podwrocławskim Domysławiu, w malowniczej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie  jednorodzinnej zabudowy firma MIKOS-INVEST realizuje wspaniały projekt.

Osiedle Słoneczne docelowo składać się będzie z 22 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.
Przyszli właściciele mogą wybierać  między domami o powierzchni od 117,2 do 118,5 m2 położonymi na działkach od 250 m2 do 470 m2. Wybudowane z wykorzystaniem cenionej przez użytkowników tradycyjnej, murowanej technologii ze ścianami o grubości 50 cm i z dachami pokrytymi dachówką Robben są wyposażone we wszystkie media, co stanowi wielki atut.

Pomieszczenia w każdym z domów zostały usytuowane w funkcjonalny  sposób: na parterze mieści się  salon, kuchnia, jadalnia, łazienka i garaż, natomiast na piętrze znajdują się 4 pokoje, z których 2 posiadają balkony oraz  łazienka i strych użytkowy. Każde z pomieszczeń zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu potrzeb bardzo wymagających klientów. Dlatego reprezentacyjny  salon posiada połączenie z ogrodem, tarasem, kuchnia jest jasna i wygodna, łazienki przestronne, a ta na piętrze posiada okno. Sypialnie są bardzo dobrze doświetlone i przytulne. Cała powierzchnia  jest maksymalnie wykorzystana i zagospodarowana. Mieszkańcom umili codzienne życie przestrzeń i roślinność przydomowych ogródków i tarasów, która pozwoli na wypoczynek i rekreację. Całości dopełni zieleń między budynkami wolna od samochodów. Miejsca postojowe dla mieszkańców i gości  zostały usytuowane  przy głównej ulicy dojazdowej – Promienistej. Oddzielenie funkcji komunikacyjnej od mieszkaniowej zapewni wszystkim użytkownikom bezpieczeństwo i spokój oraz czyste powietrze w domowym zaciszu. Lokatorzy mogą integrować się  lub uprawiać sport, gdyż tuż obok osiedla usytuowane są: park, boiska do gier zespołowych, plac zabaw dla najmłodszych oraz ogród do grillowania.

W najbliższym otoczeniu zlokalizowane są: szkoły, przedszkole, poczta i sklepy. Wszystko niezbędne do wygodnego życia z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Idealne miejsce na ziemi dla  ludzi młodych, rodzin z dziećmi jak i seniorów.

Warto wspomnieć także o doskonałych połączeniach - w pobliżu znajduje się obwodnica autostradowa i droga S8. Pokonanie 9 km do centrum Wrocławie zajmie niewiele czasu. Jeszcze szybciej dojechać można do oddalonych o 3 km Bielan Wrocławskich.

Osiedle zyskało ogromne uznanie zarówno wśród osób szukających dla siebie domu jak również specjalistów w branży budownictwa mieszkaniowego i otrzymało  nominację do ogólnopolskiej nagrody „Gazety prawnej” w kategorii „Jakość Roku 2015”.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Słoneczne


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMIKOS-INVEST Sebastian Kostek
Osiedle Słoneczne
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatDomasław

Data zakończeniaI kwartał 2023
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia117,20  - 118,50 m2
Liczba pokoi5

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

bliźniak, szeregowy

Wykończenie

pod klucz

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, szkoła, przedszkole, boisko sportowe, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Technologia wykonania

murowana

Kanalizacja

tak

Dach

dwuspadowy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Słoneczne

ul. Słoneczna, Domasław


Informacje, które moga Cię zainteresować