Osiedle Sowie - inwestycja wyprzedana


  • Dachowa, Kórnik, poznański, ul. Poznańska
  • Termin oddania: IV kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Sowie - inwestycja wyprzedana


Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną lekką architekturą w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej. Zlokalizowana jest na obrzeżach Poznania w gminie Kórnik. Dachowa to malowniczo położona miejscowość podmiejska, która słynie z rozległych terenów zielonych idealnych na piesze i rowerowe wycieczki. Dobrze skomunikowana z Poznaniem. Dojazd zajmuje zaledwie 10 minut kierując się trasą S11 z Rondo Rataje na Robakowo / Szczodrzykowo W bliskiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, szkoła podstawowa, gimnazjum i przystanek autobusowy.
Osiedle Sowie to inwestycja składająca się łącznie z 56 lokali. Nasi architekci przewidzieli tu mieszkania o powierzchni 64mkw z ogrodami i dwoma miejscami parkingowymi przed domem. Budynki dwupoziomowe pozwalające rozdzielić strefę dzienną od prywatnej. Na parterze zlokalizowany jest duży, jasny salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, gabinet oraz wc i wiatrołap. Piętro składa się z dwóch widnych pokoi, przedpokoju oraz łazienki .
Istnieje możliwość wprowadzenia zmian architektonicznych w pierwotnym projekcie wybranego lokalu. Na terenie osiedla został przewidziany plac zabaw oraz skwer zielony umożliwiający aktywne spędzanie wolnego czasu. Warto też dodać, że wszystkie lokale są bezczynszowe. W standardzie wykończenia lokali na Osiedlu Sowim znajdziemy stolarkę okienną PCV, drzwi wyjściowe antywłamaniowe, skrzynki na rolety z prowadnicami, piec gazowy dwufunkcyjny – kondensacyjny, grzejniki z głowicami termostatycznymi, ściany działowe z cegły silikatowej, tynki wewnętrzne gipsowe i posadzki betonowe. Miejsca parkingowe, chodniki i drogi wewnętrzne w Pozbruku. Wszystkie mieszkania zostaną zaopatrzone w instalację gazową, elektryczną, wodną z sieci miejskiej, sieć kanalizacyjną wewnętrzną, internet, telewizje kablową, instalację światłowodową i telefoniczną.
Inwestycja ta odpowiada na powyższe potrzeby w satysfakcjonujący sposób, oferując przyjazną i bezpieczną przestrzeń do życia. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej stanowią znakomitą propozycję dla wszystkich tych, którzy mają dość miejskiego zgiełku i tłoku a jednocześnie nie chcą się obarczać zbytnimi kosztami utrzymania wolnostojącego domu jednorodzinnego. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu mieszkań (rynek pierwotny) korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych (MdM).

Szczegóły inwestycji Osiedle Sowie - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperInrea Sp. z o.o.
Osiedle Sowie - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatDachowa

Data zakończeniaIV kwartał 2018
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

dom wielorodzinny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, szkoła, sklep spożywczy

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Ogród

tak


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Sowie - inwestycja wyprzedana

ul. Za Groblą 2, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować