Osiedle Szkolna 107 - inwestycja wyprzedana


  • Plewiska, Komorniki, poznański, ul. Szkolna 107
  • Liczba pokoi: 5
  • Powierzchnia: 74,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2014
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Szkolna 107 - inwestycja wyprzedana


W Plewiskach powstaje kolejna już inwestycja firmy Jandach zlokalizowana przy ul. Szkolnej. Tym razem chcemy zaprezentować Państwu osiedle, które z powodzeniem łączy w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesną formą budynków, tworząc miłą dla oka kompozycje. Projekt obejmuje trzy zespoły dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych - łącznie 28 lokali.
 
Powierzchnia każdego z domów posiadających samodzielne wejścia to ok. 74 m². Do każdego z lokali przydzielone jest indywidualne miejsce parkingowe oraz niewątpliwy atut - zaciszny przydomowy ogródek.
 
Uwagę przyciąga estetyczny wygląd osiedla uzyskany dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym pozwalającym na połączenie przytulności, umiejętnego rozplanowanie przestrzeni oraz, co charakterystyczne dla każdej z naszych inwestycji - funkcjonalności. Parter budynku w większości powierzchni zajmuje jasny i przestronny pokój dzienny, połączony z aneksem kuchennym, tworząc przestrzeń zachęcającą do wspólnego przebywania i biesiadowania. Z pokoju dziennego można bezpośrednio wyjść na taras oraz do własnego ogrodu. Na parterze znajduje się również gabinet do pracy oraz mała łazienka. Piętro budynku tworzą trzy sypialnie oraz duża łazienka. Do każdego z segmentów przynależy strych, tworząc kolejną przestrzeń do zagospodarowania, gdzie można przechowywać sezonowe przedmioty/rzeczy.
 
Powierzchnia domu i jego wnętrza zaplanowane są tak, by stworzyć wygodną przestrzeń do użytkowania dla 4-osobowej rodziny, tak by każdy z domowników miał swoje własne miejsce do wypoczynku, a zarazem mógł cieszyć się z wspólnego, rodzinnego życia. By zapewnić mieszkańcom osiedla maksymalny komfort każdy z segmentów posiada własne konstrukcyjne ściany nośne, niepołączone z sąsiednim budynkiem. Stąd sąsiadów dzieli podwójny mur zapewniając izolację akustyczną.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Szkolna 107 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJANDACH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Osiedle Szkolna 107 - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPlewiska

Data zakończeniaIV kwartał 2014
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia74,00 m2
Liczba pokoi5

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Dach

wielospadowy

Dom graniczący z terenem zielonym

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy z poddaszem użytkowym

Liczba planowanych mieszkań

28


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Szkolna 107 - inwestycja wyprzedana

ul. Skryta 21, Plewiska/Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować