Osiedle Verba - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Nasielska 23
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,00  - 93,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Verba - inwestycja wyprzedana


Inwestycja i mieszkania
Osiedle Verba to atrakcyjny kompleks mieszkaniowy realizowany na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Nasielskiej 23. Inwestycja obejmuje 136 nowych „M” rozlokowanych na 5 piętrach nowoczesnego budynku. Każde z nich posiada przestronny balkon lub zielony ogródek. Wyróżnikiem tej propozycji są funkcjonalne i ustawne pomieszczenia. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy lokalami o metrażu od 28 do 93 m2. Miłośnicy dużych powierzchni mają możliwość skorzystania z opcji łączenia sąsiadujących mieszkań. Ceny za metr kwadratowy wymarzonych czterech kątów rozpoczynają się tu już od 5 990 zł/m2. Co więcej, ponad połowa z dostępnych lokali kwalifikuje się do dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Komfort życia na Osiedlu Verba podnosi szereg udogodnień, takich jak: komórki lokatorskie, garaż podziemny, w którym zmieści się 150 samochodów, naziemne miejsca postojowe oraz cichobieżne windy.

Dogodna lokalizacja
Na uwagę zasługuje także lokalizacja inwestycji - z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z łatwym dostępem do udogodnień i atrakcji, jakie oferuje Warszawa. W pobliżu inwestycji można znaleźć atrakcyjne tereny zielone, np. Park im. Polińskiego, Park Skaryszewski. Zadowolą one zarówno rodziców z dziećmi, jak i tych, którzy lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Praga Południe to także rozwinięta infrastruktura – w sąsiedztwie Osiedla Verba nie brakuje szkół, przedszkoli, punktów handlowo-usługowych, kin, szpitali, a także bazarków ze świeżą, ekologiczną żywnością.

Kolejnym ważnym aspektem takiego usytuowania inwestycji jest doskonała komunikacja z innymi częściami Warszawy. Dzięki znajdującym się w niedalekiej odległości przystankom komunikacji miejskiej (autobusowy 250 m, tramwajowy 800 m) oraz stacji SKM podróż do centrum stolicy zajmuje zaledwie 15 minut.

Szczegóły inwestycji Osiedle Verba - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperVictoria Dom S.A.
Osiedle Verba - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaPraga-Południe
Data zakończeniaI kwartał 2018
Powierzchnia28,00  - 93,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

136

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Verba - inwestycja wyprzedana

ul. Boremlowska 48, Warszawa