Osiedle Zielona Aleja


  • Radzymin, wołomiński, ul. Korczaka
  • Cena od: 384 000 zł
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 89,63  - 109,64 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie5 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Zielona Aleja


Przy ul. Korczaka w miejscowości Radzymin powstaje wieloetapowa inwestycja – Osiedle Zielona Aleja. Klienci zainteresowani tą propozycją mogą wybrać dom z I etapu, w ramach którego powstanie pięć czterosegmentowych budynków. Do każdego lokal przynależy poddasze, które właściciele mogą zaadoptować na pokoje, oraz ogródek. Do wyboru są domy liczące 86, 90 oraz 110 m2 – przestrzeń ta obejmuje powierzchnie użytkowe, które wykończone zostaną w standardzie deweloperskim. Metraż ten nie obejmuje poddasza.

Do segmentów, które położone są na skrajach budynków, przynależy garaż oraz jedno miejsce postojowe. Natomiast do pozostałych domów przynależą dwa miejsca postojowe, bez garażów, jednak z wygospodarowanym dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym.

I etap inwestycji ma zostać ukończony w II kwartale 2021 roku.

LOKALIZACJA
Radzymin to niewielkie miasto w powiecie wołomińskim, województwo mazowieckie. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, będąc oddalone od stolicy o zaledwie 25 km. Tym samym jest to idealne miejsce dla tych, którzy na co dzień pracują w Warszawie i szukają miejsca, gdzie po męczącym dniu będą mogli odpocząć i cieszyć się ciszą i spokojem.

Radzymin może pochwalić się niezbędną infrastrukturą – znaleźć tu można sklepy, szkoły oraz punkty usługowe. Na terenie miasta znaleźć również można zabytki, które mogą być tematem ciekawych, rodzinnych wycieczek mieszkańców Osiedla Zielona Aleja.

Handel
Nieopodal inwestycji deweloperskiej Osiedle Zielona Aleja znaleźć można sklep sieci Biedronka, Tesco czy market Panorama. Bardzo blisko zlokalizowane jest również Targowisko miejskie, gdzie nabyć można świeże owoce i warzywa.

Usługi
W bliskim sąsiedztwie Osiedla Zielona Aleja znaleźć można Pracownie RB Sushi, Bar u Magdy czy Piccolo Pizzeria. Dużym plusem jest również bliskość Urzędu Miasta i Gminy, Urzędu Stanu Cywilnego czy Banku Pekao S.A.

Komunikacja
Zmotoryzowani mieszkańcy Osiedla Zielona Aleja będą mogli podróżować drogą S8 – można na nią wjechać bezpośrednio z ul. Korczaka. Drogą tą można łatwo i szybko dojechać do Warszawy. Niezmotoryzowanych ucieszy zapewne fakt, że dość łatwo i szybko dostać się można na przystanek autobusowy Korczaka 01, skąd odjeżdża autobus 738. Dodatkowo od 2.01.2020 do Radzymina jeżdzic będzie pociąg SKM, linia S3.

Opieka medyczna
W pobliżu ul. Korczaka znaleźć można pełną gamę zaplecza medycznego. Można tu wymienić Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920, Kołaczyński Zbigniew, lek. Med. Spec. II stopnia medycyny rodzinnej i medycyny pracy czy Kass Dent Radzymin – Stomatologia. Wszelkie przepisane leki można zaś wykupić w ulokowanej nieco dalej Aptece z Uśmiechem.

Edukacja
Rodzice nie będą musieli martwic się o edukację swoich dzieci. W odległości niecałego kilometra od inwestycji znaleźć można przedszkole publiczne Piotruś Pan, Szkołę Podstawową nr 1 im. Pawła Olusia i liceum ogólnokształcące. Ciekawym punktem edukacyjnym, znajdującym się w pobliżu, jest prywatna szkoła języków obcych, gdzie podszkolić można nie tylko angielski.

Kultura i rozrywka
Pośród pobliskich miejsc promujących kulturę wymienić można Miejską Salę Koncertową czy Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Zielona Aleja


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperOstoja - Małgorzata Borucka Spółka Jawna
Osiedle Zielona Aleja
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatRadzymin

Data zakończeniaII kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia89,63  - 109,64 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
PROMOCJA_A2 (+ strych 37 m2, ogród 288 m2)D109,64 m24 pok.ParterBrak danych479 000 zł
4 369 zł/m2
rzut
C2 (+ strych 37 m2, ogród 95 m2)D109,64 m24 pok.ParterBrak danych469 000 zł
4 278 zł/m2
rzut
F2 (+ strych 37 m2, ogród 95 m2)M109,64 m24 pok.ParterBrak danych469 000 zł
4 278 zł/m2
rzut
K2 (+ strych 37 m2, ogród 399 m2)_rezerwacjaM109,64 m24 pok.ParterBrak danych489 000 zł
4 460 zł/m2
rzut
A1 (+ stych 31,87 m2, ogród 32 m2)_rezerwacjaD89,63 m24 pok.ParterBrak danych384 000 zł
4 284 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny, dom wielorodzinny

Wykończenie

stan deweloperski

Otoczenie

przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

20

Liczba planowanych budynków

5


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Zielona Aleja

ul. Szara 5, Wołomin

664 05 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Ostoja - Małgorzata Borucka Spółka Jawna