Osiedle Zielone Zakrzewo


  • Zakrzewo, Dopiewo, poznański, ul. Olszynowa
  • Powierzchnia: 75,00  - 89,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2016
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Zielone Zakrzewo


W podpoznańskim Zakrzewie przy ul. Olszynowej deweloper Quertos realizuje nową inwestycję mieszkaniową. Osiedle Zielone to kompleks domów w zabudowie bliźniaczej. Oferta sprzedaży obejmuje nowe „M” o powierzchni 75 i 89 m2, które znajdują się działkach liczących od 81 do 284 m2. W ramach całego projektu oddane zostaną 24 nowoczesne budynki, które harmonijnie łączą się z sąsiadującą zabudową. 

Osoby, które zdecydują się na jeden z domów na Osiedlu Zielonym będą mogły cieszyć się przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem. Korzystny układ ścian nośnych na pierwszym piętrze pozwala na dowolną aranżację i dostosowanie zakupionej przestrzeni do własnego stylu i potrzeb. Zgodnie z założeniem architekta parter, na który składa się duży salon z wyjściem na taras i do ogrodu, półotwarta kuchnia, WC oraz hall, stanowi część dzienną. Z kolei wyższa kondygnacja zarezerwowana została dla trzech pomieszczeń do dowolnego zagospodarowania i łazienki. Ogromnym atutem proponowanej inwestycji są zielone przydomowe ogródki, które pozwolą mieszkańcom rozpocząć dzień od aromatycznej kawy na świeżym powietrzu. Przestrzeń ta z pewnością stanie się tłem wielu niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

LOKALIZACJA
Jeżeli cenisz wygodę, kameralny klimat i otoczenie przyrody, Zakrzewo to właściwy adres!

Zakrzewo dynamicznie się rozwija i oferuje swoim mieszkańcom coraz więcej. Obecnie to już nie wieś, a eleganckie przedmieścia Poznania, które przyciągają wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Potencjał miejscowości wykorzystują także deweloperzy, czego najlepszym dowodem jest Osiedle Zielone. Zakrzewo położone jest około 5 km od Poznania. Sąsiedztwo Skórzewa i Dąbrówki zapewnia dobry dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem.

Zakrzewo należy polecić wszystkim, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na odrobinę spokoju i poczucia prywatności. Okoliczne tereny zielone zachwycą zarówno miłośników sportów, jak i tych, którzy marzą o relaksującym spacerze po aktywnym dniu.

Handel
Dostęp do bogatego zaplecza handlowego to jedna z wielu zalet związanych z posiadaniem własnego nowego mieszkania w Zakrzewie. Poza lokalnymi sklepami, właściciele nowych „M” na Osiedlu Zielonym mogą cieszyć się łatwym dostępem do: Galerii Dąbrówka, Galerii Malowej oraz hipermarketów Auchan zlokalizowanych w Swadzimiu i Komornikach.

Edukacja
Szeroki wybór placówek edukacyjnych to kolejny atut nowych mieszkań w Zakrzewie. Rodzinom z dziećmi, które zdecydują się na zakup własnych czterech kątów na Osiedlu Zielonym polecić należy: Przedszkole Iskierki w Skórzewie, Przedszkole i Żłobek Harmonijka w Skórzewie, Szkołę Podstawowa im. K. Nowaka w Dąbrówce, Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce, Szkoła Podstawowa im Astrid Lindgren w Dąbrowie, Gimnazjum im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie, Szkołę Podstawową im. F. Chopina w Skórzewie, Szkołę Podstawową im. gen. J. Dowbora Muśnickiego, Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Konarzewie.

Komunikacja
Właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Zielonym w Zakrzewie nie mogą także narzekać na komunikację. Zmotoryzowanym mieszkańcom polecić należy znajdujący się w odległości 1 km węzeł S11, który umożliwia wyjazd we wszystkich kierunkach. Aby w szybki sposób dostać się do centrum Poznania warto trzymać się ulicy Bukowskiej. Osoby stawiające na publiczne środki transportu do dyspozycji mają autobusową linię 729, która dojeżdża na poznańskie Ogrody oraz stację kolejową Palędzie – stąd do stacji Poznań Główny dojechać można szybonusem, droga zajmuje jedynie 15 minut. Warto dodać, że w promieniu 10 km od Osiedla Zielonego zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy Ławica.

 

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Zielone Zakrzewo


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperQuertos Sp. z o.o. Sp.K.
Osiedle Zielone Zakrzewo
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatZakrzewo

Data zakończeniaII kwartał 2016
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia75,00  - 89,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

przedszkole, sklep spożywczy, komunikacja miejska, usługi, szkoła, centrum handlowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Dach

dwuspadowy

Liczba planowanych budynków

24


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Zielone Zakrzewo

ul. Mostowa 12/1, Kamionki


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Quertos Sp. z o.o. Sp.K.