Palędzie OSIEDLE LUBCZYKOWE - inwestycja wyprzedana


  • Gołuski, Dopiewo, Poznań, ul. Lubczykowa
  • Powierzchnia: 96,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Palędzie OSIEDLE LUBCZYKOWE - inwestycja wyprzedana


Przy ul. Lubczykowej w Gołuskach/Palędziu deweloper Gephouse realizuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Oferta sprzedaży obejmuje wygodne domy o metrażu96 m2 w układzie 4- lub 5-pokojowym. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z drugą łazienką, spiżarnią i dużym poddaszem sprawia, że wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się komfortem codziennego życia. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie także działka licząca ok. 300 m2. Własny kawałek zieleni pozwoli na stworzenie własnej strefy rekreacji, w której można napić się aromatycznej kawy, zjeść pyszny posiłek czy zorganizować plenerowe przyjęcie. Proponowane domy budowane będą w technologii tradycyjnej i oddane zostaną w stanie deweloperskim. Budynki posiadać będą następujące przyłącza: prąd, woda, gaz, zbiornik bezodpływowy, kablówka, szerokopasmowy Internet – INEA.

Ceny domów rozpoczynają się od 375 tys. zł.

LOKALIZACJA
Nowy dom w Gołuskach/Palędziu to doskonała alternatywa dla mieszkania w dużym mieście. Zachodnie obrzeża Poznania łączą w sobie wiele zalet i są chętnie wybierane przez osoby poszukujące własnych czterech kątów. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu odpowiedniej proporcji pomiędzy spokojem, kameralnym klimatem a dostępem do rozwiniętej infrastruktury to nowy domy od Gephouse okaże się spełnieniem marzeń.

Dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego zapewniają pobliskie miejscowości – Plewiska, Dąbrówka, Skórzewo. Nie brakuje tu także placówek edukacyjnych, co w połączeniu z bezpieczną okolicą, czyni z Palędzia lokalizację idealną dla rodzin z dziećmi. Kolejnym atutem tego rejonu jest dobra komunikacja z Poznaniem – dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 minut. Zmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z zachodniej obwodnicy Poznania oraz węzła komunikacji A2. Osoby stawiające na publiczne środkitransportu do dyspozycji mają 4 linie autobusowe oraz połączenie kolejowe PKP.

Po wyczerpującym dniu nieocenione okaże się sąsiedztwo własnego „M”. Ponad 1000 ha lasów, terenów rekreacyjnych oraz pobliskie jeziora to idealna przestrzeń do relaksu. Okolica zachwyci zarówno miłośników sportu, jak i tych, którzy preferują odprężające spacery.

Szczegóły inwestycji Palędzie OSIEDLE LUBCZYKOWE - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGephouse Sp. z o.o. Sp.k.
Palędzie OSIEDLE LUBCZYKOWE - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatGołuski

Powierzchnia96,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, sklep spożywczy, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePalędzie OSIEDLE LUBCZYKOWE - inwestycja wyprzedana

ul. Zeylanda 7/5, Poznań