Park 28


  • Borówiec, Kórnik, poznański
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 71,57  - 90,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Park 28


Park 28 to nowa inwestycja mieszkaniowa w Borówcu, za realizację której odpowiada deweloper Skaland. Projekt obejmuje realizację 28 mieszkań w standardzie energooszczędnym, dostępnych w ramach programu MDM.

Klienci wybierać mogą pomiędzy przestronnymi lokalami w zabudowie bliźniaczej, których metraż mieści się w przedziale od 71 do 90 m2. Przemyślany rozkład pomieszczeń, zakładający podział na strefę dzienną i nocną przekłada się w bezpośredni sposób na funkcjonalność i komfort użytkowania budynków. Parter zarezerwowany został dla salonu z widokiem na obszerny ogród oraz kuchni w formie aneksu. Przeciwnicy otwartej kuchni będą mogli oddzielić ją od salonu wyspą lub zwykłą ścianką. Pod schodami zaplanowano przestrzeń, którą wykorzystać można jako spiżarnię lub magazynek. Na piętrze znajdą się z kolei trzy funkcjonalne pokoje oraz łazienka z oknem. W cenie mieszkania klienci otrzymują także poddasze, które można zaaranżować na dodatkowy pokój czy spokojne miejsce do pracy. Do oferowanych lokali przynależeć będą dwa miejsca postojowe oraz ogród, który pozwoli na codzienny relaks po aktywnym dniu czy poranną kawę na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych kupujących, deweloper oferuje wykończenie mieszkania pod klucz. To wygodne rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze pozwala wprowadzić się do gotowego „M”.

Twórcy osiedla Park 28 inspirowali się skandynawskim stylem, dzięki czemu proponowana inwestycja to znacznie więcej niż zwykły kompleks mieszkaniowy. Miejsce to spełni oczekiwania wszystkich, którzy w pędzie codzienności chcą znaleźć czas dla siebie i swoich najbliższych. Szereg wygodnych rozwiązań zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców.

Jednym z największych atutów osiedla jest przemyślane rozplanowanie przestrzeni, która miałaby spełniać potrzeby mieszkańców w różnym wieku. Osiedle zaprojektowane zostało w układzie patio, a jego centralną część stanowi zielona część wspólna ze strefą relaksu na dorosłych i placem zabaw na najmłodszych lokatorów.

Jednym z największych wyróżników inwestycji Park 28 jest energooszczędny standard budownictwa. Zastosowane rozwiązania w bezpośredni sposób przekładają się na komfort użytkowania, a także zmniejszenie kosztów eksploatacji.

LOKALIZACJA
Park 28 to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na kameralny klimat przedmieścia. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Borówiec w gminie Kórnik. Obszar ten łączy w sobie liczne zalety i przyciąga wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości.

Decydując się na zakup nowego mieszkania w Borówcu nie trzeba rezygnować z wygody. Miejscowość zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne i wiele innych. Ze względu na działające tu placówki edukacyjne, Borówiec polecić należy rodzinom z dziećmi, którym zależy na komforcie i bezpieczeństwie. Problemu nie stanowi również dojazd do Poznania.

Po aktywnym dniu w pracy nieocenione okaże się zaciszne sąsiedztwo własnego „M”. W Borówcu nie brakuje tras rowerowych, ścieżek spacerowych oraz terenów zielonych, dzięki czemu relaks na świeżym powietrzu może stać się stałym punktem dnia mieszkańców miejscowości.

Handel
W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Skaland znaleźć można m.in.: sklep spożywczy Małgosia oraz Biedronkę.

Usługi
W sąsiedztwie inwestycji Park 28 działają liczne punkty usługowe, takie jak: kwiaciarnia, bank czy salony fryzjerskie. Nie brakuje tu także lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można Pizzerie Con Piselli oraz Restaurację Eatalia.

Edukacja
W pobliżu nowych mieszkań w Borówcu zlokalizowane jest Przedszkole Skrzaty, Przedszkole Śpiewające Włóczykije oraz Szkoła Podstawowa w Kamionkach.

Sport i rekreacja
W poszukiwaniu relaksu warto wybrać się nad rzekę Głuszynkę oraz nad jeziora Skrzyneckie Małe i Skrzyneckie Duże.

 

 

 

Szczegóły inwestycji Park 28


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSkaland Sp. z o.o. Ska
Park 28
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatBorówiec

Powierzchnia71,57  - 90,00 m2
Liczba pokoi4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

dom wielorodzinny

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, sklep spożywczy, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Winda

nie

Ogród

tak

Liczba planowanych budynków

28


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePark 28

ul. 27 Grudnia 9 lok. 8a, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować